Jump to content
Dogomania

Celina12

Members
  • Posts

    18429
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Celina12

  1. Dziękuję Karolciu-7 zdjęcie znalazło się na piątym miejscu-ale Cioteczki pewnie same rozpoznają,który jamnik to Atosik-ten "nie w całości":evil_lol:
  2. DZIŚ MIJA PÓŁ ROKU JAK MOI STARSI PANOWIE SĄ Z NAMI!!!!!!!!!!!!:multi::multi: Dziękuję WAM za Waszą miłość ,za oddanie ,za radość jaką nam dostarczacie....za to ,że JESTEŚCIE....:loveu::loveu::loveu:
  3. Tak mocno trzymają,że potem lecą na podwórko jak perszingi-i jak ja mam zdjęcia Im zrobic?:shake:Zbankrutuję-jeszcze nocniczki ma kupować?Ubranka,kozaczki,saneczki......:???::niewiem::Help_2:
  4. Witaj Cioteczko!!!!!Muszę za Nich -odpowiedzieć :evil_lol:.Oni jeszcze od wczoraj śpią-pod kołdrami....opatuleni,chrapolący....
  5. Do ciepłego i kochającego!:loveu:
  6. Kongusiu Cudowna-hopkaj wysoko!!!!!!!!!!
  7. Malutka-pamiętaj o pierwszej stronie!!!!
  8. Klusia,Klusia-pamiętaj o pierwszej stronie!!!!!!!!:loveu:
  9. Piraciku!!!!!!!Skaczemy wysoko!!!!!!!!!
  10. No i cudny Malutki:evil_lol: Bazylek:loveu::loveu:
  11. Krokoś-:loveu::loveu:.Jejkuuuuuuuuu-ciudna Mordka!!!!!!!!!!!!
  12. Tak Kasieńko-mamy Kluseczki w domciu!:evil_lol:
  13. To wyobrazić sobie możecie mojego TZ-ta i syna jak patrzą na mnie z politowaniem jak rżę do kompa :lol:.Nawet parówki zaczynają wtedy głośno ujadać i nie patrzą,że to po północy:evil_lol:
  14. Kasiu-Ty to masz refleks-pozazdrościć:lol:. Akuszka-z Twoimi Bulwkami nie ma nudy cio?
  15. Zostanę ,bo bez Was nie wytrzymam-obiecuję być grzeczną:lilangel:.
  16. Małe stópki Kasieńko-małe.I masz rację-wełniane na mokry śnieg-nie za bardzo.Chciałabym mieć dla Nich takie fajne z skóry-nabijane ćwieczkami:evil_lol:
  17. Ja też często zjadam jakieś literki-jak głodna jestem:evil_lol:.Kasiu-u mich Psiaków podobnie-najszczuplejsze miejsca =to czaszki i ogonki:diabloti:
  18. To ja już ze :oops:-tu chyba się nie pokażę!!!!!!Sunie-nie słuchajcie mnie-proszę!
  19. Jakie Śliczności-kocham wszystkie Jamniki!!!!!!!!!!!!!
  20. No cio??? Co ja takiego zrobiłam??? Cio????????:-(
×
×
  • Create New...