Boski ten Gangster:loveu:-wie Chłopak co robi :evil_lol:
Dobry pomysł z tym zahibernowaniem i utomatycznym polotem:diabloti:
Zastanawiam się czy zamiast rakiety nie zbudować promu kosmicznego jak już tylu chętnych:multi:.Ale wysyłamy Pisaki gdzieś konkretnie-np.na jakąś Planetę czy tylko na przejażdżkę niędzyplaneterną?:lol: