-
Posts
18429 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Celina12
-
Co u Was Dziewczynki?
-
Widzę,że Atosik ma największe wzięcie:lol:-on jest taki delikatny,mięciutki i przylepa.Śpi nawięcej z całej Trójcy zapatulony szczelnie w co tylko się da-w nocy to kołdra a w dzień koce.:evil_lol: Dżekuś cały czas koło mnie-no teraz to koło Ani też-śpi w legowisku-albo koło biurka albo w kuchni. Hektorek szuka najciepleszego miejsca w domku-upodobał sobie wersalkę koło komina-bo grzeje:lol:. Dziś pracowity Dżekuś pomagał przy robieniu pierogów-jak coś spadło na podłogę-zaraz sprzątał.:evil_lol:A reszta przyszła na gotowe-:diabloti:
-
Cudowna Muszka,co stała sie natchnieniem poetow...w domku spi:)
Celina12 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Muszka pokocha nowy dom i Rodzinę jeszcze bardziej-zna co to rozpacz,samotnośc,pustka.....:-(. -
"Czarny malinois", Jamal JUZ BEZ WILCZYCH PAZUROW :) ma dom :)
Celina12 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Jamalku-na co czekasz? Biegusiem na pierwszą stronę!!!!! -
Urokliwy Szuwarek,tak krotko byl ze swoja Pania.Za TM ;(
Celina12 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No Szuwarku-masz mniej niż tydzień-nie możesz zawieść Cioteczki Brązowej i nas!!!! -
"Czarny malinois", Jamal JUZ BEZ WILCZYCH PAZUROW :) ma dom :)
Celina12 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Pokazujemy się na pierwszej stronie Jamalku!!!!! -
Cioteczki-pragnę donieść,że nie trzeba mieć w domciu bulwek-wystarczy jeden Dżek,który również zapewnia doznania akustyczno-dźwiękowe:diabloti: Mój TZ-et mówi,że nie straszne mu "podkołderniki złośliwe" i "cichacze pospolite"-więc może kiedyś w domciu obok Muszkieterów zawita i Bulwiątko?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
:roflt::roflt::roflt:właśnie-dopiero teraz zauważyłam,że dalej nie zalogowałam się- Neris to ja Cię witam i moja córcia też :lol:
-
Maupa możemy sobie podać rękę a właściwie to nasze psiaki łapki-moje robią dokladnie to samo:evil_lol:.Zazdroszczę Akuszce tych rozharcowanych Dziewczynek. :loveu::loveu::loveu:-Pyniu,Belu i Tolu-już cała moja rodzinka Was zna i ..kocha :lol:
-
Starachowice! Staruszek Puszek został porzucony!za TM [*]
Celina12 replied to Majaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Komu Puszka Ślicznotę? -
Urokliwy Szuwarek,tak krotko byl ze swoja Pania.Za TM ;(
Celina12 replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
podnoszę!!!!!