:multi::multi::multi:-Anusia już jest!!!!!:loveu: Powitaniom nie było końca-pieski w sweterkach-ale w domku-:evil_lol:.Dżekuś wprost oszalał ze szczęscia-skakał,biegał za Anią.Tak smiesznie przebierał łapciami i to szybiutko:lol:.Teraz zrobiłam łóżko Aneczce i się położyła-a pieski tylko myk-pod kołderkę...i tyle .:diabloti:
Jestem teraz opuszczona,biedna,stęskniona,zdradzona....;)