DZIŚ MIJA PÓŁ ROKU JAK MOI STARSI PANOWIE SĄ Z NAMI!!!!!!!!!!!!:multi::multi:
Dziękuję WAM za Waszą miłość ,za oddanie ,za radość jaką nam dostarczacie....za to ,że JESTEŚCIE....:loveu::loveu::loveu:
Tak mocno trzymają,że potem lecą na podwórko jak perszingi-i jak ja mam zdjęcia Im zrobic?:shake:Zbankrutuję-jeszcze nocniczki ma kupować?Ubranka,kozaczki,saneczki......:???::niewiem::Help_2:
To wyobrazić sobie możecie mojego TZ-ta i syna jak patrzą na mnie z politowaniem jak rżę do kompa :lol:.Nawet parówki zaczynają wtedy głośno ujadać i nie patrzą,że to po północy:evil_lol:
Małe stópki Kasieńko-małe.I masz rację-wełniane na mokry śnieg-nie za bardzo.Chciałabym mieć dla Nich takie fajne z skóry-nabijane ćwieczkami:evil_lol: