Jump to content
Dogomania

Celina12

Members
  • Posts

    18429
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Celina12

  1. Co u Was Dziewczynki?
  2. Rudi Kocanie-musisz uwierzyć-domek musi się znaleść!!!!
  3. Widzę,że Atosik ma największe wzięcie:lol:-on jest taki delikatny,mięciutki i przylepa.Śpi nawięcej z całej Trójcy zapatulony szczelnie w co tylko się da-w nocy to kołdra a w dzień koce.:evil_lol: Dżekuś cały czas koło mnie-no teraz to koło Ani też-śpi w legowisku-albo koło biurka albo w kuchni. Hektorek szuka najciepleszego miejsca w domku-upodobał sobie wersalkę koło komina-bo grzeje:lol:. Dziś pracowity Dżekuś pomagał przy robieniu pierogów-jak coś spadło na podłogę-zaraz sprzątał.:evil_lol:A reszta przyszła na gotowe-:diabloti:
  4. Dziękujemy-postaramy się nie przytyć:evil_lol: Cioteczko KarOla-:loveu:
  5. Muszka pokocha nowy dom i Rodzinę jeszcze bardziej-zna co to rozpacz,samotnośc,pustka.....:-(.
  6. Uroczy Ciapulku-co Ty wyprawiasz? Szybciutko na górę!!!!!:lol:
  7. Jamalku-na co czekasz? Biegusiem na pierwszą stronę!!!!!
  8. Netorek bardzo prosi o kochającą Rodzinkę!!!!! Kawałek miejsca w ciepłym domku-prosimy!!!!!!!
  9. No Szuwarku-masz mniej niż tydzień-nie możesz zawieść Cioteczki Brązowej i nas!!!!
  10. Eskimosi i tak za wiele wyboru w kolorach nie mają :evil_lol:
  11. Cioteczko Amisiu-trzymamy kciuki w czwartek i poprosimy o zdjęcia:loveu::loveu::loveu: i o parę słów jak było!!!!:lol:
  12. Naprawdę Cudna :loveu::loveu::loveu: A jaką ma sukieneczkę!!!!!! Masz powód do dumy Cioteczko a my do "zazdrości":lol:
  13. Ja też chodzę ostatnio jak błędna-po tych wszystkich fotach Bulwiątek i Pyni:loveu::loveu::loveu:. A suni mi bardzo żal-tak zimno i taki silny wiatr wieje :-(
  14. Pokazujemy się na pierwszej stronie Jamalku!!!!!
  15. Cioteczki-pragnę donieść,że nie trzeba mieć w domciu bulwek-wystarczy jeden Dżek,który również zapewnia doznania akustyczno-dźwiękowe:diabloti: Mój TZ-et mówi,że nie straszne mu "podkołderniki złośliwe" i "cichacze pospolite"-więc może kiedyś w domciu obok Muszkieterów zawita i Bulwiątko?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. :roflt::roflt::roflt:właśnie-dopiero teraz zauważyłam,że dalej nie zalogowałam się- Neris to ja Cię witam i moja córcia też :lol:
  17. Dziękuję Akuszko -chętnie skorzystam,bo czasem Karólę zamęczam :loveu: Kasieńko-mnie dziś do całowania nie dopuszczają :shake:-Anusia zagarnęła Muszkieterów-i leżą sobie opatuleni i szczęśliwi :lol:.
  18. Kochane Cioteczki-nie miałam netu-remont i wyłączyli :placz:.Ubłagałam na kolanach o przywrócenie mi zycia.... Zaraz któregoś ubiorę w sweterek i zrobię zdjęcie:lol:- tylko to może potrwać:shake:
  19. Maupa możemy sobie podać rękę a właściwie to nasze psiaki łapki-moje robią dokladnie to samo:evil_lol:.Zazdroszczę Akuszce tych rozharcowanych Dziewczynek. :loveu::loveu::loveu:-Pyniu,Belu i Tolu-już cała moja rodzinka Was zna i ..kocha :lol:
×
×
  • Create New...