[quote name='eliza_sk']A czy ktoś go ogłasza ... ?[/QUOTE]
Tak. Ja go ogłosiłam na ale.gratce, gumtree, morusku, szerloku i krakusiku. Andzia zrobiła mu allegro.
Saga wrzuciła go na: gumtree,ojej,cafeanimal, drobne.centrumofert,kupsprzedaj,e-zwierzak,morusek, szerlok,olx,adin, owi,adopcjapsa,krakusik, warsza,pineska,eofertycompl,kupiepsa.petsy, krakowskiezwierzaki