Jump to content
Dogomania

zyzia

Members
  • Posts

    330
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zyzia

  1. [quote name='tomcug']Nie wiem, czy wszystkim dogo tak chodzi? Mnie od rana dopiero kilka razy na chwilę udało się wejść.[/quote] Mnie od środy dopiero jakąś godzinę temu puściło.:roll: A i tak szwankuje.
  2. Franiu, u nas taka zima. Dogo mi szwankuje i nie mogłam podrzucić cię na pierwszą. Chociaż tyle... szukaj dobrego Kogoś, kto zostanie twoim przyjacielem.
  3. To jest jakiś koszmar z tym dogo. Jeszcze tylko jedno zdjęcie, resztę postaram się wrzucić jutro. [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/6373/tn0069zk7.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/8597/tn0002jk6.jpg[/IMG] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/3832/tn0005kp9.jpg[/IMG] [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/1596/tn0009pn3.jpg[/IMG]
  5. Mam nadzieję, że uda mi się wstawić zdjęcia.
  6. [COLOR=black][FONT=Verdana]O rany wreszcie udało mi się wejść na dogo. Od środy próbowałam, ale niestety dopiero teraz wreszcie mi się udało. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Nawet przeglądarka nie odnajdywała mi strony. Zero.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Dziękuję bardzo bardzo, wszystkim za wielką pomoc.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Jutro postaram się wydrukować plakaty i porozwieszać trochę w Częstochowie.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Do mnie nikt kompletnie nie dzwonił w sprawie Zyzia [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]A u nas czas biegnie do przodu. Zyzio wciąż się uczy, raz z lepszym, raz z gorszym skutkiem.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Na spacery nie chodzę z nim, pozostaje nam podwórko, teraz nie mam możliwości wyjść nawet z moją bandą, tyle śniegu u nas. Wcześniej nawet gdybym miała oczy dookoła nie byłabym w stanie upilnować wszystkich, a spacery to przeważnie godzina 21, więc nie ryzykuję zagubienia maleństwa.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Smycz jest bardzo beeee, obroża w drodze wyjątku, ale też narazie nie za bardzo. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Nie chcę go wszystkim naraz stresować, więc wprowadzam bardzo pomału.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Zyzio jest wszędzie i wszędzie go pełno. Jednak coraz więcej potrafi zająć się swoimi zabawkami, więcej też niż w pierwsze dni śpi.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Zaraz wstawię jego zabawy na śniegu.[/FONT][/COLOR] Wrrrr a teraz od pół godziny próbuję zapisać. :angryy:
  7. [quote name='fizia']Nie poddamy się i w końcu się uda[/quote] Nie poddamy, nie poddamy Fizia, dla Frania, jak każdy zasługuje na swojego przyjaciela na dobre i złe.
  8. A teraz tak słodko Zyzio śpi niedaleko mnie [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/1227/tn0kx3.jpg[/IMG]
  9. Pixie tak myślałam, słowo pisane zawsze można sobie różnie interpretować, a ponieważ nie lubię się domyślać, wolałam zapytać. Myślę, że chyba raczej nikt z sąsiadów nie wrzucił go do nas. Każdy wie, że Porto jest bardzo niebezpieczny dla zwierząt, nawet sąsiadka biegła do nas dzwonić, żeby malucha ratować przed Portem. Nie potrafię odpowiedzieć sobie na te pytania, bardzo chciałabym wiedzieć, tym bardziej, że wszyscy byliśmy w domu. Sam na sto procent nie przeskoczył płotu, ani w żaden sposób nie wślizgnął się, ewidentnie ktoś mu w tym pomógł... Ech ... ludzie...
  10. [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/8283/tn0182bj7.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/1974/tn0185cz7.jpg[/IMG] Tutaj z moją najstarszą Fizią, którą w październiku znalazłam w lesie, walczyliśmy o jej życie prawie dwa tygodnie... udało się. Zyziek robi postępy. Dzisiaj ani raz w domu nie zrobił kooopska :multi:, siku wiadomo, potrzebuje chłopak czasu. W dzień żywioł trzeba wszystkiego pilnować i sprzątać wszystko (już dawno takiego porządku nie miałam) bo wszystko porywa. Cieszę się bardzo, że mam swoje psiaki, to one najwięcej go uczą. Zyziek je bardzo naśladuje, stą podnoszenie łapy do sikania, stąd niekiedy udaje mu się przyjśc na zawołanie, stąd spanie całą noc. Jest już z niego fajny Zyziek, ale będzie superowy.
  11. [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/3867/tn0177ge1.jpg[/IMG] Zdjęcia bardzo kiepskie, resztki śniegu już, ale i tak wstawie, może coś zobaczycie na nich. [IMG]http://img142.imageshack.us/img142/4200/tn0179ml1.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/4715/tn0180za5.jpg[/IMG]
  12. [url=http://www.allegro.pl/item552573077_w_typie_wyzla_niem_szczeniak_2_mies_cz_wa.html]****W TYPIE WYŻŁA NIEM. SZCZENIAK 2 mies CZ-WA (552573077) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Dziękuję Florida
  13. Szukaj domu maluszku na pierwszej.
  14. Wiara czyni cuda... wciąż wierzę...
  15. [quote name='florida_blue'] i kilka zdjec na strone fundacji . jesli bylyby jakieś uwagi/poprawki - piszcie . maluch jest przesliczny :loveu: czy moge dostac telefon kontaktowy ?[/quote] Mój numer telefonu 508 032 840 Beata Adamus Bardzo dziękuję Florida
  16. [quote name='pixie']ciekawe w jaki sposob on sie znalazl w Twojej okolicy, przyszedl? skad? ktos go wyrzucil z samochodu ?[/quote] Sama jestem bardzo ciekawa skąd się wziął, sam na pewno nie przyszedł, nie miałby żadnych szans wskoczyć przez ogrodzenie, ani wślizgnąć się przez pręty ogrodzenia od ulicy - Porto, który biega po dworze nie pozwoliłby na to, czemu pisałam kilka postów wcześniej. [quote name='pixie']mowisz ze osada niewielka , moze ktos z nim przyjechal w gosci do kogos furtka otwarta i wyszedl na spacer?[/quote] Też chciałabym, żeby tak było, bardzo. Niestety rzeczywistość okazała się być zupełnie inna. Pies nie należy do nikogo stąd, ani do nikogo kto gościłby u kogoś stąd. Wypytałam kilku rdzennych mieszkańców o niego. Nikt kompletnie do dnia dzisiejszego nie szukał malucha, mimo że przy wiejskim sklepie wisi ogłoszenie i gro mieszkańców wie, że psiak jest u mnie. [quote name='pixie'] ale nie pisalas ze przerzucony przez plot...hmmm[/quote] Pixie zastanawiam się co miałaś na myśli pisząc powyższe zdanie, wiem że słowo pisane można opacznie zrozumieć, więc jeśli możesz sprecyzować...szczególnie zastanawia mnie "hmmm"... Tymczasem Zyziek dalej pobiera nauki. Z załatwianiem na dworze raz lepiej raz gorzej. Z energią - wciąż jest wielka, od wczoraj ma gryzaki, piłki, ale to wciąż dla niego zbyt mało. Pobiega, potem 5 minut drzemki i jak Feniks z popiołu Zyziek się odradza. Śpi ze mną, niestety nie będę go tego oduczać, ponieważ moje towarzystwo też śpi z nami. Śnieg uwielbia, gania po nim jak zwariowany na nic nie patrząc. Jeśli chodzi o dzieci, dzieckiem na zdjęciu jest mój siostrzeniec, który jest z dziadkami w tygodniu. Zyziek skacze na niego, podgryza, ale potrafi też bawić się z nim idealnie. Kiedy zapomina się w zabawie i zaczyna gryźć, skakać wystarczy stanowczo i głośno powiedzieć "nie wolno". Oczywiście po minucie zapomina, ale powtarzanie czynności wreszcie przynosi zamierzony skutek. Zyziek, jak to szczeniak nie jest ideałem, daleko mu do niego, ale tak jak pisałam stanowcze wychowanie Zyźka zrobi z niego wspaniałego psa.
  17. Franeczku wieczorny spacerek
  18. [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/8498/tn0156hz8.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/4624/tn0154ur3.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/5026/tn0155ux6.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/2555/tn0170sm7.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/6141/tn0171nz3.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/8597/tn0172sv5.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/8243/tn0164hp6.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/7468/tn0165zs4.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/6262/tn0166nr0.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/3333/tn0169tr4.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/7751/tn0159zq3.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/6095/tn0161pj5.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/9229/tn0162pm2.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/1898/tn0163jq1.jpg[/IMG]
  22. [quote name='florida_blue']jakie cudo - mogę wrzucić na strone czestochowskiej fundacji for animals [url=http://www.foranimals.czest.pl]Fundacja For Animals - Oddział w Częstochowie[/quote] Super, im więcej ogłoszeń tym większe szanse dla Zyźka.
  23. [quote name='rita60'].........i coraz smutniejszy:roll:[/quote] .... bardzo ....:-(
  24. Rany, ale jestem Wam wszystkim wdzięczna za pomoc. :loveu: Pixie może w takim razie lepiej namiary podawać na kogoś doświadczonego. A ja tylko uzupełniałabym wiadomości o Zyźku i była jego domem tymczasowym. Wieczorem wezmę się do czytania lektury.
  25. Śliczny Franio jeszcze nikt cie nie wypatrzył, a ty taki piekny jesteś
×
×
  • Create New...