Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. [B]Proszę specjalistów :) od fb o dalsze rozgłaszanie piesków z prośbą o wsparcie dt... To bardzo ważne. Zbieramy na szczepienia i karmę !!!!!!! Nie można dobrych ludzi zostawiać z problemem. [/B]
  2. [quote name='lena77']Witam serdecznie! Ja jestem tą osobą, która się zajmowała szczeniakami z Bukowna. Pieski zostały już przewiezione do domu tymczasowego. [B][COLOR=navy][B]Dziękuję serdecznie wszystkim osobom, które się zaangażowały w tą sprawę i pomogły mi znaleźć im dom tymczasowy. [/B][/COLOR][/B] Podaję numer do aktualnego miejsca pobytu piesków: 0 508 - 130 - 147 - pani też ma na imię Magdalena (jak ja ;) ) Pani ma ograniczone środki finansowe. Być może będzie potrzebne wsparcie pieniężne na szczepienie i odrobaczenie piesków.[/QUOTE] Dziękuję również za dobre serce.Tak jak obiecałam przez telefon będę z Panią w kontakcie. Zrobimy jakąś zbiórkę na fb i bazarki. Ja przygotuję fanty żeby szybko zebrać jakieś pieniądze.
  3. [quote name='Iljova']Nie było mnie na wątku przez parę dni z powodu potwornego bólu głowy i oczu ale już jestem. Szkoda że mróz zamroził serca niektórym ludziom :([/QUOTE] [B]Szczeniaczki uratowane:)))[/B]
  4. [quote name='Justyna Lipicka']jak nikt się nie odezwie z ogłoszeń to może poprosić którąś z cioteczek o ogłoszenie w DZ? wiem ze któraś dziewczyna z Krakowa zgłasza...allegro też potrzebne, jak cioteczko Lobaria nie zrobisz to ja poprosze cioteczke Bora1 ;) swoja wplate po 10tym wysle[/QUOTE] [B]Byłoby super... [/B]
  5. [quote name='__Lara']Zaglądam do Lusinki :)[/QUOTE] Lusia jest słodziak a Miodzio jest miodzio:)) Był telefon o Miodzia...
  6. [quote name='ewu']No właśnie, gdzie je zawieźć??????????????????????????????????????????????[/QUOTE] Domki halo, halo pomocy !!!!!!!!!!!!!!!
  7. [quote name='iwoniam']na dzień dzisiejszy w Olkuszu jest ten maluszek, suczka wyglądająca jak miniaturka dalmatyńczyka oraz na pewno sunia w typie pinczerka/ratlerka z mocno wyciągniętymi sutkami - prawdopodobnie miała szczeniaki. Być może jest tam jeszcze sznaucerowata suczka. 7 z 8 kociaków na pewno jest bezpieczne, jeden pod opieką pewnej kobiety. W Olkuszu piesków nam dziś nie wydadzą więc pozostało nam... zawrócić. Wiem, że jutro budrysek wybiera się do Olkusza. My po południu możemy mieć wszystkie 3 pieski - kudłacza - z dredami (mogę go obciąć, jestem groomerem) - mikro dalmatynkę i - sunię pinczerowato-ratlerkowatą, tylko co dalej?? Gdzie je zawieźć?... w razie czego jestem pod telefonem. Z koleżanką będziemy jutro w pogotowiu..[/QUOTE] No właśnie, gdzie je zawieźć??????????????????????????????????????????????
  8. [quote name='__Lara']Czyli pieski są u tej Pani koło Olkusza, co misieeek przekazała? :D Ten z dredami jest jeszcze w schronie :([/QUOTE] Tak, pieski u Pani a ten z dredami chyba nadal w schronie...:(((
  9. [quote name='__Lara']Wow, super!!! Będzie dobrze :) :) :)[/QUOTE] Kciuki potrzebne:))))
  10. [quote name='Lili8522']Jakbyś miała na oku jakiegoś biedaka to pisz śmiało może wspólnymi siłami znów uda się pomóc :multi:[/QUOTE] Popatrz na olkuskie biedy....:(
  11. [quote name='Lili8522']Kamień z serca ;) Dziękuję Ewu za sms :):loveu:[/QUOTE] To ja Ci dziękuję, może teraz inny biedak znajdzie u Ciebie dt:)
  12. [quote name='Lobaria']UFFFFF, co za ulga i wielkie podziękowania za akcję :laola:[/QUOTE] [B]Ja Wam wszystkim Kochani dziękuję za pomoc i wsparcie:)[/B]
  13. Są chętni na Miodzia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
  14. [B]Szczeniaczki uratowane są w dt[/B]
  15. [quote name='wojtuś']tak tak, byłem na wątku, dwa szczeniaki Jużaki znalazły już domki, i DT "doglądała" elaja :) Ewu to Olg będzie wiozła Szczeniaki do DT?[/QUOTE] Nie , ta Pani , która je znalazła. Chyba ,że coś ulegnie zmianie...po wczorajszym boję się określenia:" na100%"
  16. Święty Franciszku pomóż ty bidusiom....i innym też.....
  17. [quote name='missieek']mysle ze mam DT dla dwojki szczenikow razem, blisko Olkusza, tylko trzeba by dowiezc jutro to potwierdze telefonicznie narazie dostalam potwierdzenie mailowe ze szczyle moze zabrac do siebie osoba, ktora miala ostatnio dwa szczenieki z tego watku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219485-Dwa-prze%C5%9Bliczne-bia%C5%82e-szczeni%C4%99ta-pilnie-DS-lub-DT"]http://www.dogomania.pl/threads/219485[/URL] osoba ta nie jest na dogo[/QUOTE] To ten dt miałby wziąć szczeniaczki
  18. Dam znać jak tylko ta Babka mnie zawiadomi co słychać....Chyba trzeba teraz do Św. Franciszka uderzyć... Żeby się udało, żeby się udało, żeby się udało.... tfu, tfu , tfu
  19. Słuchajcie jestem okropnie zdenerwowana bo trzymam kciuki za powodzenie... Jest dt - b. dobry tuż koło Olkusza. Dziewczyna z dogo przesłała namiary tej babce od szczeniaczków. Jest transport- gratis:) Jestem w kontakcie i czekam na wieści. Jeśli się wszystko ułoży , to pieski( oby jeszcze były ...) pojadą dzisiaj razem do dt!!!!! Wtedy Lilli może uratować innego pieska . [B]Trzymajcie kciuki, brzuch mnie boli z nerwów....[/B]
  20. [quote name='elik']:multi::multi::multi: to może uda mi się dzisiaj jeszcze trochu pospać :loveu: Ty przepraszasz ewu ???????[/QUOTE] Tak,że nazwałam ich samolubami...Nie powinnam Ale wiesz telewizor telewizor, telewizor...... a jedyny temat :"schorzenia"......
  21. [quote name='Olq']Ok, ale w razie czego dzwoń bo jutro raczej na dogo nie będę miała kiedy zajrzeć. Nie wiem czy masz numer czy podesłać na pw?[/QUOTE] Ojej ale się fajnie zapowiada:) Ja dam znać tej dziewczynie, która je dokarmia ,że się skontaktujecie.
  22. [quote name='missieek']mysle ze mam DT dla dwojki szczenikow razem, blisko Olkusza, tylko trzeba by dowiezc jutro to potwierdze telefonicznie narazie dostalam potwierdzenie mailowe ze szczyle moze zabrac do siebie osoba, ktora miala ostatnio dwa szczenieki z tego watku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219485-Dwa-prześliczne-białe-szczenięta-pilnie-DS-lub-DT"]http://www.dogomania.pl/threads/219485[/URL] osoba ta nie jest na dogo[/QUOTE] Jejku super by było transport załatwię !!!!
  23. Dziękuję, ja już wyczerpałam możliwości...:(( Mam samych samolubów wśród znajomych.....Przepraszam....
×
×
  • Create New...