Pozdrawiam świątecznie. Jak tam wasze brzuchy? Ja dwa dni w kuchni przy garach stałam, a wczoraj musiałam odchorować świąteczne obżarstwo.:roll:
Kolędniczki boskie. :loveu::loveu: Wesoło macie. Tina wygląda na lekko zdegustowaną.
Akucha czyżby Pynia dostała pod choinkę dynamit? :hmmmm: Wybuchowa dziewczyna. :razz:
http://img163.imageshack.us/img163/5998/f075.jpg