Jump to content
Dogomania

Justyna89_2010

Members
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Justyna89_2010's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Witam chciałabym karmić psa taką dietą 80% miesa 10%kosci 5%wątroba i 5% pozostałe podroby czyli tak jak wcześniej zostało to opisane. Widzę że temat ucichł a chciałabym wiecej informacji jak zapytałam o tym na forum barfnyświat to raczej usłyszałam krytykę ze nie da sie czerpać informacji z dogo i bs ... przedstawiłam taki jadłospis: 80 % mieso: szyjki indyka+serca np wołowe albo indyk+zołądki baranie+jezyki krowie 10% Kości z szyjki indyka 5% wątroba 5% nerki, mózg co do różnych mies to raczej mam słaby dostęp, z tego co wiem to podroby wieprzowe odpadają czytałam ze ew mięso można dawać czyli zostaje mi indyk, kaczka, krówka i baran
  2. Witam mam pieska ze schroniska który wygrał z parowowirozą teraz jesteśmy na etapie pierwszego szczepienia. Wiem że teraz jest okres kiedy nie powinna wychodzić na dwór itd ale czy może spotkać sie z innym zdrowym zadbanym psem w domu? Mam ogromny dylemat.
  3. Witam mam pieska ze schroniska który wygrał z parowowirozą teraz jesteśmy na etapie pierwszego szczepienia. Wiem że teraz jest okres kiedy nie powinna wychodzić na dwór itd ale czy może spotkać sie z innym zdrowym zadbanym psem w domu? Mam ogromny dylemat.
×
×
  • Create New...