Jump to content
Dogomania

MARCHEWA

Members
  • Posts

    5331
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MARCHEWA

  1. Zielony,a o co chodzi z tą karmą kolorową?A jeśli chodzi o odrobaczanie,to cała moja ferajna była odrobaczona we wrześniu.
  2. Kora,:loveu: KWIATUSZKU:loveu: ,szukaj domciu
  3. O rany,Saddam jest żywą kopią mojego Bruna!Pieniądze na hotel mogę przesłać ale dopiero za tydzień.Oby znalazła się odpowiedzialna osoba,która pokocha Saddama:loveu:
  4. Mam nadzieję Chefrenek i dzięki;)
  5. Dzisiaj byłam na konsultacji u innego weta z Brunem,który stwierdził,że serce i płuca są zdrowe.Bruno od wczoraj dostaje jakieś zastrzyki ze sterydami i pierwszą noc od miesiąca przespał spokojnie bo nie kaszlał.Mam nadzieje,że już będzie lepiej.
  6. [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/1689/dsc01200gz6.jpg[/IMG][/URL][URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://load.imageshack.us/"][IMG]http://img238.imageshack.us/img238/534/dsc01202ql8.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/"][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/2775/dsc01211wo6.jpg[/IMG][/URL]
  8. Admin,jesteś Wielki:loveu: .Nikt inny by się na pewno nie zdecydował jechać taki kawał drogi,ale na Ciebie psiaki mogą zawsze liczyć;) :multi: Oby wszystko wypaliło!
  9. Jutro Bruno będzie miał badane serduszko i może prześwietlenie płuc.Aż się boję.
  10. To Bąbelkowi będzie kiedyś trudno rozstać się z pańcią MEDALISTKĄ!:evil_lol: :evil_lol:
  11. [quote name='syla00']Tak nieśmiało zapytam czy ta pani nie może pociągiem przyjechać??[/quote] Pani ta napisała,że jeżeli nikt piesków nie dowiezie,to zabierze inną bidę ze schroniska w Poznaniu.:-(
  12. Biedna Matylda,miał być super domek,a jest wielka niewiadoma:shake: .Potrzebny transport!!!Czy ktoś pomoże Matyldzie i klusce?
  13. Nie zapominajmy,że to dzięki Adminowi suczka dojechała do domu tymczasowego,jakoś więcej chętnych oferujących swój transport nie widziałam!!!
  14. Bąbelek,na pewno będzie grzeczny,a teraz wskakuje na 1!
  15. [IMG]http://img216.imageshack.us/img216/1859/51uk9.jpg[/IMG]
  16. Dzisiaj jadę z moim psiakiem do weta w innym mieście na konsultację.Nie mogę już patrzeć jak on się męczy.Ten kaszel go wykończy,zastrzyki stały się dla niego bolesne,bo cały kark ma pokłuty.
  17. No, ale kto zawieźie pieski do POZNANIA???????????
×
×
  • Create New...