Witaj Mosii , wczoraj kilka razy wydzwaniałem do ciebie :razz: ale się nieudało , teraz jestem w Czechach , obiecałem Tobiemu oplacić dwa tygodnie hoteliku i slowa dotrzymam , niestety jestem ostatnio ciągle w rozjazdach , ale jakoś nie w twoim kierunku :-( , poproszę o dane na wpłate na PW, przeleje jutro wieczorkiem o ile bedę miał w hotelu dostęp do neta ;) Jak sie nie uda wysyłam we wtorek po Świetach , pozdrawiam Peter