Jump to content
Dogomania

Anna_33

Members
  • Posts

    2882
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Anna_33

  1. Wlasnie jestem po rozmowie z Pania. Zniechecalam Pania z cala sila, roztoczylam pnura wizje psa poschroniskowego z problemami, ze moze brudzic, niszczyc, byc wycofany, ze trzeba go pilnowac jak oka w glowie itd. Pani stwierdzila, ze nie da sie zniechecic, ze miala juz psy ze schroniska, popelnila kilka niedopatrzen i nauczyla sie jak z nimi postepowac. Pinokio bylby psem Mamy Pani, ktora marzy o jamniku.Tu znowu zwrocilam uwage, ze nie jest to czystej krwi jamnik, ze ma dluzsze nozki itd. Efekt: Pani bardzo chetnie przyjedzie po psa w najblizsza lub nastepna sobote. Z rozmowy wszystko brzmi dobrze. Psy schroniskowe w tym domu juz byly. Pani ma buldozka francuskiego, ktory bardzo ciezko chorowal. Mama mieszka z Pania przez sciane. Teraz zostal jeszcze jeden element, wizyta przedadopcyjna. I tu prosimy o pomoc. To miejscowosc oddalona 18 km od Bialegostku. Jesli wizyta odbedzie sie w tym tygodniu i zakonczy sie pozytywna opinia, to Pinokie juz w sobote wieczorem bedzie grzal pupe na swojej kanapie. [SIZE=5][B][COLOR=Red]PILNIE POTRZEBNA WIZYTA PRZEDADOPCYJNA BIALYSTOK[/COLOR][/B][/SIZE]>
  2. Jak w kalejdoskopie sie zmienia.. Czyli szukamy trzech ds ? Wazne tez jak osoba do pomocy w lapaniu ma sie dostac do Wierzbicy :-)
  3. Bezplatny i bardzo dobry :-) i prosty.
  4. Watek boguszycki jak najbardziej zyje. Moze ciut niemrawo, ale zawsze ;-) Nie zajmowalam sie jamnikami z Boguszyc, wiec moje wiadomosci na ich temat sa dosc znikome. Tutaj najwieksza kopalnia wiedzy na ich temat jest CoolCaty, niezalenie od ustania wspolpracy :-) Jesli mamy dwie osoby zainteresowane Pinokiem, to mozemy tylko sie cieszyc. Pinokio nadal czeka na dom. W sobote bedziemy w Boguszycach i odswiezymy informacje. Mgie, skad jest ta Pani? Trzeba bedzie wizyte przedadopcyjna zorganizowac. A druga Pani z jakiego jest miasta? Mgie masz moze gg? Moje 784135, mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], tel 603 592 070.
  5. Oj...:crazyeye:ten duzy pies to Ninka?? szok, pozytywny :-) Widzisz jakiego pieknego psa uratowalas :-)
  6. Wlasnie rozmawialam z Wiga. Zarejestrowala sie na dogo, ale cos nie wyszlo (( widzi co piszemy, ale nie moze pisac.A bardzo by chciala. Sytuacja wyglada obecnie tak. Wiga powiedziala, ze nie jest w stanie oddac psiakow do schroniska, bo zdaje sie sobie doskonale sprawe, ze maja tam nikle szanse. Awaryjnie, corka Wigi wziela specjalnie kilkudniowy urlop z pracy i na te kilka dni wezmie 2 psiaki do siebie. Jedna z forumowiczek z Miau tez wezmie dwa na doslownie kilka dni. Wiga wezmie jednego. Wszystkie maja koty w liczbie mnogiej. Urlop nie bedzie trwal wiecznie. Wiga ciagle wyjezdza sluzbowo, jak dostanie sygnal do wyjazdu, to chyba malucha w bagaznik wrzuci. Trzeba przyznac, ze dziewczyny bardzo dzielnie to zorganizowaly. Ale to jest naprawde na kilka dni... Psiaki sa do jutra w klinice. Odrobaczone, odpchlone, zdrowe. Weterynarz ocenil je na maks 6 tygodni. Nie sa jeszcze szczepione. Inna forumowiczka Miau zalozyla im allegro, ale na razie bez efektu. Byl jeden telefon, ale kontakt sie urwal. Link do allegro: [url]http://www.allegro.pl/item829755183_shreck_fiona_i_ich_mama_zamarzna_podaruj_im_dom.html[/url] Allegro bylo robione kiedy Wiga myslala, ze sa tam tylko dwa szczeniaki. Pozniej przywiozla 4. 5 znalazl sie w weekend. Jutro Wiga zrobi zdjecia i wysle mi je wieczorem, ale dosc pozno, pewnie po 21. [url]http://www.allegro.pl/item829755183_shreck_fiona_i_ich_mama_zamarzna_podaruj_im_dom.html[/url]
  7. Obawiam sie,ze to wszystkie zdjecia. Moge w wiekszym rozmiarze przeslac. telefon kontaktowy jest w 1 poscie, ale i tak zaraz wysle w mailu :-) No kocham Was, kurcze :-)))
  8. Sluchajcie, ale gdzie te psiaki mozna oddac jesli nikt sie nie zglosi z pomoca? Przeciez nie na Paluch....Jakies przytulisko? azyl? Moze macie jakis pomysl??
  9. To i tak duzo Ewo, zobacz, nikt nie zajrzal nawet ((( wszyscy zapsieni i zakoceni po uszy. Porozsylam jeszcze mailem, moze akurat...
  10. Dziewczyny, pomocy, chociaz w podbijaniu. 5 maluchow uratowanych przez forumowiczke miau zaraz wyladuje w schronie, to beda malenkie pieski, teraz maja po 6 tyg((( [url]http://www.dogomania.pl/threads/174693-6tygodniowe-szczeniaki-za-dwa-dni-trafia-do-schronu-Warszawa-POMOCY?p=13602340#post13602340[/url] A zdjec ani widu, ani slychu ((
  11. Dziewczyny, pomocy, chociaz w podbijaniu. 5 maluchow uratowanych przez forumowiczke miau zaraz wyladuje w schronie, to beda malenkie pieski, teraz maja po 6 tyg((( [url]http://www.dogomania.pl/threads/174693-6tygodniowe-szczeniaki-za-dwa-dni-trafia-do-schronu-Warszawa-POMOCY?p=13602340#post13602340[/url]
  12. Dziewczyny, pomocy, chociaz w podbijaniu. 5 maluchow uratowanych przez forumowiczke miau zaraz wyladuje w schronie, to beda malenkie pieski, teraz maja po 6 tyg((( [url]http://www.dogomania.pl/threads/174693-6tygodniowe-szczeniaki-za-dwa-dni-trafia-do-schronu-Warszawa-POMOCY?p=13602340#post13602340[/url]
  13. [B]Dziewczyna z Miau uratowala szczeniaki, jednak nie moze zatrzymac 5 maluchow...prosimy o pomoc, chociaz podbijanie. Za dwa dni schron dla maluchow.[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/174693-6tygodniowe-szczeniaki-za-dwa-dni-trafia-do-schronu-Warszawa-POMOCY?p=13602340#post13602340[/url]
  14. Rezerwacja.......................
  15. Rezerwacja ..........................
  16. Rezerwacja .....................................
  17. Mama szczeniakow: [URL=http://img17.imageshack.us/i/mamawiga.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/160/mamawiga.th.jpg[/IMG][/URL] Miejsce w ktorym urodzily sie i przebywaly szczeniaki: [URL=http://img189.imageshack.us/i/stodolawiga.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/82/stodolawiga.th.jpg[/IMG][/URL]
  18. Witam Forumowiczka z Miau, Wiga138 poprosila mnie o pomoc w zalozeniu watku na Dogo. Potrzebna jest pomoc dla kilku malutkich szczeniakow. Bez tej pomocy, za kilka dni czeka je schronisko....nie wyobrazam sobie zeby przezyly w takim miejscu. [URL="http://img694.imageshack.us/i/szczeniakiwigixx.jpg/"][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/7941/szczeniakiwigixx.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img694/szczeniakiwigixx.jpg/1/"][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/szczeniakiwigixx.jpg/1/w703.png[/IMG][/URL] Ponizej cytuje opis calej historii, jaki dostalam od Wigi: [quote name='"wiga138"'] Historia, psiaków... Wierzbica za Serockiem nad Zalewem Zegrzyńskim. Mam tam działkę. Dowiedziałąm się , że w jednym gospodarstwie mieszka Pani - 90 lat, ma trzy psy i jedną suczkę. Karmi je suchym chlebem....Ponieważ dokarmiam na działce koty, to kilka paczek czy puszek jedzenia węcej dla psów to żadna różnica. Psy biegają luzem, są łągodne ale podchodzą tylko na wyciągnięcie ręki...... Do tej Pani przychodzi ktoś z opieki społ. i córka raz w tygodniu. Starałam się załatwić kogoś do pomocy, żeby wyłapać suczkę do sterylizacji. Szkoda Gadać !!!! Spychologia i znieczulica !!! Doszło więc do tego, że sunia się oszczeniła. Jest ich 5 ( ? ) tydzień temu widziałam tylko dwa !, wczoraj wyłapałam cztery ,a jak pojechałam z powrotem do Wierzbicy żeby podać suni tabletki na zatrzymanie laktacji ta staruszka powiedziała, że jest jeszcze jeden....Nie mogłąm go zabrać ponieważ jechałąm na spotkanie. Jadę dzisiaj. Psiaki mieszkały w stodole, w której jest przerażające SMIETNISKO !! gorzej chyba niż na wysypiski. Dlatego też tydzień temu nie dopatrzyłam się więcej sztuk.....Babcia tam nie wchodz, ponieważ szopa jest zamknięta przez jej córkę ( sąsiad złodziej kradnie jej węgiel - [mordował też poprzednie mioty....). Suczka do szczeniaków wchodziła prze dziurę. Pokazałam zdjęcia mojej wet. powiedziała, że mają ok 6-u tygodni i że można je a nawet należy szybko zabrać ponieważ już są podatne na choroby....tak nawiasam mówiąc jak dostałm się do tej szopy to jeden ze szczeniaczków siedział nieruchomo z puszką na głowie...babcia przez dziurę wrzucała otwarte puszki z karmą. Weszłam tam w ostatniej chwili... Są teraz pod opieką mojej wet w klinice weterynaryjnej na Białołęce na ul. Berensona ( za ul Ostrudzką ) Jeżeli do poniedziałku, wtorku nie znajdę dla nich adopcji MUSZĘ je oddać do schroniska. Jest jeden chłopak ( waży ok 1 kg ) i trzy dziewczynki ( każda po 2 kg ) Będą to małe pieski. PODAJĘ MÓJ NR TEL , DLA TYCH, KTÓRZY PRZYPADKIEM TO PRZECZYTAJĄ I BĘDĄ MOGLI MI POMÓC 604 240 666[/quote] Czyli mamy nastepna super alarmowa sytuacje. Wiemy co znaczy schron dla takich maluchow. [URL="http://img697.imageshack.us/i/szczeniakiwigi1x.jpg/"][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/1834/szczeniakiwigi1x.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img502.imageshack.us/i/szczeniakiwigi2x.jpg/"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/4004/szczeniakiwigi2x.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img17.imageshack.us/i/szczeniakiwigi3x.jpg/"][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/9959/szczeniakiwigi3x.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img502.imageshack.us/i/szczeniakiwigix.jpg/"][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/549/szczeniakiwigix.th.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=DarkRed]Kontakt w sprawie adopcji pod numerem telefonu 604 240 666 lub na adres E-Mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  19. Dziekujemy :-) Smycze sa u nas ruchome bardzo.Nawet nie planujemy ich zakupu obecnie...jest tyle palacych wydatkow(((
  20. Mam swieze zdjecia trojpaku, ktory jedzie do Brodnicy, zrobione dzis przez Agnieszke. Pozwole sobie wkleic dla potwierdzenia, ze to na pewno te psiaki :-) Pusia [URL="http://img41.imageshack.us/i/pusia.jpg/"][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/4838/pusia.th.jpg[/IMG][/URL] Riki...zgroze budza dredy na pupie [URL=http://img410.imageshack.us/i/rikie.jpg/][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/9443/rikie.th.jpg[/IMG][/URL] Stefanek vel Stasio, chyba niewiele sie zmienil [URL=http://img514.imageshack.us/i/stefanek.jpg/][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/6679/stefanek.th.jpg[/IMG][/URL]
  21. Neigh, hoop hoop.
  22. No Mgie, to ogloszenia robi jak lux maaszynaaa :-) Niech no sprobuje Gwiazdeczka domu nie znalezc teraz....
×
×
  • Create New...