-
Posts
31408 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewu
-
0 600 242 728 lub adresem e-mailowym: [email][email protected][/email]
-
[B]Trzeba ratować maluszki!!! Kto ma pomysł????????????[/B]
-
[B]ZAPRASZAM NA WĄTEK MALEŃSTW [url]http://www.dogomania.pl/threads/222357-Dwa-male%C5%84kie-szczeniaczki-zamarzaj%C4%85-w-budzie-ko%C5%82o-Olkusza.-B%C5%82agamy-o-ratunek-!!!!!!!?p=18552804#post18552804[/url] [/B]
-
[quote name='iwoniam']A ten... dalej może je tam przyjmować. Pomimo zakazu nadal to robi ![/QUOTE] Kto , schron?
-
[quote name='elik']Ewu nie gniewaj się wkleiłam też i tego psiaka, on nie ma swojego wątku. Może go ktoś tu wypatrzy. On też bardzo potrzebuje pomocy. [IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/schron/styczen12/dred1[/IMG] To piękny psiak. Wystarczy ostrzyżenie i pielęgnacja.[/QUOTE] Wiem, trzeba mu wątek zrobić, najlepiej ktoś, kto go wypatrzył. Cudny jest.
-
[B]Zrobiłam im wątek [/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/222357-Dwa-male%C5%84kie-szczeniaczki-zamarzaj%C4%85-w-budzie-ko%C5%82o-Olkusza.-B%C5%82agamy-o-ratunek-%21%21%21%21%21%21%21?p=18552804#post18552804"]http://www.dogomania.pl/threads/222357-Dwa-male%C5%84kie-szczeniaczki-zamarzaj%C4%85-w-budzie-ko%C5%82o-Olkusza.-B%C5%82agamy-o-ratunek-!!!!!!!?p=18552804#post18552804[/URL]
-
[quote name='auraa']serce się kraje a nie ma jak pomóc............[/QUOTE] Rozsyłaj link do wątku
-
[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/222357-Dwa-male%C5%84kie-szczeniaczki-zamarzaj%C4%85-w-budzie-ko%C5%82o-Olkusza.-B%C5%82agamy-o-ratunek-%21%21%21%21%21%21%21?p=18552804#post18552804"]http://www.dogomania.pl/threads/222357-Dwa-male%C5%84kie-szczeniaczki-zamarzaj%C4%85-w-budzie-ko%C5%82o-Olkusza.-B%C5%82agamy-o-ratunek-!!!!!!!?p=18552804#post18552804[/URL] Rozsyłajcie[/B]
-
Jak daleko Od Kielc jest Łopuszno?
-
[B] Złożyłam szczeniaczkom wątek. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/222357-Dwa-male%C5%84kie-szczeniaczki-zamarzaj%C4%85-w-budzie-ko%C5%82o-Olkusza.-B%C5%82agamy-o-ratunek-%21%21%21%21%21%21%21?p=18552804#post18552804"]http://www.dogomania.pl/threads/222357-Dwa-male%C5%84kie-szczeniaczki-zamarzaj%C4%85-w-budzie-ko%C5%82o-Olkusza.-B%C5%82agamy-o-ratunek-!!!!!!!?p=18552804#post18552804[/URL] Nie umiem przekleić zdjęć z tego wątku , proszę żeby ktoś to zrobił. [/B]
-
[CENTER] [/CENTER] [SIZE=4][B]Na wątku olkuskich piesków zobaczyłam wpis:[/B][/SIZE] [B] Bukowno koło OLkusza..dwa wyrzucone szczeniaki....najprawdopodobniej trafią do schronu w Olkuszu nocują w starej budzie na mrozie, dokarmiane przez ludzi...nie przeżyją [URL]http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater[/URL] kontakt do osoby która o sprawie zaalarmowała 0 600 242 728 lub adresem e-mailowym: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Pieski są w tragicznym położeniu , umrą bez pomocy:-( Błagam o rozsyłanie i ratunek :-( [SIZE=4]Dziękujemy za pomoc w ratowaniu szczeniaczków,[/SIZE] [SIZE=4]za zainteresowanie i odruchy serca. Maluszki są już w cudownym dt u Pani Magdy (szczególne podziękowania:))[/SIZE] [SIZE=5]Teraz szukamy dla nich wspaniałych domków. [COLOR=purple] [/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=5][COLOR=black]Tak było...... a tak jest....:[/COLOR][/SIZE][B][SIZE=5][COLOR=purple] Pieski już w swoich domkach:) Powodzenia Skarby malutkie! Pani Magdo jeszcze raz bardzo dziękuję:) Fajnie móc zmienić wpis na TAKI:) [/COLOR] [/SIZE] [/B]
-
[quote name='agniesia']Ja mieszkam daleko,transport jest tu dużą przeszkodą chyba że znajdzie się osoba tam na miejscu która zechce mu pomóc i zaoferuje domek tymczasowy było by super!!!Suczki dostały szanse może ten psiaczek też.Faktycznie po pielęgnacji wyglądałby jak LEW na kanapie albo LEW na fajnym podwórzu w swojej ocieplanej budzie, wszysko jest lepsze od schroniska.[/QUOTE] A gdzie mieszkasz ? Mam znajomą w Kielcach też ma pieski w potrzebie, są na ulicy. mogę Cię skontaktować.
-
To bardzo dużo:) Napisz na pw do ludzi którzy mają dostęp do pieska i potem zroimy szum na dogo i wszystko się załatwi . Trzeba szybko działać.
-
[quote name='kanna']a mogę prosić i link ?[/QUOTE] One nie mają wątku Robię.
-
[quote name='agniesia']Ja nie mogę założyć mu wątku,bo jestem noga w tych sprawach i dopiero od was się uczę.Nie wiem gdzie szukać pomocy bo dopiero od niedawna jestem na wątkach o psiakach.[/QUOTE] Założę. Czy Ty masz dostęp do szczeniaczków?