Dziewczyny,a czy tam w Ligocie jest ktoś,kto do psiaka zagląda?Czy wiecie może ile on ma lat?Może ktoś z Wrocławia mógłby go podwieźć w stronę Śląska?Tomasior z Żor często woził psiaki do W-wy,może by nam pomógł.Trzeba coś zrobić,zima nadeszła a on tam w tym zimnym bunkrze:-(