....pojawił sie u nas nowy zwierz....Pani mówi ,że to LEW naszej Kochanej Aneczki.....
[IMG]http://images12.fotosik.pl/9/6a4c1437b2a386b5med.jpg[/IMG]
..chcesz w zęby duży???
[IMG]http://images13.fotosik.pl/9/82ccda0ae236073bmed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images12.fotosik.pl/9/a7381f890af9202fmed.jpg[/IMG]
..ja sie boję..no nie podejdę..:shake:
[IMG]http://images14.fotosik.pl/4/b1fc5281d34344f0med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images4.fotosik.pl/282/f8f3dd1676d40539med.jpg[/IMG]
a ja Go kocham..mój Ci on..mój i Ani....:loveu:
[IMG]http://images14.fotosik.pl/4/7862503f595d0bfcmed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images13.fotosik.pl/9/48a68bd53f5bc7e1med.jpg[/IMG]
..mięciutki...
[IMG]http://images12.fotosik.pl/9/ce124b0dcc5d8accmed.jpg[/IMG]
..a jaki...wygodny....:loveu:
[IMG]http://images4.fotosik.pl/283/5eaf90475d2b52a1med.jpg[/IMG]