Jump to content
Dogomania

wandul 66

Members
  • Posts

    3293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wandul 66

  1. jutro pan niania o 11 -- jedzie na kastracje i od razu do nowego domku , czarny kocurek , biało czarny i Mgiełka juz sa w domkach , pozostał burasek , Tobi po nieudanej adopcji i dzika kotka!!!
  2. niestety parę dni temu po 2 miesiacach wrócił mi z adopcji ten kocurek , nawet nie mam siły pisac tych bzdur , które były powodem rezygnacji , usłyszałysmy -jak go nie wezmiecie to za 5 minut jest w katowickim schronisku albo w lesie [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/2317/5podrostkowburob02mbm6.jpg[/IMG]
  3. Balbinka nie będzie już musiała sie błąkać i zebrac i jedzenie -dla takich chwil , warto działac !!!![IMG]http://img172.imageshack.us/img172/2282/balbinka0004eq3.jpg[/IMG]
  4. dzisiaj Balbinka pojechała do nowego domku w Sosnowcu , dzięki mARCIE I LENIE ZET , zgłosiła sie do nich pani , której kotka odeszla za TM w trakcie sterylki - szukała juz wysterylizowanej kotki - i zaoferowałyy Balbinkę - teraz u allcy dzieki temu znalazło sie miejsce dla kolejnej kici po sterylce - mamy taką od srody w lecznicy !!!!
  5. met , dowiedz sie cos wiecej , podałas namiary i czy sadzisz , że z całej Polski pozjeżadzaja sie ludzie po zwierzaki - załatw fotki , opisy , łatwiej coś będzie rozplanować!!!
  6. a nie ma szans na to , żeby przetrzymali ja do czasu znalezienia domku ? mieli ja 2 miesiące , wytrzymają jeszcze pare dni !!!!
  7. mysle , że mozemy to zoorganizować , mój TZ zazwyczaj rozładowuje sie w Bielsku Białej , wiózł juz nieraz kociaki , pozostaje wtedy tylko kwestia dowiezienia ich do niego ze schroniska . Zawsze mozna to dograć !!! Emocje pozostawmy , bo dla nich to walka o życie!!!
  8. [quote name='Mraulina']Jolu, zostaw namiary na tą merytkę... Może coś dla niej się uda załatwić?[/quote]jakby co , mam do niej numer telefonu , zaraz Ci wysle na pw
  9. a ja chcę całe stado ale od frontu , zwłaszcza moje tri tzn . moje z DS;););)
  10. to jakaś zaraza była , joli padł net , mi komp , ale mam nadzieję , że juz wracam . Jola dzisiaj odlatuje do Madrytu , bardzo proszę , pomagajcie na miejscu kociakom , zawsze możecie do mnie podrzucić . Tu sa fotki towarzystwa , które jest u mnie . Dodam jeszcze , że koci pan niania ma za 2 tygodnie domek , musze go tylko najpierw ciachnąc - domek nie wychodzacy z wysterylizowaną roczną tri . Tu sa fotki moich obecnych kotów [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104160[/URL]
  11. [quote name='zasadzkas']Wandul, powaliłaś mnie na kolana - boski tekst. Mam pytanie, czy potrzeba kociej budki, kuwety, miseczki? Mam taką wyprawkę. Budka jest używana. Komu wysłać?[/quote]Z chęcią przyjmę , jakby co , poda na pw koszt przesyłki , nr konta do wpłaty!!!:loveu:
  12. trochę zmieniałam text - nie wiadomo , kto czyta!!!
  13. ,,WIEM JAK WYGLĄDA KOCIE PIEKŁO'' Niewiele pamietam z życia jako kociak -wiem , że mama urodziła nas w tajemnicy przed gospodarzem , schowała głeboko i kazała być cicho , bo nas potopią , jak robi sie na wsiach......Roslismy w ciszy , ale moje rodzeństwo poumierało na rózne choroby...zostałem tylko ja...mama przekonana , że temu jednemu gospodarz życie daruje , wyprowadziła mnie wkońcu na świat,,,ale się myliła. Miałem jednak szczęście , były wakacje , wnuczka DUŻEGO przyjechała i ubłagała rodziców , żeby mnie zabrali...było super , pełna miska , głaski , ciepły kąt. Niestety dojrzałem , urosłem , nie byłem juz małym , zabawnym kociakiem , do tego , jak każdy kocur zaczęłem znaczyc teren...wiem , śmierdzi , ale taka moja natura. Pewnego razu DUŻY wsadził mnie do auta i wywióżł do lasu , pomyslałem , że to nowa zabawa...chodziłem , szukałem gdzie sie podział , byłem głodny , zziębniety , przerażony , a zabawa nadal trwała . Znalazłem domy z ludżmi , odetchnęłem , będą głaski , jedzonko , ciepełko , ale...rzucano do mnie kamieniami , inne koty mnie gryzły , myslałem , że juz po mnie ....wsadzili mnie wtedy do klatki i zawiezli do jakiejś innej klatki. Był jakies jedzenie , byłem tak głodny , że wydawało mi sie najwspanialszą ucztą . W koło było pełno kotów , dorosłych , małych ...choć jestem kocurem , nie mogłem patrzec , jak małe kotki leża i umierają ...inne koty sie ze mnie smiały , ale ja zacząłem tym maluchom matkować , grzałem je , pilnowałem , żeby inne nie odganiały od miski ..niestety co rano słyszałem ten sam głos..Idę na kociarnię pozbierac padline do chłodni--i zabierano te małe ciałka , , przytuliłem sie do pozostałych maluchów i poddałem się - czekałem na moją drogę do chłodni. Kocury szeptały , że czasem zjawia się tu KOCI ANIOŁ , niestety zabiera głownie maluchy a dorosłym przywozi smakowite jedzenie , ale niekt nie wie kiedy!!!! Zkociąt , którymi sie opiekowałem , przęzyły zaledwie 3 , a było ich chyba 10 -ale zdarzył się cud , przyjechał Anioł i nas zabrał , pojechalismy do domku , szybko zaczęto leczenie , maluszki wypiekniały , wyzdrowiały , szybko poszły do domków , a ja.....a ja czekam , na kochających ludzi , mimo wszystkich krzywd , kocham ich nadal , siedze w oknie i marzę ...może o Twoi domku !!!! KOCI PAN NIANIA !!!
  14. prosze o pomoc w ogłoszeniach , zaraz wysmolę łzawy text[IMG]http://img137.imageshack.us/img137/8628/16105bialychi2tygryski3bp4.jpg[/IMG]
  15. Hugo , cud -miód , kocfiakow narazie nie mam , został 1 czarno biały , ale świerzbowiec spowodował łyse placki , uz zarastaą . Domku szuka koci pan niania i kotka ze streychu w masce Batmana!!!!
  16. podnoszę w góre szczeniaki , domki na świeta potrzebne!!!
  17. a ja dzisiaj nie chce nic dostać , wręcz przeciwnie , chce komus dać - kotka do dobrego domku!!!
  18. mamusia Zuzki u moego brata spi na łózeczku z ich 3 letnią córką , reszta rodzeństwa tez ma sie oki , choć ostatnio nie kontaktowałam sie z domkami !!! Wiedzą , że maja dać znać , gdyby coś było nie tak!!!
  19. do domku poszedłprzed chwiląten kocurek-domek niewychodzący w Bytom-Miechowice [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74681&page=81"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1293/20071124z5kibialobury2mji2.jpg[/IMG][/URL]
  20. do tego mam jeszcze dorosłą kotkę JORKĘ , która chyba juz u mnie zostanie -spadek z wątku - koty Pani Basi HUTT !!!
  21. no i koci Pan Niania , na mój gust , po zębach sądząc , juz ma parę lat , też musi iśc do ciachniecia [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/8628/16105bialychi2tygryski3bp4.jpg[/IMG]
  22. Filip , od sierpnia u mnie , przeszdł od etapu dzikuna za szafką do kota , który nie boi sie ręki i jak się uda go pogłaskać , wywala do góry..koła"" , niestety w międzyczasie zdążył urosnąc , niedługo muszę go ciachnąć [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/2148/2109filipmhp2.jpg[/IMG]
  23. kocurek około 5 miesięcy , obecnie łebek bez sierści , świerzbowiec , choc nie udało się go uwidocznic pod mikroskopem , a co dziwniejsze , nie złapały go jego kumple ,,z celi'' [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/6969/2109czb02mut7.jpg[/IMG]
  24. kotka raczej dorosła , ze strychu w Czeladzi od jeny 19 - po odrobaczaniu wyłazi z niej wszystko co istnieje w zyciu wewnętrznym kota!!![URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74681&page=81"][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/5478/20071124czbialakotkazesra0.jpg[/IMG][/URL]
  25. kocurek tez około 3-4 miesiące , teoretycznie zaszczepiony [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74681&page=81"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1293/20071124z5kibialobury2mji2.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...