[quote name='akucha']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Cioteczko, to jak u mnie!!! Na stole też :angryy:, no bo przecież kici wolno, a pieskowi nie?!?!? To leżą sobie dwa kłębuszki na stole (duży i mały) i łypią zaspanymi slepiami, gdy wracam z pracy... A druga sunia jest grzecznaaaa, ona śpi na łóżeczku, na posusi, tak, jak pieski powinny :diabloti:
Oj Sendi, to ci się domek trafił :multi:[/QUOTE]
Akucha a co TZ na to? :lol: Już widzę minę mojego na widok suk śpiacych na stole.:evil_lol:
Cieszę się, że Sendi tak szybko się zadomowiła. Należało się dziewczynce po takim czasie. :multi: