Jump to content
Dogomania

MARCHEWA

Members
  • Posts

    5331
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MARCHEWA

  1. Admin,czy nadal 2 szczeniaczki szukają domków,czy coś się zmieniło?:cool3:
  2. [quote name='Azyl_Zory WebAdmin']Matyldzie apetyt dopisuje:) Myśle że już będzie coraz lepiej:):)[/quote] To super:lol: :lol: :lol: bo Mati powinna nabrać ciała przed tą sterylką,żeby mieć siłę.
  3. Azor!Gdzie się ukryłeś?Wskakuj na 1!
  4. Może Matylda teraz trochę odsapnie i zacznie przybierać na wadze,bo na razie to skóra i kości.:shake:
  5. Mikrusek pojechał.Państwo z córką zostawili mi oczywiście swoje dane,mają go odrobaczyć u weta w ich mieście a na szczepienie będą umawiac się w Azylu,także Admin może go jeszcze zobaczy:lol: .Nowa rodzinka Mikruska opowiadała,że mają już kota i chomika i,że dla pieska kupili posłanko i miski oraz jedzonko.Trzymam za maluszka kciuki:lol:
  6. Po Mikruska jadą państwo z Wodzisławia,mają duże mieszkanie i ma to być pies właśnie do mieszkania a nie do budy,mają tez kota i dlatego zależy im na szczeniaku, aby od małego przyzwyczaić go do kota.Zobaczymy jak przyjadą, a w razie co Syla00 może ich sprawdzić na miejscu.
  7. Mikrus od 10 minut jest u mnie na tymczasie.Apetyt chłopakowi dopisuje:evil_lol: . A Matylda z maluchami dostali sianko do budy, aby im cieplutko było!
  8. [quote name='halbina']To ile mamy maluchów do rozdania, bo się już gubię?[/quote] Z tego co się orientuję,jeden szczeniak idzie do jednego domku razem z mamą,drugi do ludzi od Marmar,czyli 5 klusek nadal szuka domków!
  9. Kiedy Matylda ze szczeniakiem idzie do nowego domu?Bo ja mogę wziąść jakiegoś szczeniaka na tymczas,ale wy chcecie aby były jak najdłużej z matką,więc napiszcie kiedy!
  10. Matyldo,jutro przywiozę ci sianko do budy, abyś miała trochę cieplej.
  11. Amanita,to co napisałaś o Azie,naprawdę łapie za serce:loveu:
  12. ****podnosze****
×
×
  • Create New...