Jump to content
Dogomania

wandul 66

Members
  • Posts

    3293
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wandul 66

  1. [quote name='jusstyna85']Czy ktoś ma kod adresowy Wandull66.Wysłałam jej paczke,która wróciła do mnie,bo niepoprawny adres.Myśle, że to zły kod,nie mogłam sie z nią skontaktować na PW,więc wpisałam zwykły z Bytomia :([/quote]mam propozycje , nie wysyłaj ponownie , w kwietniu będzie u mnie zlat , podrzucisz przy okazji;)
  2. a ja cały czas myśle o tych kotach , które tam pozostały - gdyby nie pani Danecka i jej 13 kotów u nas .......niech ktos sie zlituje nad resztą , film o Krzyczkach jest wstrząsający , choc nie pokazuje losu kotów .....pewno jeszcze gorszego ........ Z tego co wiem , jest ich tam 7 .......pomóżcie im .....
  3. [quote name='monita']A ja też mogę ;) :eviltong:[/quote]oczywiście , zapraszam , zabierz więcej ludzi z Krakowa!!!!
  4. o kurcze , czemu nie podesłałyście mi wątku , to mama szczeniaków , które były u mnie i marchewy na tymczasie , mądre psiaczki . Zaczynamy mysleć !!!!
  5. o kurcze , dopiero znalazłam ten wątek - wszystkie dzieciaczki od suni , które miałam u mnie maja się super , zaraz domkom p[odesle wątek mamy
  6. [quote name='Tweety']tylko nie rób jej fotek w pełnym uśmiechu, bo się będzie krępować;)[/quote]Poproszę , żeby powiedziała wtedy ,,konfitury'' oby nie ,,marmolada'':evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. niestety skórny , ten drążący atakuje ludzi - siedziałam z tego powodu miesiąc na L 4:cool3::cool3::cool3:
  8. wczoraj Klusia miaa usuwane zęby - biedaczce zostały 3 kły i parę drobnych , były połamane , pokruszone , wet powiedział , że koszmar -częśc była raczej wybita , reszta popsuła sie od stanu zapalnego , czego zasługa było otwarcie się kanałów w tych połamanych:angryy::angryy::angryy:KOCHAM KRZYCZKI OD PARU LAT:mad::mad::mad:Maniek dostał 1 szczepionkę na grzybicę , za 2 tygodnie powtórka , oby to cos pomogło!!!Nie mogłam go wczoraj wsadzić do transporterka , to wielkie kocisko , zapierał się , gryzł , drapał. Koszmarnie boi się mężczyzn , zastyga w bezruchu , jak słyszy męski głos -chyba też wiem , czyja to zasługa :angryy::angryy::angryy:Prześle na AFN fakturę za leczenie , w tej chwili jest to kwota 175 zł , dziekuje za wpłaty , teraz czeka nas jeszcze 2 razy szczepienie Mańka , Klusia dopiero za 3 tygodnie może być ciachnięta !!! Zrobię potem komórka fotki ,,szczerbatej '' juz Klusi ;)
  9. po burzliwych konsultacjach - Ja i mój grafik , ustalam termin zlotu na 26.04.2008 -warunki jak wczesniej , z kotem w worku w grzybkach tym razem-jaks promocja musi być:multi::multi::multi:
  10. [quote name='Jola_K']Klusia jest sliczna, kocham buraski! Manius bidulek potworny, ale bedzie dobrze? tak?[/quote]tylko yaka opcja wchodzi w grę:loveu:
  11. [quote name='Basia i Barni']Ja sie zgadzam na wszystko ino dajcie znac, może Szombierki tam jesy staw, fajne miejscówki ostatnio tam z kolezanka na piwku chodziłam a moj pies sie bawił super z kolezanka bokserka:) ja tez nie nazekam:) czekam na propozycje[/quote]nie Szombierki , Stolarzowice -taka bytomska wiocha:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. Klusia w poniedziałek będzie miała wyrywane zęby , potem będzie sterylka , wyjdzie za to pewnie razem z 300 zł , do tego Maniek oprócz leczenia grzybicy dostanie 3 razy szczepionke p\grzybiczą , koszt będzie około 120 zł . Juz w tej chwili mamy fakturę na 60 zł za stronhold , uszy i badania!! Za każdą pomoc serdewcznie dziękujemy .
  13. a ja dorzuce filmik o miejscu z którego pochodzą [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=KPmX9Na-7gs[/URL]
  14. a co z rudym czupiradłem?
  15. [quote name='Mysia_']wandul, wiosna idzie :cool3:[/quote]oczywiście , pamietam , moje SĘPY dawno świeżej , gorącej kiełabski prosto z grila nie jadły - marzec może byc jeszcze brzydki , proponuje kwiecień - jak będe miec juz grafik w pracy - zaraz napisze konkretna datę - będzie ciepło , posiedzimy na ogródku , a jak będzie lało - w domu ;););) Oczywiście promocja w postaci ,,kota w worku'' ale ode mnie -POZOSTAJE:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Teraz mam nawet urozmaicenie - koty w grzybkach!!!;););)
  16. u mnie w pracy szukaja malego psa - zapytam , oby sie zgodzili!!!
  17. to chyba siostra blizniaczka - dzikuska [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74681&page=104"][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/2323/080105czbprzerazona1mmlu6.jpg[/IMG][/URL]
  18. kurcze , dałabym sobie głowe uciąc , że to kotka z Żywca , która jest u mnie !!!
  19. no coż , zadam smie4szne pytanie-Jak w Zoo podaję sie wobec tego kropłowki dzikim i pokaznym bestiom????? Skoro w zimnie i głodzie przeżył tyle czasu , trzeba dac mu szanse - zabawa w Pana Boga nie jest dobrym pomysłem!!!! Widziałam koty , które nie miały szans na zycie i zyją i takie , które kwitły a rano leżały martwe!!!!!
  20. OJ , MALUCHY TO RACZEJ NIE SĄ !!! Ustaliłysmy z Tweety , że pani będzie sie nazywała Klusia - jest prześliczna , przemiziasta , taka smieszna , krótka , futrzasta !!!Raczej nie jest w ciązy a jeżeli tak , to niskiej - sterylke możemy zrobić dopiero po zrobieniu porządku z żebami - do wyrwania będzie ich dużo więcej - kły sa połamane , silny stan zapalny dziąseł , od dzisiaj dostaje Augmentin w syropku i metronidazol w tabletach , zabieg będzie możliwy za 2 -3 dni !!!! Gorzej jest z kocurkiem , nie ma jąder i raczej jesr kastratem , wymacano go dzisiaj dokładnie - a że charakterek ma odpowiedni, to w znieczuleniu ogólnym -wyglada na domowego kota , wywalonego do schronu z powodu koszmarnej grzybycy - nie sierści na bokach , na szyji i świerze rany na łebku - dostał Stronhold , Imawerol i za 3 dni 1 szczepienie na grzybka , potem 2 kolejne !!! Nzawałysmy go Maniuś!!!!
  21. super , ciesze sie , że kicia ma domek !!! Całą resztę pomijam milczeniem , zreszta nie bardzo mam czas na czytanie tylu stron;););):evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  22. [quote name='Tweety']Boże, nareszcie, uff!!![/quote]i klapa , domek twierdzi , ze jest płochliwa i dał jej jeszcze czas do niedzieli , jak sie nie oswoi , mamy ja zabrać :angryy::angryy::angryy:
  23. jayo , dziewczyny przecudne - u mnie były 2 dni i głownie siedziały nieufne w kącie -teraz rozkwitły:loveu::loveu::loveu:Masz reke:multi:
  24. [quote name='Agnie Koty']Właśnie, zdradźcie tę tajemnicę... U mnie kwitną dwie tymczasowiczki, niby maja ogłoszenia, na jedną było dwóch chętnych ale cisza....A wydawało mi się ze umiem zareklamować koty, buuuu[/quote]wydaje mi sie , że to kwestia aglomeracji miejskiej - kto zna Śląsk wie , że kończy sie 1 miasto , zaczyna drugie , ludzi mieszka tu tez bardzo duzo a koty dla pracujacych od rana do nocy są mniej kłopotliwe niz psy - jak rozmawiam , to wiekszośc ludzi przerobila juz szczury , chomiki , swinki morskie i doszli do wniosku , że kontakt z nimi znikomy -wola kotA!!!!dLATEGO , MIMO , ŻE CZĘSTO KOLEŻANKI MAJA PRETENSJE , ŻE MAM GŁOWNIE KOTY Z ŻYWCA - tłumaczę , że w tych regionach maja małe szanse na adopcje i to się sprawdza!!!!!
  25. Koci Pan Niania nie zostal dzisiaj ciachnięty , ma jeszcze niska morfologie i podwyżaszona temp - dostał turbo dopalacze i idzie na ciach w piatek!!! Co do adopcji , to u nas zrobiła się ogolna współpraca- powiedziałabym , że mafia:evil_lol::evil_lol::evil_lol:wspólpracujemy ze soba ostro - Zabrze , Bytom , Katowice , Sosnowiec , Dąbrowa Górnicza - jak ktos ni8e ma kota na stanie , to wie , co kto ma i odsyła :lol::lol::lol:
×
×
  • Create New...