Wiem jak Dorotka przeżywa tą situacje , i też jestem z nią , jak zajdzie taka potrzeba przyjade , trzymaj sie mocno Dorotko:glaszcze: Pozdrawiam serdecznie
Noo, jestem w trasie , ale mam neta mobilnego :razz: , wiec czekam na info od Tami ,czy jest miejsce w hoteliku :cool1: , jeżeli tak to zabieramy piesa być może dziś lub jutro ( mam nadzieje ) :lol: i szukamy dobrego domku dła niego :multi: :multi:
No no , czlowiek pare dni niezgłąda a tu do stadka dolączyl koteczek :cool1: :crazyeye: , jak tam zdrówko u Szarika ??? Ja jutro mam szkolonko w Sosnowcu wiec może chociaś Roni sie na spacerek wybierze przed szkoleniem ??? Co wy na to ?? Ahaa a koteczek cudny :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
Dorotko calkiem możliwe że uszka mu staną :cool1: , bo bardzo przypomina Owczarka :lol: a tak ogólnie wszystkiego dobrego z okazji Dnia Kobiet ;)
Zaglądam tu czesto :kciuki: , pozdrawiam
Dorotka wiesz że możesz na mnie liczyć ;) ,dalej trzymam kciuki i nikt cie tu nie zlinczuje , tu u Filipa sami swoji , no i pozdrawiam męża , i dziekuje za wypowiedzi , on patrzy na to :shake: , ale jest tylko krótko :placz: