Ale świetna fotorelacja!!! Gusiu, myślałam, że Marlej jest niższy. A to naprawdę spory psiak. Kurzu nie zauważyłam ale widzę, że mamy takie same kubeczki.
Neigh, zakładaj kotom wątki. Trzeba je poogłaszać. Kurde, muszę się wziąć za te ogłoszenie - to moje wielkanocne postanowienie na po świętach.