-
Posts
11352 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kar0la
-
9-letni jamnik - z bloku na podwórze - Łódź - RATUNKU! Ma dom.
Kar0la replied to Laima's topic in Już w nowym domu
Ja też odświeżam i odświeżam stronę czekając na wieści... -
Szalu można dostać z tym dogo. Wyszukiwarka nie działa, nic nie można znaleźć, wszystko jakieś takie porąbane. Nie mogę się odnaleźć. :angryy: Testują naszą cierpliwość? A w nagrodę tylko kwadracik? Ale za to zdjęcia Zuzola wynagradzają wszystko.:loveu::loveu::loveu:
-
9-letni jamnik - z bloku na podwórze - Łódź - RATUNKU! Ma dom.
Kar0la replied to Laima's topic in Już w nowym domu
Pewnie już pojechali. Trzymam kciuki. Oj, żeby było dobrze. -
9-letni jamnik - z bloku na podwórze - Łódź - RATUNKU! Ma dom.
Kar0la replied to Laima's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za powodzenie akcji i za kota. :lol: Majqa spytaj proszę o stosunek psiaka do dzieci. Tak na wszelki wypadek. :cool3: -
9-letni jamnik - z bloku na podwórze - Łódź - RATUNKU! Ma dom.
Kar0la replied to Laima's topic in Już w nowym domu
Czyli jednak obrzeża. Super jakbyś podjechała. Byłoby więcej informacji. Wtedy można by myśleć co zrobić dalej. -
9-letni jamnik - z bloku na podwórze - Łódź - RATUNKU! Ma dom.
Kar0la replied to Laima's topic in Już w nowym domu
[quote name='majqa']Jasne, cały czas, wcześniej, pisałam o nim jako o jamniku. Z rozpędu użyłam, pierdoła jedna, określenia, sunia. Przepraszam.[/QUOTE] No co Ty? Nie ma za co przepraszać. Oby się udało z tym domkiem. -
9-letni jamnik - z bloku na podwórze - Łódź - RATUNKU! Ma dom.
Kar0la replied to Laima's topic in Już w nowym domu
Ooo może się uda. Zrobiłam mu szybki banerek. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/174370-9-letni-jamnik-z-bloku-na-podwA-rze-A-A-dA-RATUNKU"][IMG]http://images48.fotosik.pl/231/0191c3917f3fb550.jpg[/IMG][/URL] -
9-letni jamnik - z bloku na podwórze - Łódź - RATUNKU! Ma dom.
Kar0la replied to Laima's topic in Już w nowym domu
[quote name='Laima'][B]KarOla[/B], nie wiem, jaka to dzielnica, wiem tylko, że państwo mieszkają w domu z ogrodem + pies w budzie, więc pewnie obrzeża miasta... Mogłabyś zobaczyć tego psa? [B]Majqa[/B], dzięki za pomysł. Czekam na wiadomość, jak pan jamnik traktuje koty.[/QUOTE] Mogą być obrzeża, ale nie muszą. Ja też mieszkam w domku ogródkiem i to wcale nie są jeszcze obrzeża. Ja w tym tygodniu nie dam rady jechać. Mam w domu szpital. Ja walczę z grypą, dzieci też chore. Dlatego pytałam jaki to rejon Łodzi, bo może któraś cioteczka mieszka w pobliżu. Jeśli nikt się znajdzie to może bym podjechala, ale to pewnie dopiero w przyszłym tygodniu. Teraz chyba najważniejsze, żeby wiedzieć jak z kotami. Czy wogóle bedzie mógł do Ciebie jechać. Majqa to chłopak jest, nie sunia. -
9-letni jamnik - z bloku na podwórze - Łódź - RATUNKU! Ma dom.
Kar0la replied to Laima's topic in Już w nowym domu
O rany. Jamnik w budzie? No i mam nockę z głowy. Co tu zrobić? Wiadomo w jakiej dzielnicy Łodzi jest ten psiak? -
Skóra i kości Skazana na śmierć głodową SABA Łodź JUŻ W DOMU
Kar0la replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Piękna sunia. Oby nie musiała długo czekać na dom. -
[quote name='Celina12']Ta cudo największe.:diabloti: Kochana Yuonko dziękuję za cudne komplementy-[B]ja się starzeję w zastraszającym tempie.To miłe ale mam Ci ja lustro [/B]:evil_lol::evil_lol: KArolinko wsiadajta w autko i do nas...ja też za WAMi bardzo tęsknię...chcę Cie przytulić,pogadać.... [/quote] Nie zapominaj, że ja znam Cię osobiście i WIEM JAK WYGLĄDASZ! Daj Boże, żeby każda babcia tak wyglądala jak Ty. Mam nadzieję, że w końcu uda się nam znowu spotkać. Buziaczki.
-
Piegusia kochana. Taki z niej łakomczuch się zrobił. :evil_lol: Ślicznie wygląda, szkoda, że z tymi lękami znowu jest gorzej. :-( Co jej w tej głowie siedzi?? Oby było lepiej. Luśka wymiata. :lol: Fiolka dalej przed nią ucieka? Szynszylek boski :loveu:. Piegusia nawet takiego malucha się boi? A to cykor. Pozdrawiam serdecznie i wielki buziak dla Fioleczki. Prosto w tego piegowatego pychola. :loveu:
-
[quote name='jamnicze']To faktycznie dziwne reakcje, a raczej mówiące dużo właśnie o tym co przeszła :( Przypomniało mi to jak koleżanka opowiadała, że wzięli sobie psa ze wsi i ona chciała mu dać surowe żółtko, woła psiaka, ten radosny przybiega i na widok jajka wpadł w panikę i zwiał do piwnicy.[/QUOTE] Pewnie był bity za wyjadanie jajek.:-( Co słychać u piękności?