-
Posts
4029 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BoUnTy
-
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Poza tym myśmy wziely ze schroniska sunie ze szczeniakami, a nie sunie ciężaną - maluchy miały 3-4 dni, w wieku 8-10 już miały szparki w oczach :/Arko możesz mówić co chcesz, ale ja nie jestem za usypianiem ślepych miotów, ani sterylkami aborcyjnymi w końcowych etapach ciąży i nic tego nie zmini (a w schroniskach też bywa i nie zapominaj, ze wzięłyśmy także ich mamusie i Dżeka - a to psy dorosłe, mówiłaś coś o innych psach, którym zabrałyśmy domy także tymczasowe?) Wybaczcie ale moje "chowanie w głowy w piasek" to nic innego jak niechęć brania udziału w sprzeczkach. Poza tym podczas gdy wy sie tutaj kłócicie ja zamiast odpisywac na wszytskie posty jakies tłumaczenia wole wejsc na jakiąś stronę i zrobić maluchom ogłoszenie... Maluszki już u mnie... -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='ARKA']:shake: widocznie jej macica juz prze porodem nie byla ok. Ja nie podwazam wiarygodnosci. Dla mnie jest to argument- z autopsji Twojej - ze raz szczeniaki nie znaczy 'dla zdrowia' wlasnie:shake::shake::shake: A wracajac do suni, skonsultuj wyniki-nic nie szkodzi. Kuracje zrobisz antybitykowa i na marzec, na akcje sterylizacji, sunia bedzie gotowa do zabiegu. A w czasie akcji cena zabiegu max. 200zl. 8 marca akcja. Juz Katowice sie zglosily;) [URL]http://www.arkastrefa.fora.pl/spis-klinik-bioracych-udzial-w-akcji-sterylizacji-2008,22/2008-wojewodztwo-slaskie,226.html[/URL][/QUOTE] Ot co... Arko z tych wyników jak podalas prawidłowe parametry to już nic nie rozumiem xD Dzisiejszy dzien zaczął się od złuch wiadomosci - Baster, psiak wyadoptowany tydzien temu wraca do nas ;( Jaki powwód (cytuje): "jest nienormalny, je własne gó***,[...] już z sił przez niego opadam"... Czy ty maluchy sa jakies pechowe, czy jak... -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
USG [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/140/e12c27e7016468cb.jpg[/IMG][/URL] Mofologia (erytrocyty 37,5% - norma: 39-56 - kazy widzi?)) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/141/88e150673168a40b.jpg[/IMG][/URL] Mam nadzieję, ze teraz już nie bedzie żadnych wątpliwości... -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Ja też znam sytuacje gdzie sunia (Mimi od Ani), została wzięta ze schroniska dzien po porodze i już w pare dni później okazało się, ze ma zaawansowane ropomacicze... ARKO masz racje - są podane normy, ale nie wiem czy kazdy będzie umiec odczytać - ja mialam z tym drobne problemy ;) Co do Dorki to tak, tez sprostuje bo dalo mi to do myślenia... Dora czyściła się od samego porodu, więc albo choroba nie postępuje szybko, albo nie wiem co... Wet powiedział, ze macica (jej rogi) wypełnione są płynem - nie jest go bardzo duzo, ale jest, czego 2 m-ce po porodze nie ma prawa być przy normalnym stanie... Na nasze otwarte pytanie "czyli trzeba ciąć?" odparł " Najlepiej bedzie, wprawdzie można spróbowac leczyć antybiotykami - powinno pomóc, ale nie ma gwarancji, ze zmiany nie wrócą. Poza tym w obecnej sytuacji narazie operować nie mozna, trzeba ją (tutaj nie pamiętam, ale chyba tak powiedział-chodziło o podtuczenie) odtłuścić, bo teraz jest strasznie wymęczona i wartoby w tym czasie przeprowadzic antybiotykoterapie"* A co do tego, ze macie prwo znac wyniki itp. TO OCZYWIŚCIE, ZE MACIE! Ale naprawdę wystarczy normalnie poporsic i mi przypomnieć, ja wtedy wstawie, bo naprawdę nie mam sie z czym ukrywać. Wlasnie mam przed soba książeczke Dory - zaraz poskanuje i wstawie ;) ARKO czy jesli już tutaj wezłaś i mniej wiecej znasz sie na wynikach, mogłabys na nie looknąć i ew. potwierdzić, że anemia jest, bo dla mnie naprawde to jeszcze czarna magia - pierwszy raz widze wyniki badań z morfologii psa ;P *Nie jest to dosłowny cyatat bo pamieci cyfrowej nie mam, ale mniej wiecej tak to wyglądało... -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='epe']Bounty! Może dlatego piszę na wątku,bo wtedy weźmiesz sobie pewne sprawy "do serca",a i dziewczyny nauczą sie myśleć realistycznie! Przecież ja Cię nie oskarżam o defraudację,tylko pisz konkretniej,no i po ostatnim Twoim wpisie koniecznie zmień weta! Bo jesli to prawda co napisałaś co powiedział /a brzmi nieprawdopodobnie!/ to nie chodź już do niego,bo to jakiś debil! No,jak czytam takie wypowiedzi to trudno mi uwierzyć,żeby wet tak mówił i pomyslałam,że Ty coś zmyślasz! Na utrzymanie Dorki to na jakie konto się wpłaca? Myślę,że chyba Ani,bo wtedy ma kasę bezposrednio i szybciej?[/QUOTE] Ania nie chce miec pieniędzy u siebie, woli, zebym ja kupowała bo mam dostęp do internetu i moge się rozliczać... Co do weta, to też nie wiem o co chodzi? o to, że na wynikach widac, czy o to, ze zapalenie jest utajone? Ja tylko poszłam do niego na USG, bo tak jak powiedziałam tam było najszybciej i blisko, a pare stron wcześniej znajdziesz, ze pisałam, ze go nie lubie - podałam przyklad papugi nimfy - poszukaj, a znajdziesz ;) Jakbyś pokojarzyłą fakty, no to byś zauważyłą, ze pisałąm, że nie mam skanów, bo książeczke wzięła Ania żeby skonsultować wyniki z innym wetem (bardziej kompetentnym i zaufanym)- czy już wszytsko jest zrozumiałe? ;) Ależ ja sobie biore do serca nawet to co jest na PW - o to się nie martw, tylko nie chcę, zeby wśród takich wyjaśnień zgubił się prawdziwy wątek - tutaj szukamy domku dla Dorku i szczeniaków, a nikomu potem się nie chce masy niepotrzebnych stron czytać... [quote] Matkkuję,bo mam córkę w wieku Bounty i wiem,że trzeba czasem młodym ludziom coś podpowiedzieć![/quote] A no czasmai trzeba, ale tez z tym nie przesadzajmy ;) A teraz koniec tematu - niech kazdy dokonczy co ma dokończyc i co mu jeszcze na sercu lezy no i ciszaaa - zajmujemy sie tematem przewodnim, a reszta na PW (Epe - jak masz jakies dobre rady i wskazówki dla mnie to prosze na PW, biore wszystko do serca o ile nie jest to bezsensowny atak i naprawde moze mi pomóc usprawnić działania - takie rady biorę sobie bardzo na powaznie, bo nie chodzi o mnie, ale o zwierzaki, które są dla mnie całym życiem...) -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='jusstyna85']A co do pouczania mnie, typu"mało wątków czytasz" to to naprawde śmieszne.Bounty o każdym swoim ruchu informuje mnie, więc wiesz-Będę jej adwokatem.Ciebie nie ma wtedy,kiedy trzeba wątek podrzucić,kiedy trzeba coś zrobić.PO PROSTU UCZEPIŁAŚ SIĘ BOUNTY I TYLE.[/QUOTE] Ojjj i tutaj tez się musze zgodzić ;) Czyli jak widac kazdy ma troszkę racji, ja za moje potkniecia przepraszam - wcześniej nigdy nie zajmowałam się tak intensywnie pomocy takiej gromadce psiaków i to pewnie dlaatego ;) Ale człowiek uczy się przez całe życie... PS. JUSTYNAA!!! Nakopie Ci do tyłka jak bedziesz się przejmowac tym co się tutaj wyprawia zamiast się uczyć - dziękuję, doceniam to, ale naprawdę nie ma sensu, żebyś jeszcze ty na tym wiecej czasu traciłą, już i tak wiele robisz i ciągle mnie wysłu****esz, więc teraz już Cię tutaj nie widzę, bo nie chcę, zebyś przez jakieś drobne niedociągnięcia głowe sobie dodatkowo zaprzątałą, rozumiemy się? -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[quote name='epe'] A to wątroba-wyniki! Wtedy trzeba ją odpowiednio żywić-nie sądzisz? Konkrety są potrzebne!![/QUOTE] Co do wątroby to Epe chyba mnie źle zrozuimiałaś ;) Dorka nie ma nic z wątrobą, ma anemię i musi jeść wątróbki - najlepiej wołowe, bo bardzo przy tej przypadłości pomagają ;) To jest element diety dla anemików ;) [quote]Jeśli mam pytania to dla dobra Bounty i Dorki! Czy to jest napaść? Po prostu chcę,aby Bounty tak przedstawiała sprawy,aby była wiarygodna,bo skoro kocha zwierzeta i chce dalej działać to musi przez swe zachowanie sama zdobyć zaufanie -adwokaci nie będą jej wtedy potrzebni!!!!! [/quote] No i cóż, tym razem musze się zgodzić - ta wypowiedź Epe była bardziej kulturalna niz na wątku Dżeka, a do wyjasnień każdy ma prawo ;) Ja wiem, że moje wypowiedzi bywają chaotyczne, a to wynika z tego, że co wiem (lub myśle) to pisze i potem trudno to zbić w jedną całość ;) W zasadzie faktem jest, ze wartoby troszkę ta moją systematyke i chaotyczność unormowac, bo momentami to ja tez już się sama gubie ;P W zasadzie wolę, żeby takie wątpliwości były poruszane na forum (a jeszcze lepiej ze mną na PW) niż na zasadzie 'gadana' za plecami, gdzie nie mozna nic wyjasnić ;) W koncu ja wiem, ze robię co moge, dowody też mam (zarówno 'jakiś' opis, jak i w lecznicy jest wszystko zapisane...), wiec dlaczego miałabym się bac i przejmować bardziej niż to konieczne... ;) Ja tylko w dalszym ciągu prosze o powstrzymaywanie kłótni, bo to nie pomoze psiakom znaleźć domy, a nikt nie chce czytać naszych sporów - Epe jak masz jakieś sprawy lub watpliwości, to prosze pisz na PW, a ja postaram sie wyjasniac i dawać odpowiednie 'sprostowania' i materiały na forum ;) Nie wprowadzajmy niepotrzebnego chaosu na wątku, bo potem przez te strony przebrnąć nie idzie ;) -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
To moze ja się ustosunkuje do wypowiedzi Epe bo wypada ;) Tylko prosze nie zaczynać nowych kłótni, bo naprawde to jest niepotrzebne - dajcie mi po prostu chwilkę na ogarniecie wszystkiego ;) [quote] Przeciez to jest normalne,że jak sie publicznie zbiera pieniądze na psa tzn.na leczenie psa lub operacje,to publicznie pokazuje sie wyniki! Nie rozumiem dlaczego nie ma wyników,przeciez zawsze przychodzi się po nie juz bez psa!! [/quote] Powiem szczerze, ze nie rozumiem o co Ci chodzi tzn. gdzie napisałam, że wyników nie ma? Ja napisałam, ze wet nie dał dokładnych opisów, a na prośbe o opis wyników morfologii odpowiedział, ze wszytsko na wynikach widać ;) Sam wpis do książeczki o wyniku USG (zdanie o tym, że macica jest powiększona i wypełniona płynem) z pieczątką jest, ale jest to bardzo lakoniczny opis i powiem szczerze, że mnie też nie zadawala. Wyniki badan morfologii tez mamy, ale bez opisu, dlatego mogę poporsić Formicę o wypowiedź, bo ja osobiście nie mam pojecia co jest na tych wynikach, mówię tylko to co mi wet powiedział (nazwisko i adres na pieczątce) - jak będzie koniecznosc to mogę też wrócić do tego lub innego weta po opis... [quote name='epe']Opisujesz sprawy zdrowotne Dorki w taki sposób,że to wygląda jak "czeski film"!To co w końcu jest Dorce? Musisz byc wiarygodna,bo co chwilę Dorka ma nowe choroby i potrzebne sa na to pieniądze od ciotek,wiec tak jak to czytam na innych watkach pokazywane sa diagnozy z pieczątkami wetów,wyniki itp. Każdy wpłacający widzi wtedy jaka jest prawda "zdrowotna" psa! A tu tylko Twoje co chwilę inne opisy nowych przypadłości Dorki bez żadnego "dowodu"![/quote] W którym momencie zmieniałam zdanie co do tego, że Dorka ma problemy z ukłądem rodnym? Może przytoczysz konkretne wypowiedzi, bo jakoś sobie nie przypominam, a osłabieniu i wychudzeniu tez już pisałam na wątku Dżeka, teraz sie po porstu potwierdziło to, ze Dorcia ma anemię. moge z pamieci napisac to co wet mówił, ale pewnie też to nie bezie wiarygodne, no cóż... [quote]Dostałaś wpłatę na operację o której już nic nie piszesz kiedy i gdzie? Może podziel wpłaty na te dotyczace leczenia i te na utrzymanie Dorki jesli Ania potrzebuje pomocy w tym zakresie! Przeciez to nie wstyd zbierać na utrzymanie psa-myslę ok.200-300,-miesięcznie![/QUOTE] No przecież zrobiłam powyzej takie rozliczenie, czytasz poprzednie posty? Przecież zaznaczyłam co jest na bierzace wydatko, a co konkretnie na sterylke, ale to moze ja jakaś ślepa jestem? Poza tym na sterylke tych pieniazków jeszcze nie mam, ale wiem, ze sa na koncie justyny (tych 250 zł., mam tylko te 98,50, a w zasadzie już mniej - mam rachunki to powklejam)... Ja wiem, że to teraz ja zawaliłam, bo obiecałam i naprawde przepraszam, ale po prostu juz czasowo nie wyrabiam, szczególnie jesli nie mam wszystkiego pod ręką i musze za wszystkim jeździć ;) A co do sterylki - "kiedy i gdzie", to nic nie pisze bo narazie terminu nie ma, a gdzie bedzie przeprowadzona ? U weterynarza na ul. Spokojnej (a przynajmniej takie mamy plany)... Terminu nie ma, bo nie wiemy kiedy Dorka bedzie zdatna do operacji, bo p. wet powiedział, że musimy poczekac, aż problemy z anemią znikną, ale nie wiemy ile to potrwa, jak myślicie czy za jakiś czas jak zobaczymy jakies zmiany w 'tuszy' bedzie trzeba zrobić znowu morfologie? Co mnie dziwi w tych wynikach (morfologii) to to, że nie wskazują na żaden stan zapalny, ale wet powiedział, że "najwidoczniej jest ukryty" - powiem szczerze, że nie wiedziałam, ze taki stan zapalny moze sie ukrywać ;P Jeszcze raz poprosze o chwilkę cierpliwości, bo musze nad tym spokojnie przysiąć, zebrac do kupy i pouklądac - teraz skończyły się moje bazarki na Dżeka i musiałąm się nimi zająć, stąd to małe zamieszanie, dodatkowo organizuje międzyszkolna kację na rzecz katowickiego schroniska i fundacji Szara Przystańb - załatwiam prelekcjje, prace plastyków na sprzedaż, ciągle coś w ziązku z tym robie, stąd też mój ograniczony czas na kompie ;) Co do wpłąt na Dorkę to z forum ŻADNYCH wpłat nie dostałam, wszystko zebrałam na allegro, które wystawiłam i od Justyny mam dostać w najbliższych dniach te 250 zł od tej pani... A i jeszcze na zakończenie tych wypocin chciałam dodać, ze tym razem nie dziwie sie Epe i innym forumowiczom, ze podchodzicie z rezerwą i to głównie z mojej winy, i naprawde macie prawo dopominac sie o wyniki, a nawet jest to wskazane, tylko prosze nie wszczynac kłótni, ja na kulturalne prośby odpowiem ;) I jeszcze raz prosze o chwilkę czasu na poukładanie wszystkiego - nie prosze o nie wiadomo jak dużo, myślę, ze jutro jak pojade po szczeniaki to wezme książeczke Dorki i wszystko postaram sie uporządkować, no i zdjecia maluchow wkleje ;) Dajcie mi czas do wtorku, ok? postaram się jutro w miare możlwilsci chciaż te priorytety powklejać (a badanie krwii opisze sama - tzn. napisze to co wet mi powiedział)... Dzisiaj przez Bakutka mam tak dobry humor, że chyba nikt mnie z równowagi nie wytraci xD Pisze ten post dla wyjaśnienia osobom, które w zwiazku z atakami Epe mają jakies wątpliwości ;) Dodane później Justynko dopiero teraz doczytałam, dziękuję Ci bardzo ;* kobito ty się ucz, a nie zajmuj teraz moją obroną prawną, mało masz roboty? Marsz do książek - zaliczenia masz xD Mna się nie przejmuj - staram się na takie bezsensowne ataki uodpornić, w zasadzie nawet cxałkiem dobrze mi to idzie - w końcu co mnie nie zabije to mnie wzmocni xD A co do tego, że ania nie umie utrzymac tylu zwierzkaów - nó cóż w chwili obecnej jest to niezaprzeczalny fakt, wszytskie nasze oszczędnosci ida na te stwory... -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Chwila, chwila spokojnie ;) Jakie antybiotyki - to jeszcze nie jest wiadome, po wyniki szłam bez Dory i wet powiedział, ze żeby coś konkretnie ustalić to trzeba spowrotem z sunia jechać, niestety ten wet jest strasznie drogi, dlatego idziemy do naszej wetki w piątek (bo narazie stan zapalny duży nie jest - już mamy tego pewność, bo wypytałyśmy bardzo dokładnie). W jakiej lecznicy jest sunia leczona? Hmmm.... tak ogólnie od początku jest pod opieką weterynarzy z przychodni na ulicy Mickiewicza 13, a na USG i badaniu krwi była w przychodni "Pro animali' w Radzionkowie na ul. Szymały (numerku nie pamiętam, mozna dane znaleźć w internecie)... Jesli ktoś chce sprawdzić to mozna zadzwonić (dane na jakie sunia jest 'zapisana' moge podac na gg za wcześniejszą konsultacją z Anią). Wiem, że miały być skany i chcę serdecznie przeprosić, ze jeszcze takowych nie ma, ale Ania wzięła książeczkę Dorki, bo chciała wyniki skonsultować z innym wetem - dlatego nie dałam rady zrobić skanów,ale obiecuje poprawe (choć z góry musze zaznaczyć, że w książeczce o wynikach USG jest 1 zdanie, a badania krwi w ogóle nie są opisane, ale jakby zaszła taka koniecznosc to poporosze Formice o looknięcie na nie)... Jutro maluszki 2 lub wszytskie przyjda do mnie, to porobie dokładne zdjecia (nie obiecuje, ze jutro wstawie, ale postaram się), zaktualizuje rozliczenie, bo dzisiaj robiłyśmy zakupy, no i Ania wczoraj kupowała... A teraz, zeby nie było, ze sie lenimy i wykręcamy z tym, ze nie mamy czasu, no to mam dobrą wiadomosc ;) dzisiaj BAKUŚ ZNALAZŁ DOM!!! :multi: :multi: Jesteśmy takie szczęśliwe, bo tak bardzo szukałyśmy - w ostatnich dniach już 4 osoby chętne przyjeżdżały psiaki oglądac, z tych odwiedzin niestety nic nie wyszło, a tym razem się udało! Czyli z maluszków zostałą Shila, Shayen, Bari i Brutusik ;) Naprawdę jeszcze raz serdecznie przepraszam, bo wiem, ze obiecałam, ale my na uszach stajemy, zeby to wszystko ogarnąć, niestety nie zawsze wychodzi wszystko po naszej myśli, ale to raczej jest naturalne ;) Obiecuje - teraz juz na 100, że jutro wstawie co dam radę, a priorytetem będzie ten (krótki, bo krótki) wpis do książeczki Dory... -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Rozliczenie: na koncie Dorki znajduje się[B] 345,80 zł! [/B] Wpłaty: - 250 zł na operacje Dorki od Pani Jolanty Plieth-Cholewińskiej :multi: - 95,80 zł za allegro cegiełkowe... Niestety nie jestem pewna czy 90 zł starczy na antybiotykoterapie, no i diete ' wątróbkową' ;) -
3 SZCZENIAKI Z GRCYBICĄ w DT u Koperek! Wszyscy mają domy ... :)
BoUnTy replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ehhhh szkoda maluchów - ja bym chętnie pomogla, ale niestety jutro przychodzi do mnie 5 szczeniaczków i nie moge ich narażać na infekcje, a i rodzice na wiecej by się nie zgodzili :( Ale serduchem jestem z nimi i trzymam kciuki... -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Juto wysle, jak bede miec nowe zdjęcia wszystkich maluchów ;) -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
:scared: ZAPOMNIAŁAM O RACHUNKU! Przepraszam dopiero teraz mi sie przypomniało jak Maciaszek napisała ;( Jaka skleroza... Dzisiaj zeskanuje wpis do książeczki z USG i wyniki badań morfologicznych, czy to wystarczy? Za USG płaciłam 30 zł., za badanie krwi 26 zł i za Nactum Chloratum (sól fizjologiczna - w takiej małej kroplówce, ale do przemywania oczu, bo czasami Dorusi ropieją) chyba 3,5 a przynajmniej tak mi wychodzi odejmując kwotę badań od sumy całkowitej = 59,5 Jeszcze raz gorąco przepraszam za ten rachunek ;( Ja już po prostu się sama gubię w tym co robie i tak to jest jak się ciągle gdzieś biega - o połowie rzezy sie zapomina - przepraszam... Narazi zdjęć Dorki nie umieszczę, bo nie wiem, kiedy do niej dojadę, ale jak w poniedziałek pojadę po szczeniaki to wtedy postaram się cyknąć - niestety mam spory aparat - lustrzankę cyfrową i boję sie z nim sama po tych dzielnicach Bytomia szlajać... -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
No cóż - nie chcę mówic 'a nie mówiłam', ale muszę... Byłam dzisiaj po wyniki morfologii Dorki, ciąć sunie trzeba, aczkolwiek stan zapalny nie jest powazny i narazie mamy spróbować antybiotykoterapi, gdyż suni w najbliższym czasie ciąć nie można (!!!)- trzeba ja podkarmić i... wyleczyć anemie! W chwili obecnej zabieg nie jest do przeprowadzenia, chyba, ze w wypadku zagrożenia życia, co narazie nie jest konieczne... Aż się boję ile leczenie antybiotykami bedzie kosztowac, ale pewnie nie miało... Jutro pójde do swojej wetki i się wszytskiego dowiem... W chwili obecnej Dora dostałą witaminki (które dostawała cały czas), a jutro zaczynamy ja karmic ryżem z wątróbką...uhmm... -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Nie jest za poźno, bo sa to niewielkie zmiany, ale niestety sa - czyli USG potwierdziło nasze wcześnijesze teorie, ale na szczęście na razie nie zagraża to życiu Dorci... -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
aahhh no tak - z tego wszytskiego zapomniałam o tym co pisała justyna... Justro postaram się coś wiecej załatwić - ale to dopiero jak dostane wyniki morfologii... -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Wlasnie wróciłam od weta... :( Macica jest powiększona głównie przy rogach, wypełniona płynem... ropomacicze... Jutro bedą wynika badan krwi i się okaże jak duży jest stan zapalny. Co wet na dzień dzisiejszy powiedział? Trzeba w niedalekiej przyszłości ciąć - jaką wyznaczył cene? 250 zł! Postaram się załatwić taniej ;( U weta dzisiaj wydałam[COLOR="Red"] 59,50 zł[/COLOR] Czyli na konice dorki jest cos około 30 zł. :( Od paru dni Dorka jest odseparowana od szczeniaków, takze laktacja już mija. Jutro załatwie rachunek bo dzisiaj dowiedziłam sie czegoś u weta co nie bardzo zszokowało i zapomniałam :oops: Mogę zeskanować wpis z książeczki zdrowia, ale to tez jutro bo dzisiaj...no cóż.... już mi się nie chce xD -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images28.fotosik.pl/138/594877da47c1adbamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/138/bb68c9cfabc40c63med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/103/e164ef1b2acc2b26med.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/137/f53b9cda4c06c716med.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/139/aeca42df71ff1377med.jpg[/IMG] -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
:crazyeye: Skąd się biorą tacy ludzie? Gdyby takich było więcej...:loveu: Mam nadzieję, ze to nie bedzie konieczne :( A co to USG to mam nadzieję, ze trafię do innego weta niż tam zwykle przyjmuje bo to taki niekompetentny osioł, ale trudno... U pieska znajomej nie umiał rozpoznać nowotworu złośliwego! A jak poszłam do niego z papugą to z miny wnioskowałam, ze nawet nie wie o jaką mi chodzi. bo jak oslu musiałam mu tłumaczyc jakiej wielkości jest NIMFA (najpospolitsza papuga) ;| -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Nie byłyśmy na USG, ale jutro idziemy - udało mi sie załatwic w lecznicy obok nas za 30 zł. - pan specjalnie dla nas przywiezie USG z innej lecznicy ;) Szczeniaków jest 5 - 2 sunie i 3 pieski.... Kurcze nie umiem sie zabrac za wklejenie zdjeć, ogloszeń itp. - mam tyle zaległych spraw i nie umiem sie wyrobić ;P Dzisiaj byłąm takia zmęczona, ze zaraz po przyjściu ze szkoły glebnełam w wyrko i przed chwilka wstałam, ale jutro postaram sie ponadrabiać zaległe sprawy no i wkleić zdjecia piesiaczków ;) -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
5 jeszcze :( -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Przed chwiką byłą u mnie Ania, dzisiaj dzwonili do mnie panstwo w sprawie pieska, przekierowałam ich do Ani (numer na ogłoszenia gdy ktoś jest zdecydowany 511-874-386) i okazło się, ze to jej sąsiedzi, którzy wzięłli ogłoszenie z przychodni ;) Jeden maluszek trafił do domku :) Czyli psiaków na chwile teraźniesza jest 5... -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Serdecznie dziękuje za ogłoszenia ;* Bardzo się przydają- wreszcie jest jakiś odzew, zobaczymy co z tego wyjdzie ;) -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
A npo, ale w zasadzie na mniejsze psiaki jest wiekszy popyt ;) -
Owczarkowata Doris i szczeniaki - MAJĄ JUŻ DOM!!!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Na koncie Dorki na dzien dzisiejszy jest[B] 85,37 [/B](wszytsko z allegro)