[quote name='Patikujek']Ja wchodzę dziennie, i nie licząc tego posty skaczą to wszystko było ok[/quote]
To nie wiem, co się dzieje. :cool1: U mnie były widoczne rozsypane literki i nic więcej. Następnym razem muszę sprawdzić z innego komputera.
Mam nadzieję, że moja wpłata za luty też wpłynęła. :roll: Jednym słowem będę kończyła każdy miesiąc, bo jak już pisałam mam ustawioną wpłatę na 14 każdego miesiąca. Jest automatyczna i nie muszę o niej pamiętać :lol:
Jeszcze nie. :p Zaprogramowałam cykliczną datę na 14 każdego miesiąca i tak już zostanie, bo daty nie mogę zmienić. Według opisanych reguł będzie OK, bo wpłaty będą wpływały przed połową miesiąca.
Ciotka wpadłam na pomysła i w tytule wpłaty wpisałam Ariel Niteczka:evil_lol: Chyba może być takie nazwisko rodowe? Panie w banku wreszcie nie będą zdziwione:eviltong:
Właśnie, dobrze by było wyjaśnić, bo ja się deklarowałam już w końcówce lutego i pytałam cioteczkę Lidkę, jak mam wpłacić, czy za luty czy już za marzec. I chyba nie odpowiedziała:mad:Nastawiłam wpłaty cykliczne na 14 każdego miesiąca.
Dołączam się do prośby o zdjęcia, bo muszę poznać mojego nowego wspieranego psiaka.
Dane do przelewu dostałam. Jak na konto wpłynie wpłata od Marka Cośtam, to jestem ja niteczka :user: a Marek to mój TZ :evil_lol:
Muszę jednak stwierdzić, że Oskarek ładniej wygląda na trawce niż na śniegu! Do twarzy (oj raczej do pysia) mu w zieleni. A więc wszyscy wyglądamy Pani Wiosny:lol: