myslę,że jesli ta pani się zgodzi ,to może wezmie innego chociaż na tymczas.Tosia nie wiadomo kiedy wyjdzie ze szpitala,pózniej co najmniej 5 tyg musi poświęci na rehabilitację i obserwację,więc czasu jest sporo.trzymajmy kciuki za zdrowie Tosi.
w Łódzkim schronie widziałam boksia pręguska,piękny pies,był na kwarantannie(nie wiem czy jeszcze jest),nie wiem czy ma wątek ,bo nie mogę znalezc