Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. Gamza jedzie pokazac uszy. Trzymajcie kciuki, zeby nie bylo to nic groznego...
  2. Ona ma 3 latka max. Zeby tragiczne i warto je ratowac. Jak na razie oczyscic i zaplombowac. To sa praktycznie wszystkie zeby. Suche -ok. Oczyscilo z kamienia i zapobiega prochnicy. Warto to zabezpieczyc. Wg dentystki-jezeli tego sie nie zrobi, grozi gniciem w przyszlosci. dostalam kase za Pdt -dzieki.
  3. [quote name='Aleks89']wole bc niz pit bulla[/QUOTE] Mogę wziąć. Porównamy, hehe. [quote name='Unbelievable']a ja mam charta[/QUOTE] Nuuuda. Nic ciekawego ;).
  4. Przepraszam za brak rozliczenia na 1 stronie - Wydatki Gamzy to 142zl karma 17zl uszy przy czym zeszla mi smycz po Dolarowa w ilosci sztuk:3. Gamza chodzi na sznurku (ayia świadkiem) i przydaloby sie kupic. Niestety to schodzi. Obroz mamy Dolarowe - te nie niszcza sie tak jak smycze. Uszy sa nadal w zlym stanie. Zapalenie jest bardzo gleboko... Kombinujemy z wet dalej. Dzisiaj pokaze ja p. Ewie Pacalowskiej.
  5. Milva ma zeby w tragicznym stanie. Mnóstwo ubytkow, typowych dla psa, ktory przezyl nosówke. Stomatolog ocenila zeby na kilka godzin plombowania i lakowania i ok. 400zl. W innym przypadku jest ryzyko gnicia. Miejscami BRAK szkliwa i dziury dochodzace do zebiny, spokojnie. Oprocz tego -jest ok. Zjadla mi ladowarke do telefonu, kot zrzucil komputer.. Poszalaly ciut. Cholerniki :) Telefonow -zero...
  6. Cisza, totalna. Tak samo u Gamzy... Milva to taka wesola i grzeczna dziewczyna. Rozbraja słodkością na spacerach. Pięknie bawi sie z Gamzą i innymi psami. Bez agresji, bez nerwów.. Spokojna i słodka. Ciemna pręga na plecach - czarnieje. Rodezjanowa Milva :)
  7. Dzisiaj przyszła paka Brit Care z telekarmy - Gamza zajada aż miło. Tobciu - Gamza dostała 15zł od Ciebie. Bardzo dziękujemy. Uchy mają się lepiej. Drapanie nadal dręczy. Mam nadzieję, ze po Brit Carełososiowym - przejdzie. Gamza znalazła w parku 2,5m drąg, ktòry kiedyś zapewne podpierał drzewko i oczywiście była zabawa po ośle uszy:). Rzut oszczepem - nową specjalizacją Karilki. (pozdrawiam Shilomaniaka)
  8. Dobra. Jade pociągiem. Jak widzicie opcję przemycenia dwóch suczydł, PKP?
  9. Ayia - piękne! Gamza zniosla z gpdnością, dzisiejsze czyszczenie ucholi. To bardzo mądra dziewczynka. Za 20 minut idziemy do parku, poganiać sie z psiakami. Gamza z Milvą szaleją jak szczeniaki ;)
  10. A phi! Ucho smocze ważniejsze. Trza mieć odpowiednie priorytety ;)!
  11. Tobciu - bardzo dziękujemy. Przed chwilą czyściłam Smoczycowe uchy. Cwaniara pod ławe się wczołgała. Myślała, że Karilka nie wlezie za nią. To sie zdziwiła ;). Teraz szaleją z Milvą jak dwa osły. Z uszu są identyczne :)
  12. Gamza ma ładne ale mocno pościerane zęby. Brak jedynki i dwójki - górnych. Brak kamienia. Nic nie trzeba robić. Dostala 3 dentastixy ;). Byla bardzo grzeczna.
  13. Tobciu - bardzo dziekujemy. Walczymy jeszcze z ucholami. Niestety sa jeszcze zawalone 'za zakretem'. Dostala nowy specyfik na tydzien kuracji. Zaplacilysmy 17zl. Zaraz idziemy do kliniki wydebic Denta Stix z pedigree, w zwiazku z akcja czystych zebow. Cala trojka pojdzie. Ayia - sznurki maja wziecie. Z wlaszcza bawelniany ;).
  14. Milva jak dama z wyzszych sfer - odmowila papparazzi. Stwierdzila, ze to nie jej pora na sesje zdjeciowa i tyle ;)
  15. [quote name='__Lara']Milva pięknieje :cool3:[/QUOTE] Prawda? ;) Ayia tez tak twierdzi. Ja widze, ze zrobila sie ciemniejsza. Maska jest czarna, uszy czarne.. Robi jej sie tez czarna prega na grzbiecie :D. Milva -rodezjan, haha. Szalona, dalekobiezna Milvucha przesyla zaspane mlamki.
  16. Dziewczyny, "moja" Gamza ma ufundowana karme przez Ziutke i arim - za co baaaardzo dziekujemy. Dzieki za odzew - Gamzula mana razie co jesc :). Pozdrawiam! Karina
  17. Gamza ma zakupiona karme Brit Care, salmon&potato. Ciocia Ziutka i arim ufundowaly malej takie fajne zarlo. Planuje dokupic omega 3, zeby zniwelowac to drapanie. Zobaczymy. Brit kosztowal 142zl z telekarmy. Gamza z Milva i Iwasiem, mieli zaszczyt byc fotografowani przez Ayie. Dzisiejszy spacer trwal 6,5 godziny. Bylismy w parku 3 maja, jechalismy autobusem, tramwajem a na koniec godzinka bieganka w grupie 14 psow. Laski zjadly i padly jak muchy;). Gamza dostala dwa szarpaki od Cioci Ayi i smakolyki. Dzien dziecka, jak sie patrzy ;)
  18. [quote name='dog193']Karilka, ja nie jadę na zlot ;)[/QUOTE] Idz Ty cholero.
  19. Ja kiedys takie mialam okazje puszczac. W nocy, nad morzem... Efekt swietny... Nad takim lampionem trzeba popracowac... Moj kleilam wyjatkowo dlugo i pamietam ta wscieklosc, kiedy dowiedzialam sie, ze cala praca utopi sie w morzu. Piekne. I duzo ich chyba bylo?
  20. Dog i inni z poludnia - jedzie ktos przez lodz? Chetnie wzielabym dwie psuczki ale przepisy pociagowe... Eh.. Moze ktos jedzie/moglby jechac naszymi rejonami? Szkoda mi nie zabierac ktorejs na takie fajne wakacje. Musialyby ciagnac patyczki -ktora jedzie a ktora nie.
  21. Arim - bardzo dziekujemy! Zaraz posle pw. Gamza zalapala o co chodzi z rowerem - ucze ja biec po prawej stronie. Zaliczyla tylko kilka korekt. Uczymy sie komend "rowerowych". Jest ladnie. Dzisiaj wezme dwie laski razem (Milva). Niech sie ucza wspolpracy ;). Nadal sie drapiemy i trzepiemy oslimi uszami- zaraz pojdziemy do wetki, ogarnac ten temat Gamza dostala jeszcze 150zl od Ziutki! W ten oto sposob ma 220zl! Dzieekuujeeemyy Ziutka!
  22. Ziutka - Gamza dziekuje! Zaraz idziemy uczyc sie biegac przy rowerze. Malpiszon odkryl dziure po-Shilowa w fotelu i kradnie watoline. Ja ganiam i wyciagam - wpycham na miejsce a ta skrada sie od nowa. Skacze jakby miala lapy ze sprezyn. Przypomina mi to wyczyny Dolara -tak samo odbija sie od scian jak Dolce. Swir totalny. Tylek jej odzyl :D. Idziemy na rower :)
  23. Iwoniam - dziekuje!!! Jutro dam znac - postaram sie dociulac cos jeszcze dla tej biednej Gamzy.. Mysle o allegro cegielkowym na karme ale "niestety" nie wyglada na chora i watpie, zeby ktos chcial pomoc zdrowej suni. Pomysle i pokombinuje.. Moze uda mi sie wbic na facebooka i tam cos uzbierac na te karme. Mysle tez o jeszcze wiekszej ilosci ogloszen. Gamza jest super wesola, fajna dziewczynka. Nie sprawia wiekszych problemow. Nie wiem czemu dwa lata nikt sie na niej nie poznal. Iwoniam - zglosze sie. Baaaardzo dziekuje w imieniu Gamzy
  24. Ziutko - Gamza dostala 60zl od Ciebie. Bardzo dziekuje!!! Stan konta Gamzy to 70zl. Chcialabym zakupic jej karme hypoalergiczna, na rybach, jednak najtansza - Brit Care, to koszt 148-150zl. Mam nadzieje, ze ustapiloby to wstretne drapanie. Napisalam do Klubu Baloniarek w tej sprawie - moze beda mogly pomoc... Jezeli nie - postaram sie dozbierac na Boscha (99zl) Ziutka - ogloszenia sa super, jednak jak na razie telefon milczy. Buziole-fafluniole od Gamzy!
×
×
  • Create New...