[quote name='Neris']A Karola mówi, że są stalowi Panowie![/QUOTE]
Są są i to nie jeden. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Wstawiaj Celinko wstawiaj. Nie migaj się. Cudne są te fotki.
Moje piegowate słoneczko. :loveu: Jakoś pusto w domu bez niej. Nawet Gabi smutna. Snuje się z kąta w kąt. Nie ma z kim rozrabiać. Tolunia pobawli się 5 minut i idzie spać.
No i pojechali.:-(:-( Szkoda, że tak szybko. Może następnym razem przyjadą na dłużej.
Celinka nacykała fotek. Na pewno coś wstawi. :lol:
Chciałam jeszcze raz podziękować Celince i Piotrowi za pomoc i chęć przyjazdu. Dziękuję kochani. :Rose::Rose::Rose:
Ja go cały czas ogłaszam na:[B] ale.gratka (wyróżnione ogloszenie), kupsprzedaj, psy.pl, eoferty.com, kupiepsa, animalia.[/B] Po tych zmianach coś nie mogę ogłaszać na gumtree, nie dodają mi się zdjęcia, ale widzę, że Klaudia go tam wrzuciała.
Ja miałam jeszcze nikłą nadzieję, że domek stały się objawi, ale martwa cisza. :-(
Jamnicza Rodzinko my jedziemy teraz w poniedziałek 16 czerwca i wracamy 30 czerwca o ile wszystko się dobrze ułoży.
Super. Może zdjęcia pomogą, ludzie to wzrokowcy. Lisek ma ładne tylko te 3 ze spaceru co je Moriaaa wkeliła, na tych moich to taka cierpiąca, zagubiona bida.