Świetne te nasze psiątka-i takie mądre.:loveu:
Moje dalej obrażone-przepraszam,całuję,daję smakołyki...nic.:shake:
Hektor podobnie jak Twój jamniś robi-siedzi tyłem a jak do Niego przemawiam-zadziera głowę w górę,drgawki uskutecznia i nie popatrzy-teraz obrażony poszedł do pokoju pańcia,Dżek w legowisku w kuchni śpi i oczu nie otwiera a Atosik dziś pod 5 kocami :evil_lol:
Macie rację,że może Im przejdzie jak do sypialni pójdę spać-bo same na łóżko nie potrafia wskoczyć-:diabloti: