Ja też już miałam nie wchodzić na nowe wątki... Ale trafiłam tu z wpisu Irenki na wątku Krzyczkowiaków.
Dobra, deklaruję 30 zł miesięcznie na Sarę. Trzymaj sie Madziu, musi być dobrze.
Spojrzałam na pierwszą stronę i widzę, że nie wszyscy pamietają o swoich deklaracjach. Może im priwa przypominającego wysłać? Z tego co pamiętam, niektóre prosiły by im przypominać o wpłatach. Jak myślicie?
Irysku,
to może leć z kosmetykami. Łatwiej je opisać, będzie szybciej:)
A odnośnie płci maluszka, kobiety ponoć i tak czują czy będzie chłopiec czy dziewczynka:razz:
[quote name='invictus hilaritas']Jeżeli iwlajn się nie wycofa to pojada :D[/quote]
No co Ty, ciotka, nie mam takiego zamiaru:multi:
Hurra, hurra, będę mieć prosiaczki:sweetCyb::sweetCyb:
Invictus, dostałaś wczoraj mojego priwa??:p
Ciotka:loveu:
na poniedziałek masz termin:crazyeye: to już zaraz:multi:
a znasz płeć maluszka, czy będzie niespodzianka?
Myślę, że możesz zrobić mix bazarkowy - ciuszki i kosmetyki:razz: