Loozerka cieszę się,bo ja już za moją Anią oczy wypłakuję a jak jeszcze Wy zrobicie strajk wyborczy na dogo to już padnę :evil_lol:
Wołam tak jak Brązowa-Akucha-wracaj!!!!!!
Ślicznooka Tineczko-jesteś taka Słodziutka a jak mądrze patrzysz-te uszka nasłu****ące czy nie nadchodzi ktoś kto Cię pokocha.:-(
Tina czeka na czułe ręce,na kochające serce...na ciepły domek...na Człowieka..
Szkoda słó-:shake::angryy:.
Ciapku Nadmorski-nie kosmito i nie UFO-:diabloti:-szukaj domku,gdzie znajdziesz ciepło i miłość-zasługujesz na to PRZYSTOJNIAKU!!!!!:loveu:
I znowu padłam jak pies Pluto-:diabloti:
Wzięłaś Ich sposobem-nie ma co :evil_lol::evil_lol::evil_lol:. Trzepanie plecaczka nie zawsze się przyda-można w rękawie też przemycić:eviltong: