Jump to content
Dogomania

Karilka

Members
  • Posts

    6388
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Karilka

  1. [quote name='Diana21']"Psy są twarde.Mój pies "na własne życzenie" 2 razy przykopiował sobie uszy wdając się w bójki z głupimi psami. A taki był dumny, że dowalił psu nawet w kagańcu. Co tam, że zemdlał z powodu utraty krwi" z głupimi psami???? Widocznie twój pies nie jest odpowiednio prowadzony i wychowany skoro dajesz mu się wdawać w bójki z "głupimi psami". Chyba powinnaś zapobiegać taki sytuacjom, jak te "głupie psy" twojego atakują.a jak już taka sytuacja się zdarzy to powinnaś swojego pieska zabrać jak najszybciej a nie czekać aż dowli jakiemuś "głupiemu psu" i będzie taki zajebiście dumny"Naprawdę, jesteś wielką miłośniczką psów tych "głupich psów". Gratulacje dla ciebie!!!![/QUOTE] Tak sie składa, że mój pies miał zawsze za dobry kaganiec,ponieważ chciałam być odpowiedzialnym właścicielem, zakładając mu go - tak aby obcy ludzie nie musieli sie bać (mimo, że pies był łagodny). Pies był odwoływalny. Gorzej z psami innych ludzi. Po drugim incydencie, już nigdy nie nosił kagańca...I NIGDY więcej, nikt na niego nic nie poszczuł.. Ucząc się na błędach -żaden mój pies nie będzie nosił kraty na pysku. Najwyżej będę płacić mandaty. Wole tak, niż stracić psa, przez durnych ludzi i ich psy. [quote name='Diana21']Wiesz bardzo dobrze że nie ma głupich psów. Są tylko nie odpowiednio wychowane przez swoich właścicieli i ich zachowanie z tego wynika!!!!! Ale ty napewno o tym wiesz!!!!!!![/QUOTE] Zgadza się. Jeżeli ktoś nie panuje nad swoim psem a dodatkowo SZCZUJE GO na inne to nie można takiej osoby nazwać inaczej niż idiotą. A że pies upodabnia się do właściciela - też staje się głupi i tyle. W innych rękach byłby inny. [quote name='Diana21']Pisze z iPada i mnie poprawia. Miało być " wierz"[/QUOTE] To swietnie miało być:evil_lol:
  2. To ja ide na ten bazarek :)
  3. Tydzień ją PASĘ! Już wygląda! Avaloth - bardzo dziękuję w imieniu niuni. Ziutka - witam. Dziękuję, że znowu jesteś z Gamzą.
  4. [quote name='Shilomaniak']Moja mama (która uwielbia Shilę) powiedziała : "Sonia (moja poprzednia suczka-dobermanka) to miała klasę, prawdziwa dama. A Shila to taka śwarna dziewucha od krów". Krzyś się obraził :razz:. Nie wiem czemu. Ja uwielbiam krowy - są mądre i śliczne. Mam w domu całą kolekcję różnych krowiastych, więc Shila pasuje :evil_lol:[/QUOTE] Taka prawda! Shila to taka śwarna dziewucha od krów! Ale to jest WSPANIAŁE! Czysta, użytkowa krew!:evil_lol: [quote name='Rinuś'][I][B]w ogóle nie ogarniam tych psów na tych fotach :diabloti: eee Brutek za stary na takie symulacje, rany trudno by się goiły, ale może kiedyś na jakimś młodzieniaszku spróbuje :diabloti:[/B][/I][/QUOTE] Bo sie zmieniło :). A szkoda.
  5. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gTXjqUJnz8o/URP4ImiApII/AAAAAAAABYg/2uqVHbRT7WU/s720/DSC_0215.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-xKHR6QCqJKM/URP4Je1gX-I/AAAAAAAABY0/uGP0hOu_1Kc/s512/DSC_0223.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Js7-gqINGq4/URP4GgSbfsI/AAAAAAAABYA/5Rsg9EliWgE/s720/DSC_0135.jpg[/IMG]
  6. Shila to inna kwestia. Brutusek to taka słodka klucha:diabloti:. A właścicielka sie nie obraża - o to sie nie martwię akurat.:loveu:. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ot4PoEQQBVI/URP4ERjKRzI/AAAAAAAABXc/0-QdRtAWlxU/s720/DSC_0063.jpg[/IMG]
  7. Powiem tak: rozmawiałam z mrs.ka i z Anią102 - już dawno piłują mnie o miejsce dla tej suni. Myślę, że jest bardzo duża szansa na naprawę małej. Mam zrównoważone, fajne psy. Koka czułaby się z nimi bezpiecznie,mimo przejechania kilometrów (u psa dzikusa - instynkt stadny jest bardzo silny) Jeździłaby ze mną na socjal z młodym dobermanem lub z Gamzą (bo one tego potrzebują najbardziej). Zawsze w parze ze zrównoważonym psem. Przynajmniej na początku. Myślę, że w ciągu miesiąca byłaby już duża poprawa w zachowaniu suczki. Pogoda zaczyna dopisywać i sezon "szwędanie" ogłaszam, jako rozpoczęty:evil_lol:
  8. Zrób "symulację". Wystarczą ostre nożyczki :evil_lol:
  9. Bo pączek to przecież taka podrasowana bułeczka! Shila uwieeelbia bułeczki!
  10. Bożeee.. jak ja sie ciesze, że mój pies tego uniknął. [url]http://www.youtube.com/watch?v=WIX6f5ScBuQ[/url]
  11. no ciekawe do czego służy Twojemu Toruńskiemu Labkowi ogon? Tak sie składa, że dobermany świetnie pływają, czego przykładem był Dolce, któremu fale sztormowe, choćby w Bobolinie - nie były straszne. Co dopiero by było jakby miał ogon? Może swojego pozbaw uszu i ogona- będzie wyglądał równie dostojnie jak ciężki, powolny i niski doberman. Gwarantuje:). Za to niestety charakteru mu nie zmieni.:shake: A szkoda. Dlatego ja mam dobermana, Ty masz labradora. No i mój jest RASOWY:loveu: - hahaha (zawsze chciałam to powiedzieć. Próóżniak! :eviltong:) [B]Edit:[/B] dużo bardziej podoba mi się naturalny doberman niż labrador. Ładnemu we wszystkim ładnie. A labkowi to już nic nie pomoże :evilbat: (chociaż podoba mi się kilka labradorów... no ale ciiisza) [B]Edit2:[/B] Nie chciałabym, żeby mój pies przechodził przez coś takiego: [URL]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cY3XM9JzmKY[/URL] ani takiego: [url]http://www.youtube.com/watch?v=WIX6f5ScBuQ[/url]
  12. Mam go 6 dni i jak na razie jestem zakochana:loveu:
  13. A mnie taki właśnie labrador - przeraża jeszcze bardziej:boom: Doberman przynajmniej jest krótki i zwarty a labrador? Jak on wygląda z tym passskudnym ogonem?:shake:
  14. Ale los Cie sprowadził.. Dzięki wielkie! Masz PW z adresem Gamzy:loveu:. PS:Idziemy po pączki. Będziemy później:evil_lol:
  15. Aimez_moi - gdzie Ty byłaś jak Cie nie było?:mad:
  16. a po co sie miesza aussie i bordery?
  17. [quote name='filodendron']A mnie chodzi także o sam fakt bólu. Ogony tnie się na żywca - śmiało, niech ktoś poświęci mały palec i sprawdzi czy idzie przetrwać. Pewnie idzie - mój dziadek kiedyś machnął sobie nawet dwa na raz na pile tarczowej i przeżył. Uszy w znieczuleniu, za to chrząstka goi się długo i boleśnie. Po prostu nie rozumiem, co to za "miłośnicy" psów. No ale nie od dziś wiadomo, że miłość niejedno ma imię.[/QUOTE] Psy są twarde.Mój pies "na własne życzenie" 2 razy przykopiował sobie uszy wdając się w bójki z głupimi psami. A taki był dumny, że dowalił psu nawet w kagańcu. Co tam, że zemdlał z powodu utraty krwi. Phi - sukces najważniejszy. [quote name='Tessi&Tola']A mi się nigdy nie podobały "cięte" dobermany - wyglądały jak koksy z osiedlowej siłowni, ale zawsze mi się podobały pinczery średnie... a ostatnio zobaczyłam naturalnego dobka i jest piękny! Szkoda, że nie mogę sobie sprawić takiej parki: rudy średniak i czarny dobek:p Wyglądałyby ładnie na spacerze - wiem wiem szczyt próżności...ale jaki ładny!:eviltong:[/QUOTE] No i prawidłowo. Ogony są przepiękne. A te uchole do miętolenia... Takie milutkie i mięciutkie:loveu:
  18. aż cztery kapsułki? No dobrze :). Dzisiaj przyszedł PREVENTIC:multi: i Arthrofos 700g. :loveu: Gamza nie jest zadowolona z tego śmierdzącego paska na szyi (maatko..kiedyś nie śmierdziało!)
  19. Wiecie, moim zdaniem nie chodzi o sam fakt bólu (jakoś idzie przetrwać) ale zobaczcie, jak mocno nie liczy się pies, jako pies. Liczą sie tylko jego uszy i ogon - kikut. Bo inny jest "bleee" i "faux pax". To jest dla mnie szczyt ludzkiej próżności!
  20. Miziak to mój ulubieniec. Agata51 pójdziesz ze mna na wizyte PA?
  21. No tak.. spojrzenie większości hodowców na dobermana kończy się na dobrym kątowaniu, ładnym przedpiersiu, głębokiej klatce i mocnej głowie.. No ale co zrobić. Całe szczęście, mimo ładnych paleń i doskonałych proporcji- można coś wykrzesać z takiego psa. Ja jestem fanatykiem i podpisuje sie wszystkimi 4 kończynami pod dobermanem. Kopiowany czy też nie - ani pali ani ziębi. Byle miał pod kopułą, to co tak kocham :)
  22. Łomatko - coś mi wcześniej źle wyskoczyło. Dziewczyny, kupujemy to?
  23. Helga - ale jak to zalicytować?:O Nie ma nic takiego..
×
×
  • Create New...