Jump to content
Dogomania

TaTina

Members
  • Posts

    191
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    8

Everything posted by TaTina

  1. Na wieczorek, żeby jeszcze nie zasnąć:
  2. Jeśli tak bardzo Ci zależy, to wysmaruję zgrabny donosik. Tutaj jest okazja uczyć się od najlepszych w "uprzejmie donoszę", a że szybko się uczę, to idąc za przykładem liderów w tym "hobby" mogę zakleić kopertkę i sruuuu...Hi Hi Hi
  3. I jeszcze takie, z dedykacją :) Wrócę później. Pa Pa
  4. To może jeszcze to, o tu:
  5. Dzień dobry :) To ja na rano:
  6. Hmm...nie mogłam się powstrzymać Dobrej nocy :)
  7. No i może jeszcze to: Taaaa...klasyka, ponadczasowe :)
  8. To tylko propozycja, ale kto wie, może się przyjmie? Tu mam na początek, o: I jeszcze: I tu: Na początek, ZAPRASZAM
  9. Dzień dobry, po raz drugi dziś :) Halynka. Biedna, rozchwiana, zamknięta w swoim wymyślonym światku. Za nic nie szuka kontaktu z rzeczywistością i światem realnym, dotykalnym i prawdziwym, nie wydumanym na własne i wielbicieli potrzeby. Myślę, że Halyna potrzebuje choć jednego, prawdziwego i szczerego wobec jej ułomności, przyjaciela. Ale co ja tam wiem? Tu dla zmiany i poprawy nastroju: Zapaaaaachy :) Czeremcha? I: Jaskółcze ziele sobie kwitnie...tak, tak.. Miłego dnia :)
  10. Dzień dobry. Wątek został założony w konkretnym celu oraz na konkretny temat. Będziemy bardzo wdzięczni za trzymanie się tematu wątku i nie zapychanie go wpisami na tematy "poboczne" i zupełnie nie związane z jego tematyką. Zamieszczanie clipów/teledysków na całej stronie rozmywa główny temat (dość poważny i ważny, jak sądzę) a mogę wręcz powiedzieć, iż niszczy samą idee i sens istnienia tegoż wątku. Dlatego mamy prośbę do użytkowniczek, które zamieściły tutaj sporą ilość, po prostu "zaśmiecających" wpisów z clipami o ich wyedytowanie i usunięcie teledysków. Proponuję zamieścić je na "luźniejszym" tematycznie wątku, np.tutaj: Jeśli odczuwacie potrzebę porozmawiania o muzyce, wykonawcach, zespołach itp.proponuję w dziale OffTopic założyć wątek tematyczny, mogę nawet sama wam taki wątek tam założyć, gdyż na Dogomanii jest na pewno więcej osób, które chętnie będą brać w nim udział. Proszę: Wszyscy zapewne lubimy muzykę, ten czy inny jej gatunek, ale ten wątek przestanie służyć tematowi i celowi w jakim został załozony, jesli tak dalej pójdzie. A szkoda by było go zniszczyć, PRAWDA? PS Proszę nie brać mojego wpisu do siebie, ale chodzi tu przecież o KONKRETNY TEMAT (patrz tytuł wątku). Z góry dziękuję.
  11. Dobry wieczór? Pewnie że dobry, a nawet lepszy :) Coś tu głucho u Halyny, to może coś wiosennego? O, tu: U Halyny ciiiichutko, może do niej też tak trzeba by - "ślimak, ślimak, wystaw rogi..." Jak myślicie, Halynka zareaguje? Miłego i ciekawego, aczkolwiek spokojnego wieczorku :)
  12. Zajefajną masz tę nową "lokatorkę". Kokietka jak nie wiem co, ale jeszcze trochę i wyjdzie z niej ziółko. Żywiołek. :)
  13. Zapisz koniecznie. Jak będziesz miała za mało, to ci dorzucę cały plik twoich, takich najbardziej reprezentatywnie pokazujących twoją mentalność, kulturę osobistą, modus operandi, oraz charakter. Będziesz miała kolekcję. Hope2, wieczorkiem też będę bardziej czasowa, a tu mój pracodawca moze patrzeć na ręce, a jeszcze moze dostać jakąś kopertkę od "uprzejmej". Tak Tak :) Miłego popołudnia :)
  14. A kto ci tu napisał, że WIE? Guzik kogo obchodzi co, pożal się boże, robisz. Nie snuj tu następnych "teorii spiskowych", bo ci resztki rozumku wyparują, i będzie kłopot. A że BRZYDZĘ się takimi jak ty, i takim obrzydliwym postępowaniem oraz nieustannym knuciem nowych intryg to FAKT. Miłego dzionka :) A ty, Topi nie myśl za dużo, bo główka cię rozboli, ciśnienie znów skoczy, i po co? Dla chorej idei? Pa Pa
  15. No, i nic nowego. Ten tępy i ślepy prymitywizm mieliśmy okazję "podziwiać" niejednokrotnie, również na wielu innych wątkach. Kłamstwa i prowokacje? Konkretne przykłady proszę? Bez nich to puste słowa, pisane z nadzieją iż zostaną przyjęte za dobrą monetę. Czy już pisałam, że BRZYDZĘ się tym i jedyne co czuję czytając takie wytwory możdżku to obrzydzenie? Pisałam, ale nic się nie zmieniło. Prawdziwe autorki wcześniejszych "wklejanek" na zamówienie się nie pojawią. Dlaczego? Mogą przecież, po raz kolejny zaprzeczać oczywistym faktom i treści m.in. wyroków, które tutaj zostały zamieszczone. Pointerpretować i próbować znów odwrócić kota ogonem, jak to mają w stałym i kuriozalnym, wobec rzeczywistości, zwyczaju. A moze wolą udawać do ostatniej chwili, że treść obu wyroków i ich uzasadnienie nie jest im znane? W ogóle, skąd, nie widziały na oczy, nie czytały, nie znają, nie, nie...Tak wygodniej? Do czasu i juz niedługo. "Wszystko ma swój czas", jak mówią słowa piosenki. Nie zdołają do końca udawać nieświadomości i grać głupiego Jasia. Niewybredne i, mówiąc wprost, chamskie wpisy i komentarze niczego już nie są w stanie zmienić. TAK, TAK...I bardzo dobrze. Najwyższy czas "pokazać wszem i wobec". Wszystko, co do ostatniego faktu, i potem jeszcze dokumentu. Dobrej nocki :)
×
×
  • Create New...