Nowe wieści z Gaworkowego domu :) Ma się dobrze, był leczony z powodu biegunki, dostał serię zastrzyków ale wszystko w jak najlepszym już porządku.
Zaanektował sobie fotel wyrzucając z niego Pana i tam śpi, do łóżka ma zakaz wchodzenia i grzecznie śpi na fotelu. Z dziećmi się super bawi. Przyczepił się jak rzep do swojej Pani i nie odstępuje jej na krok. Zostawili go raz samego w przedpokoju to otworzył sobie drzwi do pokoju i zdemolował kwiatki :) (a że on potrafi skakać po wszystkim to ja wiem :evil_lol:) Jak Pani Maria wyjdzie na chwilę to jęczy za nią, choć reszta rodziny z nim siedzi. Trochę muszą nad nim popracować bo się śmieją, że gorzej niż z dzieckiem. Niedługo koleżanka jedzie do rodziców to porobi jakieś fotki :)