[quote name='Sabina02']Tak, właśnie zrobię sobie listę wszystkich moich zabrzańskich Allegrowiczów, żeby ich poznać. :lol: Choć zamierzam poznać tez inne zabrzańskie pieski. :lol:
Jedziesz może na Słowację? ...bo za Piwniczną to już Słowacja. :cool3:[/quote]
Sabinko, wymiziaj ode mnie Kajtusia, Dinusia, Redisia i Ibiska, jak już będziesz poznawać psitule:lol: