-
Posts
31408 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
13
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewu
-
[quote name='lena77']Witam serdecznie! Ja jestem tą osobą, która się zajmowała szczeniakami z Bukowna. Pieski zostały już przewiezione do domu tymczasowego. [B][COLOR=navy][B]Dziękuję serdecznie wszystkim osobom, które się zaangażowały w tą sprawę i pomogły mi znaleźć im dom tymczasowy. [/B][/COLOR][/B] Podaję numer do aktualnego miejsca pobytu piesków: 0 508 - 130 - 147 - pani też ma na imię Magdalena (jak ja ;) ) Pani ma ograniczone środki finansowe. Być może będzie potrzebne wsparcie pieniężne na szczepienie i odrobaczenie piesków.[/QUOTE] Dziękuję również za dobre serce.Tak jak obiecałam przez telefon będę z Panią w kontakcie. Zrobimy jakąś zbiórkę na fb i bazarki. Ja przygotuję fanty żeby szybko zebrać jakieś pieniądze.
-
[quote name='Justyna Lipicka']jak nikt się nie odezwie z ogłoszeń to może poprosić którąś z cioteczek o ogłoszenie w DZ? wiem ze któraś dziewczyna z Krakowa zgłasza...allegro też potrzebne, jak cioteczko Lobaria nie zrobisz to ja poprosze cioteczke Bora1 ;) swoja wplate po 10tym wysle[/QUOTE] [B]Byłoby super... [/B]
-
[quote name='__Lara']Zaglądam do Lusinki :)[/QUOTE] Lusia jest słodziak a Miodzio jest miodzio:)) Był telefon o Miodzia...
-
[quote name='iwoniam']na dzień dzisiejszy w Olkuszu jest ten maluszek, suczka wyglądająca jak miniaturka dalmatyńczyka oraz na pewno sunia w typie pinczerka/ratlerka z mocno wyciągniętymi sutkami - prawdopodobnie miała szczeniaki. Być może jest tam jeszcze sznaucerowata suczka. 7 z 8 kociaków na pewno jest bezpieczne, jeden pod opieką pewnej kobiety. W Olkuszu piesków nam dziś nie wydadzą więc pozostało nam... zawrócić. Wiem, że jutro budrysek wybiera się do Olkusza. My po południu możemy mieć wszystkie 3 pieski - kudłacza - z dredami (mogę go obciąć, jestem groomerem) - mikro dalmatynkę i - sunię pinczerowato-ratlerkowatą, tylko co dalej?? Gdzie je zawieźć?... w razie czego jestem pod telefonem. Z koleżanką będziemy jutro w pogotowiu..[/QUOTE] No właśnie, gdzie je zawieźć??????????????????????????????????????????????
-
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Wow, super!!! Będzie dobrze :) :) :)[/QUOTE] Kciuki potrzebne:)))) -
Malutki Miodzio o bursztynowych oczkach już w cudownym DS
ewu replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Są chętni na Miodzia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 -
[quote name='missieek']mysle ze mam DT dla dwojki szczenikow razem, blisko Olkusza, tylko trzeba by dowiezc jutro to potwierdze telefonicznie narazie dostalam potwierdzenie mailowe ze szczyle moze zabrac do siebie osoba, ktora miala ostatnio dwa szczenieki z tego watku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219485-Dwa-prze%C5%9Bliczne-bia%C5%82e-szczeni%C4%99ta-pilnie-DS-lub-DT"]http://www.dogomania.pl/threads/219485[/URL] osoba ta nie jest na dogo[/QUOTE] To ten dt miałby wziąć szczeniaczki
-
Słuchajcie jestem okropnie zdenerwowana bo trzymam kciuki za powodzenie... Jest dt - b. dobry tuż koło Olkusza. Dziewczyna z dogo przesłała namiary tej babce od szczeniaczków. Jest transport- gratis:) Jestem w kontakcie i czekam na wieści. Jeśli się wszystko ułoży , to pieski( oby jeszcze były ...) pojadą dzisiaj razem do dt!!!!! Wtedy Lilli może uratować innego pieska . [B]Trzymajcie kciuki, brzuch mnie boli z nerwów....[/B]
-
[quote name='missieek']mysle ze mam DT dla dwojki szczenikow razem, blisko Olkusza, tylko trzeba by dowiezc jutro to potwierdze telefonicznie narazie dostalam potwierdzenie mailowe ze szczyle moze zabrac do siebie osoba, ktora miala ostatnio dwa szczenieki z tego watku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219485-Dwa-prześliczne-białe-szczenięta-pilnie-DS-lub-DT"]http://www.dogomania.pl/threads/219485[/URL] osoba ta nie jest na dogo[/QUOTE] Jejku super by było transport załatwię !!!!