[quote]Moja ukochana suczka Zuzia dołączyła do mojej rodziny 11 sierpnia 2003 roku. Nie wiem ile ma lat, prawdopowobnie około czterech. Wzięłam ją ze schroniska. Przypuszczam, że w poprzedniej rodzinie była regularnie bita , bo panicznie bała się ludzi. Przez długi czas kuliła się, chodziła smutna, zgarbiona, prawie nic nie jadła , każdy gwałtowny ruch wywoływał u niej strach. Dzisiaj Zuzia nie odstępuje nas na krok, najchętniej całe życie spędziła by tuląc się do nas. Uwielbia sport. Pływa, [b]biega za rowerem w dystansach 10-60 km.[/b] Gdy płaczę- siedzi koło mnie i patrzy głęboko w oczy, gdy często chorowałam ( w pierwszym półroczu miałam 268 godzin nieobecności) wtedy wspierała mnie, przychodząc i czule liżąc moją dłoń. Jej mądre oczka potrafią wyrazić naprawdę wszystko. Kocham ją nad życie. [/quote]Czy ty nie przesadzasz z ilością km? Tyle to może biegać chart, a z "jamnikiem" bym nie ryzykowała :-/ Jeżeli kochasz Zuzię to ogranicz się do max 10 km.
Piesik, radziłabym ci zrobić sobie podpis z odsyłaczem do galerii. No bo skąd ktoś ma wiedzieć jaki jest do niej link, skoro nie masz go w podpisie? ;)