Musze przyznac, ze po watkach ligockich i innych rownie dramatycznych Wasz watek jest wytchnieniem.
Mam wrazenie, a wrecz pewnosc, ze Dragon trafil na naprawde wlasciwych ludzi.
Nie jestem psim behawiorysta, ale kilkanascie psow przeszlo przez moje zycie i sadze, ze nie mozecie zlekcewazyc objawow Drago.
Jemu potrzebna jest zdrowa, madra i stanowcza milosc. Stawiam zdecydowanie na proby dominacji. Brak Twojej osoby tez na pewno nie dodal mu pewnosci siebie. W koncu wszystko jest dla niego nowe. Troche czasu uplynie zanim dotrze do niego, ze zawsze wrocicie i ze nie zostanie sam.
Jest jeszcze bardzo mlody. I to wlasciwy moment zeby zapanowac nad tymi zachowaniami, ktore moga z czasem stac sie ( chociazby z racji jego rozmiarow) niebezpieczne.
Dlatego na poczatku napisalam, ze trafil na wlasciwych ludzi, bo z Waszych postow przebija i milosc i rozsadek.A to nie zawsze idzie w parze;-)
Pies jest wspanialy, po prostu marzenie psiarza. Moze wlasnie rowniez dzieki temu, ze trzeba duzo z nim popracowac...
Na pewno jest szalenie inteligentny i zdecydowanie chce postawic na swoim:-)
Chyba bym skorzystala jak najszybciej z podanych wyzej kontaktow.
Rady doswiadczonych specjalistow na pewno pomoga.
A z tym sikaniem...Sama jestem ciekawa jaka sie okaze byc prawdziwa przyczyna. Ale jakos trudno mi uwierzyc zeby zapalenie pecherza objawialo sie tylko przy wlascicielach. Oczywiscie badan nie nalezy poniechac.
Jestescie Wielcy i zycze Wam z calego serca sukcesow wychowawczych.
Nie na darmo sie mowi, ze wspaniali ludzie wyrastaja z krnabrnych dzieci:-)Oczywiscie odpowiednio poprowadzonych na poczatku ;-) Jestem pewna, ze podobnie jest z psami.
[SIZE=1][I]:oops: Przepraszam za maly OT, ale nie znam tu prawie nikogo. Do kogo mozna sie zwrocic z prosba o pilna pomoc w szukaniu domu dla mlodego wilczka wlasnie z Lasu Kabackiego? [/I][/SIZE]