Jump to content
Dogomania

MARCHEWA

Members
  • Posts

    5331
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MARCHEWA

  1. Uważaj,bo cię połknie jak ziewnie!:evil_lol:
  2. ŚLICZNY!:loveu: :loveu: :loveu:
  3. Czekamy na zdjęcia i więcej informacji.
  4. Mam nadzieje,że Neli szybko wyzdrowieje,mój pies już 2 tyg ma kaszel i właśnie zaraził drugiego:shake:
  5. W górę kicia:kociak: ,szukaj dobrego domku!
  6. Mój ojciec ma wolny kojec z budą bo niedawno odszedł mu jeden pies i jest taka opcja,że zabrałby wilczka do siebie...Ale mój tata mieszka na Mazurach i przyjeżdża do mnie za tydzień na parę dni i musiałby wiedzieć coś o tym psie,o jego zachowaniu.Ja nie mogę zabrać wilczka do siebie na tymczas,bo o tym już nawet myślałam,ale mam 2 chore psy,które mają zarazliwy kaszel i zapalenie gardła.
  7. :thumbs: Ja ciągle kibicuję cudnej Neli i mam nadzieje,że wszystko dobrze się ułoży.
  8. Jejciu,ale sie porobiło.A niedawno myślałam,że już wszystko dogadane i załatwione.I ten chory bokserek,przykro mi.
  9. Wandul,ta pani,której nr tel dałam ci wczoraj,dzisiaj czeka na telefon od ciebie.Ja posłałam jej na maila zdjęcia Kory,z tego co mi ta pani powiedziała,to chce kota do bloku i nie przeszkadza jej,że Kora trochę kuleje.Pani wydaje się sympatyczna.Ale sama zadzwoń i oceń sytuację.
  10. Ja cały czas trzymam kciuki za cudowna Neli.:loveu:
  11. Wiem,że to nieprzemyślane rozwiązanie.To jeżeli nie hotel, to może jakieś schronisko,lepsze to niż mieszkanie z 3 katami!
  12. To i tak możemy oddać go do Azylu,tylko nie do hotelu,tylko jako bezdomnego,znalezionego psa.Tam pracuje Admin,który oceni charakter psa,porobi zdjęcia, a my będziemy mu szukać domku!
  13. Musimy poczekać aż się Missieek odezwie.Bez niej nic nie możemy zrobić:shake:
  14. Tylko ciekawe czy on taką książeczkę posiada,w co wątpię!
  15. Ogłosiłam Kore w Jasnecie i dziś był w jej sprawie telefon!Wysłałam Wandul nr tel zainteresowanej Korą,zobaczymy co z tego wyniknie.;)
  16. A może do hotelu w Azylu Dla Zwierząt w Żorach?Trzeba zapytać Admina jak to dokładnie wygląda,ile kosztuje doba?Trzeba coś zrobić!
  17. Podnoszę-może Ktoś Się Zainteresuje Tym Biednym Psem!!!
  18. Widzę,że Neli jest już jedną łapką w nowym domku.Trzymam kciuki aby wszystko poszło dobrze:kciuki:
  19. Missieek,ale napisz,gdzie pies przebywa?Kto mieszka najbliżej,czy facet na pewno odda psa,bo nic nie wiadomo!Ja na odległość nic na razie nie mogę zrobić!Możemy uzbierać na hotel ale kto go zabierze od tych katów?Założyliście wątek i samo podnoszenie tematu tu raczej temu biednemu psu nie pomoże za wiele!Może lepiej zabrać psa do schroniska,bo przynajmniej będzie wiadomo gdzie go szukać a tak wiemy tylko,że jest gdzieś w mieszkaniu i to z 3 katami!!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...