Jump to content
Dogomania

Celina12

Members
  • Posts

    18429
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Celina12

  1. Witaj Cioteczko-i cio Rudasek przyszedł do Ciebie? Dziś ja jestem zdradzana-śpią z Aneczką:loveu:.
  2. I znowu radość-przyszła paczka od Cioteczki Amiśki-ze sweterkiem i smakołykami dla moich jamniorków:multi::loveu:. Cioteczko bardzo a to bardzo dziekujemy :iloveyou::Rose:-zdjęcia zrobimy i będą na topiku bo Cioteczka KarOla nam pomaga :loveu:. Mamy szczęście-tyle dobrych Cioteczek-Chlopaki się slicznie-:smilecol: i pozdrawiają .
  3. :multi::multi::multi:-Anusia już jest!!!!!:loveu: Powitaniom nie było końca-pieski w sweterkach-ale w domku-:evil_lol:.Dżekuś wprost oszalał ze szczęscia-skakał,biegał za Anią.Tak smiesznie przebierał łapciami i to szybiutko:lol:.Teraz zrobiłam łóżko Aneczce i się położyła-a pieski tylko myk-pod kołderkę...i tyle .:diabloti: Jestem teraz opuszczona,biedna,stęskniona,zdradzona....;)
  4. Szuwarku-dalej pada-jest zimno i mokro-szukaj domku Milusiński!!!!!:loveu:
  5. Domek pilnie potrzebny dla dwóch Dziewczynek!!!!!:loveu:
  6. Komu śmiejącą się Muszkę-komu?
  7. Oj czasem bym chciała,żeby moje mnie zdradziły:eviltong:-miałabym więcej miejsca:evil_lol: Dobranoc Cioteczki-do jutra :loveu:
  8. Cioteczki-ja już mówię WAm-Dobranoc!!! Jutro rano przyjeżdża moja córcia-muszę moich Muszkieterów przygotować-tylko nie wiem czy one wyjdą na dwór-łudzę się głupia:evil_lol:.Kasiu Ty wiesz co One najbardziej lubią no nie?
  9. Oczywiście,że będziemy trzymały kciuki i prosimy o wieści o Brysiu-biedny Kudłaczek:-(
  10. Bryś to 100% facet jest jak widzę:evil_lol: Kocham Go też:lol:
  11. Jejku ale jest Słodki-bardzo Go kochasz jak widzę:loveu:
  12. Takiego mieć stróża-samo marzenie.Podziwiam Cię Brązowa za to co robisz-też bym tak chciała-ale.....niewiele mogę niestety.
  13. Witaj Cioteczko!!! Anulka będzie jutro rano-opiszę dokladnie jak było:lol:
  14. Rzeczywiście Wieelki Przyjaciel-tyle do głaskania:loveu: Oczy takie mądre-ojjjjjjjjjjjjjj-:lol:
  15. No i Wielki Sukces-Gratuluję.:loveu::loveu::loveu:
  16. Mimo ,że nie jest łysy śliski:evil_lol:-jest CUDNY-a jaki uśmiechnięty.
  17. Ja też chcę poznać Twój sukces!!!!!-wiem ciekawska jestem-:oops:
  18. A gdzie to jest z tym wbitym nożem?:evil_lol: I tym sposobem poszukiwania zagubionych-znowu parę stronek tu przybędzie:diabloti:
  19. Wracaj Neris szybciutko-Bazylek przez wizjer będzie Ciebie wyglądał i otworzy Ci drzwi:lol: Powodzenia jutro-3mam kciuki :loveu:
×
×
  • Create New...