-
Posts
6388 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Karilka
-
[quote name='Aleks89']Karilka jest MOJA ,bo ma mi naprostować Lucasa (chociaż jeszcze o tym nie wie):diabloti:[/QUOTE] Aj.. Wiesz jaką mam dziure po Dolarze? Mam niby 3 psy pod opieką ale..takie..normalne... Spacery są takie nudne.. Głupieje i świruje totalnie. Dostałam na DT suke, która w sieczke przerobiła dwa kojce i co? Dwa dni roboty.. Pies sie nie umywa do Dolce.. Nuuudaa... Do tego cholernie tęsknię. Nikomu nie życzę tak kochać psa ani nikogo. Rozstanie bardzo boli.. [quote name='Unbelievable']chcesz Grama pod opiekę? :evil_lol: bo ja bym wzięła obydwa krasnale, ale ich nie ogarnę sama na bank i pewnie w końcu wezmę tylko Broom[/QUOTE] Mam takie laski na DT: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-FpV48xUg1EI/UDJFD1XStMI/AAAAAAAABGw/5t1WrV79Jek/s640/DSC_4496.JPG[/IMG] Możliwe, że coś sie do tego 17 września zmieni.. jak na razie są dwie. Po resocjalu..takie miłe:shake: :diabloti: [quote name='Talia']Karilka czym jedziesz na zlot? PKP?[/QUOTE] Tego to sama nawet nie wiem. Obstawiam, ze pewnie taak ;) [quote name='Aleks89']Dla Lucasa nie ma świętości ,że to suka czy szczeniak.:diabloti:Jego ojca karmią łopatą do kojca to o czymś świadczy:evil_lol: Dlatego zależy mi na tym ,żeby poprzebywał OBOK psów ,które nie startują do niego z zębami na każdym kroku i troche ochłonął w tej swojej rządzy mordu. Chciałbym też go w kagańcu puścić z jakąś większą suką (Talia twoją mam na myśli:diabloti:).[/QUOTE] Potwora wychowałeś:diabloti:. To, ze karmią łopatą do kojca to świadczy - masz racje. Dużo i "dobrze" świadczy.:evil_lol:
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Karilka replied to majqa's topic in Foto Blogi
Zapraszam na wątek suczki, która 2 lata ze swojego 3 letniego życia - spędziła w schronisku. Trafiła do "psów nie nadających sie do adopcji". Zostałam ubłagana o DT dla niej, jednak nie mamy NIC. Ani karmy ani NIC. Jest śliczna.. powinna szybko znaleźć DOM. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230924-Gamza-w-typie-doga-kanaryjskiego-po-2-latach-wysz%C5%82a-zza-krat-ZBIERAMY-NA-KARME%21%21%21?p=19541618#post19541618"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...8#post19541618[/URL] Dziękuję w imieniu Gamzy. -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
Karilka replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Gamza - Aniu, GAMZA. Tak jak Gama, tylko, ze z "Z". Haha! Ale w sumie.. Gizma,, też ładnie. Dla takiego zaślinionego psiaka haha! Ja ogłaszam zawsze tam, gdzie mam znajomych ludzi "w razie czego" albo stosunkowo blisko. Łódzkie, mazowieckie, wielkopolskie no i to swoje świętokrzyskie też możesz, co? -
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
Karilka replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-FpV48xUg1EI/UDJFD1XStMI/AAAAAAAABGw/5t1WrV79Jek/s640/DSC_4496.JPG[/IMG] Mam jeszcze takie zdjęcie. To moje dwie dziewczyny. Gamza i Milva ...swoją drogą, zapraszam do Gamzy (link w podpisie). Dziewczyny sie zakumplowały chociaż są bardzo różne z charakteru. Za to uszy mają tego samego modelu :D -
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-exugn6DHE1o/UDJFIq2PZmI/AAAAAAAABHo/Xi992_04L80/s640/DSC_4715.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-9pvflOOEqGw/UDJFGHYJFaI/AAAAAAAABHM/xqDhsCosx1s/s640/DSC_4601.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-FpV48xUg1EI/UDJFD1XStMI/AAAAAAAABGw/5t1WrV79Jek/s640/DSC_4496.JPG[/IMG]
-
Milva w dt u karlika, potrzebne deklaracje i ds!!!
Karilka replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Były dużo większe - wciągnęły się i tak dużo. Macham jej to balsamem do ciała ujędrniającym ale niestety magikiem nie jestem :(. -
Mix dobermanki - krótki łańcuch, chleb z wodą ... Tosia ma dom.
Karilka replied to justysiek's topic in Już w nowym domu
Co on ma z kręgosłupem? Karpiowaty grzbiet..cholera.. od czego? Diagnozowałaś to? -
[quote name='Talia']Raczej zainwestuj w łańcuch i wkrętak ;)[/QUOTE] mam ze 2 krowie. Mogę pożyczyć. Za to psa nie mam. :-(
-
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230924-Gamza-w-typie-doga-kanaryjskiego-po-2-latach-wysz%C5%82a-zza-krat-ZBIERAMY-NA-KARME!!!?p=19541618#post19541618[/url] Zaspamuję u najzajebistszego foksteriera.
-
Gamza to 3 letnia suczka w typie molosa. Jest psem wesołym, energicznym. Kocha wodę, aport i zabawy w przeciąganie. W domu jest psem grzecznym - zostaje sama w domu, nie niszczy, nie hałasuje... lubi inne zwierzęta, dzieci. Mieszka z dwoma mniejszymi psami i kotami w bloku. Gamza jest posłuszna jednak potrzebuje jasnych zasad. Wbrew swojemu wyglądowi - nie jest agresywna. Sunia jest zdrowa, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana. Gamza sprawdzi się w roli psa, dla rodziny ze starszymi dziećmi! Wspaniały towarzysz zabaw energicznych nastolatków i ukochany powiernik każdego domownika! ;) Kontakt: 691 185 448 Ziutka - co myślisz o takim tekscie? Co zmienić? Coś dodać? Odjąć?
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-VLcwsfrY1Mg/UDJFJ0iLrYI/AAAAAAAABH4/UiD02f8P9nA/s640/DSC_4737.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-OyGA25DXzYw/UDJFEMyeJSI/AAAAAAAABG0/ee8cHa5F1io/s640/DSC_4529.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Yuz6o-NW6hM/UDJFF3h3j2I/AAAAAAAABHI/5VPTVnPgkf0/s640/DSC_4550.JPG[/IMG]
-
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230924-Gamza-w-typie-doga-kanaryjskiego-po-2-latach-wysz%C5%82a-zza-krat-ZBIERAMY-NA-KARME!!!?p=19541618#post19541618[/url] Zgarnęłam sukę ze schroniska z tych "bez szans na adopcję". Bardzo to dziwne ale była już w boksach tzw "ściany płaczu", gdzie są psy, które w schronisku już zostają do końca... Zabrałam ją i teraz zbieramy na utrzymanie dziewczyny.. Niestety jest spora (ok 30 - 35kg).. I.. szukamy domu... Pomożecie?
-
[CENTER][COLOR=#000000][B][FONT=garamond][SIZE=3][SIZE=7][COLOR=#ff0000]Gamza w Nowym Domu! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230924-GAMZA-diagnoza-NU%C5%BBYCA-GRZYBICA-alergia-pokarmowa-taka-wr%C3%B3ci%C5%82a-z-DS!-POMOCY!!!?p=20827432#post20827432"]#528 [/URL][SIZE=5] [/SIZE][SIZE=3][SIZE=5]Bardzo wszys[/SIZE][SIZE=3][SIZE=5]tkim dziękujemy w imieniu szczęśliwej Gamzy.[/SIZE] ****************************************************************************************[/SIZE] GAMZA WRÓCIŁA [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230924-Gamza-W-NOWYM-DOMKU!-KRYNICA-ZDRÓJ-)-)-)?p=20352205#post20352205"] >>post #202<<[/URL][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][SIZE=3][COLOR=#000000][B][FONT=garamond][COLOR=#ff0000] [/COLOR][/FONT][/B][/COLOR][U][COLOR=#006400][B][FONT=garamond]Z racji [/FONT][/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B][FONT=garamond]powrotu [/FONT][/B][/COLOR][COLOR=#006400][B][FONT=garamond]Gamzy, pilnie potrzebujemy:[/FONT][/B][/COLOR][COLOR=#000000][B][FONT=garamond][COLOR=#800080] [/COLOR][/FONT][/B][/COLOR][/U][B][COLOR=#800080][FONT=book antiqua] [/FONT][/COLOR][/B][/SIZE][/CENTER] [INDENT=6][SIZE=3][B][COLOR=#800080][FONT=book antiqua]1) BIOMECTIN 2) Przebadanie wymazu z uszu (od nowa leczymy![/FONT][/COLOR]:angryy:)[/B][COLOR=#800080][FONT=book antiqua][B] 3) Przybory do KĄPIELI BORAKSOWYCH 4) Karma hypoalergiczna 5) Zyleksis, Immunodol, Omega 3, wiesiołek 5) Clemastinum[/B] [/FONT][/COLOR][/SIZE][/INDENT] [INDENT=6][SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]Po lewej, Gamza [U]PRZED[/U] adopcją, po prawej [U]PO[/U]:[/B][/COLOR][/SIZE] [/INDENT] [INDENT=12] [/INDENT] [INDENT=6] [/INDENT] [INDENT=5][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vAD2Jx5Vv6w/URQ0OHDz-pI/AAAAAAAAArU/jlf-e5_1pBg/s581/porownaj.jpg[/IMG][U][COLOR=#000000][B][FONT=garamond][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/U] [COLOR=#000000][B][FONT=garamond][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/INDENT] [CENTER][COLOR=#000000][B][FONT=garamond][SIZE=3]Gamza dwa lata spędziła za kratami w schronisku dla zwierząt - pomóżmy jej poznać nowe życie! Dziewczynka nie zna NIC oprócz krat... [/SIZE][/FONT][/B][SIZE=4][FONT=arial][B][FONT=garamond][SIZE=3] Mimo tego, że jest nie brzydka i w typie [U]psa kanaryjskiego[/U] (ach.. te uszy) - nikt nie zwrócił na suczynke uwagi... [/SIZE][/FONT][/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#000080][SIZE=4][FONT=arial] W schronisku widniała jako "[/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000][SIZE=4][FONT=arial]pies bez szans na adopcję[/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#000080][SIZE=4][FONT=arial]" .. proszę - pomóżmy jej uwierzyć..[/FONT][/SIZE][/COLOR] [/CENTER] [CENTER] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gTXjqUJnz8o/URP4ImiApII/AAAAAAAABYg/2uqVHbRT7WU/s720/DSC_0215.jpg[/IMG] [U] [SIZE=3][B]Aktualne rozliczenie Gamzy:[/B][/SIZE][/U] [SIZE=3][COLOR=#008000][B]Wpływy:[/B][/COLOR][/SIZE] 100zł - Baloniarki 100zł - aida 50zł - arim 191zł - Bazarek SHILOMANIAKÓW 20zł - Ulka18 30zł- Malwina A. 50zł - Vivienne (bazarek foto, Ayia) 20zł - sonia1974 187 - bazarek Shilomaniak i WiosnaA 75zł - bazarek WiosnA 26,39zł - Agnieszka J. 30zł - bazarek 326,20zł - bazarek 20zł - Patrycja U. 103zł- bazarek bela51 i arim [COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Wydatki:[/B][/SIZE][/COLOR] karma hypoalergiczna - [B]182,7zł[/B] [URL="http://www.e-karma.pl/product-pol-359-NUTRA-GOLD-HOLISTIC-Salmon-Potato-Adult-Dog-15-kg.html"]KLIK[/URL] (zniżka Karilki 10%) weterynarz (uszy, diagnostyka) - [B]20zł[/B] transport - [B]20zł[/B] Preventic - [B]54,90zł[/B] Arthrofos - 47zł: 2 psy = [B]23,5zł[/B] Galomega 3 - [B]30,5zł[/B] MACED suszone probiotyki - [B]20zł[/B] (bazarek) Taste of the wild Pacific Stream 13,6kg - [B]185zł[/B] (zooplus) Uszy wołowe 10szt - [B]19,80zł[/B] Dwa pakiety ogłoszeniowe 50 + 25 (bazar) - [B]15zł[/B] PREVENTIC + frontline - [B]86,30 zł [/B] Nowe Ciągadło - [B]25zł[/B] [SIZE=1](zeżarła trzecie, ostatnie)[/SIZE] Wyprawa ze wsi, weterynarz, suszki + smakole - [B]52zł[/B] Mięso suszone wołowe z probiotykami (bazarek, supergoga) - 70zł Obroża + smycz (bazarek) - 22zł [SIZE=2][URL="http://www.e-karma.pl/product-pol-258-TASTE-OF-THE-WILD-Pacific-Stream-6-8-kg.html"]TASTE OF THE WILD Pacific Stream 6,8 kg[/URL]- 104zł[/SIZE] [URL="http://allegro.pl/dolfos-arthrofos-700-g-i3144557866.html"]Dolfos ARTHROFOS 700 g[/URL] - 47zł [URL="http://allegro.pl/mega-zestaw-maced-smako-super-cena-i3101525748.html"]MEGA ZESTAW Maced/SMAKO SUPER CENA[/URL] - 44zł [URL="http://allegro.pl/frontline-xl-40-60-kg-1-pipeta-fiprex-fypryst-i3122831306.html"]Frontline XL 40-60 KG 1 pipeta FIPREX/FYPRYST[/URL] 23,60zł [URL="http://allegro.pl/dolfos-immunodol-pies-60tabl-i3135514116.html"]DOLFOS IMMUNODOL PIES 60TABL.[/URL] - 37,50zł Trening z pozorantem - 25zł Mięsko wołowe - 40zł Kości wołowe, wędzone (3 szt) - 9zł Makaron instant 3kg - 12zł Weekend <4 dni> szkoleniowy z dobermanami: dojazd, pozorant, powrót: 100zł (ze zniżkami speszjal for Gamza) 4 kg mięsa wołowego - 12zł Smakołyki do szkolenia - 10zł transport - 18,4zł _______________________________________________________ [COLOR=#006400] [/COLOR][SIZE=4][B][COLOR=#006400]= [SIZE=4]29,39[/SIZE]zł przekazane na konto [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238387-Gdy-schroniskowa-krata-wyznacza-granice-%C5%9Awiata-URATUJMY-LUB%C4%84!-Pilnie-deklaracje!!!?p=20250648#post20250648"]LUBEJ[/URL][/COLOR] [/B][/SIZE] [B][COLOR=#000000][IMG]http://images10.fotosik.pl/3132/20afa11e377818af.jpg[/IMG] [SIZE=4]________________Sierpień-[SIZE=4]Listopad 2012r[/SIZE]________________ [/SIZE][/COLOR][U][COLOR=#ff0000] [SIZE=1]Wydatki:[/SIZE][/COLOR][/U][/B][SIZE=1] Brit Care 142zł Uszy grzyb 17zł Uszy grzyb 32zł Uszy świerzb 25zł Smycz 10zł Adresówka -12zł Karma Bosch Active 15kg 105zł Frontline COMBO XL 30zł WWuf - na zeby(i do szkolenia) - 7zł *2 = 14zł Olej z wiesiołka - 15zł (14.99) Immunodol -39zł Karma mokra - 36zł (CARNO, winston, edeka) Wymaz z uszu - 60zł Taste of the wild PACIFIC STREAM 13,6kg - 185zł Gentamecyna i Triderm - 23,75zł Omega 3 - 7,99zł [B][COLOR=#ff0000]=753,75złzł[/COLOR][/B] Biomectin + Biocan - koszt schroniska Biomectin + Biocan - koszt schroniska 3kg karmy Winner - Soko ;-) Wykup ze schroniska - Sylwia Brit - Sylwia [U][B][COLOR=#008000]Wpływy:[/COLOR][/B][/U] 20zł D. Kwiatkowska 210zł Ziutka 30zł arim 15zł tobciu 100zł Shilomaniacy 100zł Baloniarki 24,35zł ::FiGa:: 20zł arim 100zł Shilomaniak 50zł-arim 50zł - NOWY PAN --------------------------------------------------------- [COLOR=#008000][B]=719,35zł[/B][/COLOR] [COLOR=#ff0000][B]Aktualny stan konta Gamzy: ----------------------------------- -34.4zł[/B][/COLOR] [B] SPŁACONE Z BAZARKU ARIM[/B]:multi: [/SIZE] [COLOR=#4b0082][B][SIZE=1][U]Przewidywane wydatki:[/U] Dalsze leczenie świerzb + grzyb - ??? Preventic[/SIZE] [/B][/COLOR] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-vOx4TW8XCcA/UDJFGRQpKRI/AAAAAAAABHQ/b_wb4_Zwh1A/s640/DSC_4628.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-WCj5Ento-XU/UDJFL4b8LdI/AAAAAAAABIQ/QlpGRnH1CmA/s640/DSC_4806.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-66k91TrFhoc/UDJFKQeaFeI/AAAAAAAABH8/KU262SoQtRg/s640/DSC_4746.JPG[/IMG] [SIZE=4][B] [COLOR=#ff0000]POMÓŻMY JEJ ŻYĆ!!![/COLOR][/B][/SIZE] [/CENTER]
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-BhtD3Ou9Ick/UDE4VC5fSPI/AAAAAAAABF0/urBgNgTrGLs/s720/DSC_4599.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Pt1jpcv599A/UDE4XkN1VaI/AAAAAAAABGE/Qtez47-ccIM/s720/DSC_4654.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-kObOC4tZwkE/UDE4X6hBemI/AAAAAAAABGM/s9VbvQrEdEo/s720/DSC_4668.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-KwOqrvuVnMk/UDE4Yh-3luI/AAAAAAAABGc/h9fU_QiyDgI/s720/DSC_4713.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-of52eB88apg/UDE4VPWD33I/AAAAAAAABFs/EvEtuxlYhpw/s720/DSC_4588.JPG[/IMG]
-
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/--wqs26DKM98/UDE4Xm1f2QI/AAAAAAAABGI/pv5twOTvBnw/s720/DSC_4690.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-2VRYpn2D4yk/UC_rh6ZnvZI/AAAAAAAABFA/jO_Dw64USm8/s720/DSC_4572.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-h62bf-4Bles/UDE4TGY5VOI/AAAAAAAABFc/_j9C-X-Ust8/s720/DSC_4532.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-fPHOatz9Xl0/UDE4S3g7xzI/AAAAAAAABFU/2PsUdRj-EvM/s720/DSC_4569.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-HJPxNB8MlKY/UDE4TCY0O9I/AAAAAAAABFY/_i2MYngPhgM/s720/DSC_4583.JPG[/IMG]