[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]nie wiem...ja się nie znam ale mamusia wyglądała kwitnąco a to najważniejsze [/B][/COLOR][/FONT]:razz:[/QUOTE]
Te Żonkiliowa czy ty aby na pewno moją fotę widziałaś?:icon_roc:
[quote name='dbsst']NIE WCALE SI NIE CHWALISZ kurna znowu nie wyłączyłam klapsa hahah
i jak okrągły jak na dziewczynkę czy raczej na chłopca szpiczasty :evil_lol:[/QUOTE]a co ty mi tu takie babcine przesądy odnośnie brzuchów uskuteczniasz.....brzuch to brzuch:evil_lol:
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:siara: a ja brzuszek widziałam i nie żebym się chwaliła :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]Chwalipięta:evil_lol:
Hahahahaha Debe już Ci sie zapomniało jak przez ten brzuch spać nie mogłaś?:evil_lol:
No termin z OM na 8 listopada a z USG na 30 października:roll:
Foty będą.....może:diabloti::evil_lol:
No jeszcze nie wiadomo kto tam mieszka.....bedzie wiadomo 28 czerwca bo wtedy mam termin na USG 3D.
Zobaczymy.......dzisiaj miałam sen....ale nie powiem co mi sie śniło....zobaczymy czy się sprawdzi:evil_lol:
No u mnie to teraz 16 tc.....jeszcze długo:roll:
A bo ostatnio wiele się dzieje a na kompa mało czasu.:roll:
zresztą jak się miłam odgrzebywać w subskrybcjach to już na samą myśl miałam dość:evil_lol:
Ide o zakład że nie sięgniesz do migdałka:evil_lol:
[URL]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_3794ps.jpg?t=1274044113[/URL]
:diabloti::diabloti::diabloti:
Super Klocuszkowa!!!! Bardzo się cieszę! Nareszcie na swoim, a z resztą na pewno sobie poradzicie;)
A ze tak niedyskretnie zapytam:roll: Ten Maciek Friedek tow gratisie będzie czy ona już na stałe :evil_lol: