Jump to content
Dogomania

TaTina

Members
  • Posts

    191
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    8

Everything posted by TaTina

  1. Topi, Topi. Tak ci sie podobało moje zdjęcie profilowe (ładne, prawda?), że podrzuciłam ci nowe. Może ci się z czymś kojarzą, ale wątpię szczerze. Z kojarzeniem, wyciąganiem wniosków, empiryką i korzystaniem z doświadczeń u ciebie, hmm..marniutko. Już nieraz ci pisałam ( i twojemu, waszemu, ichniemu psu ;) ), że mizernie aż rzal i bul normalnie. Topi, czyżbyś sugerowała, lub posiadała jakaś bliżej nieokreśloną wiedzę, iż Huzar jest chory? Nie rozróżniasz zdrowego, wesołego i zadowolonego z życia Huzara, od Ergo który miał? chorobę nowotworową? Oj, oj ! Plany sobie snuj, ciemną nocką :) Wolno ci, jak każdemu. Może poplanuj, jak będzie niebawem wyglądać twoja własna przyszłosć, gdy będziesz musiała ludziom spojrzeć w oczy? W wielu miejscach? Nie zazdroszczę ci połozenia, ani drogich ci koleżanek, które na niewiele ci sie zdadzą. Przekonasz sie, ilu masz PRAWDZIWYCH przyjaciół, nie "znajomych". Tak Tak... Może poszukaj tej "swoistej rozrywki" na innych wątkach, nie wiem, kup kilka puszek na bazarek, albo co? Milutkich rozmyślań nad karmą. Ona wraca.
  2. Witam, dzień dobry :) Widzisz, Topi, pokażę ci gdzie i w jakim miejscu Huzar ma twoją pseudo troskę i pseudo zainteresowanie wynikające li tylko z paskudnego twojego charakteru i wątpliwych pobudek. O tu: Zresztę inni, normalni uczestnicy tego wątku takoż :) Frustracja, co, Topi? Spokojnego dnia :)
  3. Taaa..patrzenie w te "hipnotyczne" :) oczęta Halyny może źle sie skończyć dla patrzącego, na przykład tak, o: Aż strach normalnie :) A tu dla odmiany normalny widoczek, wiosenny taki: Aż miło popatrzeć jak sie wszystko budzi do życia:) Miłego i słonecznego :D
  4. Dobry wieczór Co u suni? Jakąś poprawę widać po kroplówkach? Trzymam kciuki, wszystkie :)
  5. Czyżby? :D :)
  6. :D Widzisz, mar.gajko, miałam nadzieję właśnie na tego rodzaju wpis, wielce wysublimowany i wyszukany. Pomimo tego, czym się zajmujesz, obnaża twoje prawdziwe "ja". A ta wasza "atrakcja" turystyczna doskonale pasuje do zaściankowej mentalnosci co niektórych użytkowników tego portalu. Jak dla nich stworzona. Takie wypucowane na sztuczny połysk figury od błyszczenia właśnie, z gwałtowną potrzebą podziwiania przez maluczkich, wychwalania pod niebiosa i słodzenia bez dodatku wazeliny. Znasz takich ? Znasz, prawda? Dobrej nocy życzę i kooolorowych snów :) Pa Pa
  7. Dobry? wieczór :) Tak mi przykro Topi. Do Muzeum cię takze nie wpuścili? Aj...A może cie po prostu nie lubią? No cóz, może następnym razem liźniesz nieco...może... A w sprawie ogona, myślę, że należy natychmiast powołać komisję śledczą która odpowie na pytania, np.: Czy ogon jest samodzielnym bytem? Czy ogon jest integralną częścią większej całości? Dlaczego do końca ogona jest przyczepiony taki fajny i wesoły pies? O taki: Będą na pewno jeszcze inne pytania, no i biegli rzeczoznawcy, zwłaszcza zza granicy, jacyś amerykańscy naukowcy itp. Miłego wieczoru :D
  8. Dzień dobry słonecznie :) Topi, a powiedz mi czy ty się rozwijasz kulturalnie? Czy moze odwiedziłaś już otwarte niedawno w Krakowie "Polonia Wax Museum", czyli muzeum figur woskowych? Nawet adres ci znalazłam - Rynek Gł.34. Polecam, poszerzaj horyzonty (sic!) :) Słonecznej soboty życzę :)
  9. Dzień dobry :) To już czwarteczek, tak, tak... Wiosenne spacerkowo dziś miałam, i znalazłam takie, o tu: A co do Halyny, wielbicieli i aplauzu tudzież podziwiania, to pomysł taki mam. Otóż w tym Krakówku otwarto, niedawno całkiem "Polonia Wax Museum", czyli muzeum figur woskowych. Gdzieś to na ichnim Rynku jest. Może Halyna się tam zatrudni, choćby na pół czy ćwierć etatu. Podziwiaczy mogła by mieć co nie miara, a i nawet wśród turystów zagranicznych. To by dopiero z dumy puchła i puchła. Co wy na to? A? Miłego dzionka, wiosennego :D
  10. Tak, nadwzroczność, takie paskudne schorzenie, nie da się tego leczyć? To tak jak z tą pańcią: " Robiła już pani test na IQ? - Nie, skąd, nie robiłam żadnego testu. Jestem całkowicie zdrowa." :D Milutkiego wieczorku :)
  11. Nie mogłam się powstrzymać, taka ślicznota po prostu że paczam jak zahipnotyzowana :) A Ty ludwa to sezon już turystyczny rozpoczęłaś? Wojaże sobie i zwiedzanie Krk uskuteczniasz? Ale Ci dobrze, no, no... Milutkiego :)
  12. Miłego popołudnia Topi, nie martw się, to ci minie :)
  13. Widzisz, rozi, zgadzam się z Tobą w 100%-tach. Dobro psów? Dla dobra psów? Jasne...prywatne animozje najwyższym dobrem. Tak.
  14. Piękne psice tu masz Ludwa. Czarna belgijka to gwiazda po prostu, napaczać się nie mogę. Ślicznoty dwie, powinny przejść full service, i szybciutko domki znajdą. Tak. :D
  15. Dzień dobry prawie wiosennie :) Ja bym się nie krępowała na Twoim miejscu. Są tu na Dogo podobno tacy, których byłoby stać na utrzymanie posiadanych pod opieką psów. Byłoby stać, gdyby nie np. osobiste fanaberie, więc zbierają gdze sie da. Zakładaj więc śmiało, a zdarzyć się może, że "kochające zwierzęta" (sic!) też sie dorzucą, ku Twojemu i naszemu ogromnemu zdumieniu. NO! A tu spacerkowe bajki z mchu i paproci (bez paproci:D) : Milutkiego, juz właściwie popołudnia :)
  16. O Tu
  17. Była także w "Od zmierzchu do świtu" :)
  18. Dzień dobry wiosennie? Komarzyca nie kwalifikuje się do ludzióf z powodów różnic gatunkowych. Ale my się kwalifikujemy, więc siłą rzeczy paczamy na Halynkowe dokonania i coraz to nowe niusy na temat jej „fikołków“ życiowo - komarzych przez pryzmat życia ludzióf. Może popełniamy kardynalny i kuriozalny błąd, że tak per analogiam traktujemy ową, ale cóż, jesteśmy tylko ludźmi, a nikt nie jest nieomylny. Może powinniśmy poradzić się specjalisty jakowegoś, jak rozumieć Halynkowe wygłupy i chwiejność nastrojów, behawiorysta entomolog? Studium społeczno socjologiczne mozna by na kanwie jej kooollooorowego żywociku niezłe ku przestrodze dla potomnych stworzyć i w postaci tomiska grubego wydać:) Taki „Harlequin“ inaczej :) A tu, żeby nie było, że wiosny nie ma: I tu: Miłego dnia wszystkim :D
  19. Ależ Ludwa, zupełnie zwyczajne sceny. Sama Natura. Tyle, że tutaj raczej dążenie do przedłuzenia trwania gatunku i przekazania genów następnym pokoleniom. Uczuć tu naprawdę niewiele. A z drugiej strony zastanawiam się, czy każdy "gatunek" powinien przekazywać geny i dążyć do przedłużenia linii gatunkowej? Hmm, doprawdy nie jestem pewna :) I proszę bez zgryźliwości, to sama przyroda i prawo natury. BEZ PODTEKSTÓW, oczywiście :) Milutkiego :D
  20. Dzień doberek :) Nie jestem wcale pewna, czy Dzień dobroci dla zwierząt obejmuje także krwiopijczynie - komarzyce? Hmm... A tak w ogóle, spacerkując sobie rano zauważyłam, że prawdziwa wiosna zaczęła się. Po czym poznałam? Otóż najwyraźniej, w szybkim tempie przybywać będzie wrogów i konsumentów komarzego plemienia, a i Halyna zagrożona jest bardzo przez łakome stworzenia i żądne połykania komarzyc w całości, tak, tak, o tu: Głodomooorów przybędzie :D Miłego dzionka i popołudnia wszystkim? :)
  21. Dzień dobry :) Noo, przyznać muszę, że jestem pod wrażeniem, taka miła niespodzianka :) Huzar, piękny, radosny i zadowolony pies. Aż ciepełko w serduchu, kiedy patrzy sie na niego. Kurcze, na zdjęciach normalnie jak jakiś celebryta :D Tak, do szczęścia brakuje mu tylko jednego - własnych ludziów i własnego domku na zawsze ! Ślicznota z niego i gwiazdor :) Życzę mu jak najlepszego stałego domku, tak, tak... Miły dzień, naprawdę... PS. A Kropka/Palufka/Kluska superaśna, i jak zajefajnie trafiła, no...
  22. Dzień dobry :) Ładny dzień się zapowiada... Ja tylko tyle mam: Miłego :D
  23. W pewnej mierze masz, ludwa, rację. Ale: Po pierwsze: to jest wątek HUZARA Po drugie: Topi pisze "dużo wiem", pomimo że nie była w tym "miejscu". Pytanie wiec SKĄD WIE. Od kogo ta wiedza pochodzi i czy źródło owo jest WIARYGODNE. Otóż, jak się okazało, NIE JEST WIARYGODNE. Natomiast to ja, w przeciwieństwie do Topi mam pełne podstawy powiedzieć że WIEM. Doświadczenie natury empirycznej. Po trzecie: Topi śmie pisać o uczciwości, i o rzekomym ukrywaniu czegoś przed kimś. Tutaj powiem tylko, iż niedługo będziemy mieli okazję przekonać się o uczciwości i nieukrywaniu niczego przez Topi. Prawda Topi? Boisz się faktów i prawdy? Przekonamy się. Po czwarte: Topi wcale nie chodzi o Huzara. Taka z niej "samarytanka" jak ze mnie miss polonia. Jest to kolejny z kilkunastu wątków, który swym hejtem chce zniszczyć, nie bacząc na dobro Huzara. Nikomu już nie uda jej się wmówić, że to dla jego dobra. Tulejt. Więc nie trafi do niej, że jest PERSONA NON GRATA na wątku Huzara. Dobrej nocy. A Huzarowi na pewno się poszczęści i znajdzie wymarzony domek :D
  24. Taaa...popaczałam sobie właśnie na tzw. "event" p.Kleszcz. Najciekawszą informację jaką tam znalazłam, to taka, że Facebook postanowił zablokować K.Kleszcz konto. Ciekawe dlaczego? Hmm, tak się kończą prywatne wojenki i szumnie nazywane "czarne listy" z wydarzeniami "na zamówienie". Kimże one są, by kogokolwiek osądzać, za kogo się uważają, zeby sądy jakieś kapturowe odprawiać? Przylazły na NIE SWÓJ wątek, żeby personalne animozje załatwiać, podczas gdy pies szuka domu i potrzebuje pomocy. Jak większość psów na Dogo. To ci "pomagaczki" od niszczenia wątków psom. Huzar, mam nadzieję na tym nic nie straci, bo gołym okiem widać co robią i z jak niskich pobudek. Dobrej nocy życzę :)
×
×
  • Create New...