wandul 66
Members-
Posts
3293 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wandul 66
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
wandul 66 replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='jusstyna85']Czy ktoś ma kod adresowy Wandull66.Wysłałam jej paczke,która wróciła do mnie,bo niepoprawny adres.Myśle, że to zły kod,nie mogłam sie z nią skontaktować na PW,więc wpisałam zwykły z Bytomia :([/quote]mam propozycje , nie wysyłaj ponownie , w kwietniu będzie u mnie zlat , podrzucisz przy okazji;) -
a ja cały czas myśle o tych kotach , które tam pozostały - gdyby nie pani Danecka i jej 13 kotów u nas .......niech ktos sie zlituje nad resztą , film o Krzyczkach jest wstrząsający , choc nie pokazuje losu kotów .....pewno jeszcze gorszego ........ Z tego co wiem , jest ich tam 7 .......pomóżcie im .....
-
[quote name='monita']A ja też mogę ;) :eviltong:[/quote]oczywiście , zapraszam , zabierz więcej ludzi z Krakowa!!!!
-
[quote name='Tweety']tylko nie rób jej fotek w pełnym uśmiechu, bo się będzie krępować;)[/quote]Poproszę , żeby powiedziała wtedy ,,konfitury'' oby nie ,,marmolada'':evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
wczoraj Klusia miaa usuwane zęby - biedaczce zostały 3 kły i parę drobnych , były połamane , pokruszone , wet powiedział , że koszmar -częśc była raczej wybita , reszta popsuła sie od stanu zapalnego , czego zasługa było otwarcie się kanałów w tych połamanych:angryy::angryy::angryy:KOCHAM KRZYCZKI OD PARU LAT:mad::mad::mad:Maniek dostał 1 szczepionkę na grzybicę , za 2 tygodnie powtórka , oby to cos pomogło!!!Nie mogłam go wczoraj wsadzić do transporterka , to wielkie kocisko , zapierał się , gryzł , drapał. Koszmarnie boi się mężczyzn , zastyga w bezruchu , jak słyszy męski głos -chyba też wiem , czyja to zasługa :angryy::angryy::angryy:Prześle na AFN fakturę za leczenie , w tej chwili jest to kwota 175 zł , dziekuje za wpłaty , teraz czeka nas jeszcze 2 razy szczepienie Mańka , Klusia dopiero za 3 tygodnie może być ciachnięta !!! Zrobię potem komórka fotki ,,szczerbatej '' juz Klusi ;)
-
po burzliwych konsultacjach - Ja i mój grafik , ustalam termin zlotu na 26.04.2008 -warunki jak wczesniej , z kotem w worku w grzybkach tym razem-jaks promocja musi być:multi::multi::multi:
-
[quote name='Jola_K']Klusia jest sliczna, kocham buraski! Manius bidulek potworny, ale bedzie dobrze? tak?[/quote]tylko yaka opcja wchodzi w grę:loveu:
-
[quote name='Basia i Barni']Ja sie zgadzam na wszystko ino dajcie znac, może Szombierki tam jesy staw, fajne miejscówki ostatnio tam z kolezanka na piwku chodziłam a moj pies sie bawił super z kolezanka bokserka:) ja tez nie nazekam:) czekam na propozycje[/quote]nie Szombierki , Stolarzowice -taka bytomska wiocha:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Klusia w poniedziałek będzie miała wyrywane zęby , potem będzie sterylka , wyjdzie za to pewnie razem z 300 zł , do tego Maniek oprócz leczenia grzybicy dostanie 3 razy szczepionke p\grzybiczą , koszt będzie około 120 zł . Juz w tej chwili mamy fakturę na 60 zł za stronhold , uszy i badania!! Za każdą pomoc serdewcznie dziękujemy .
-
a ja dorzuce filmik o miejscu z którego pochodzą [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=KPmX9Na-7gs[/URL]
-
Schronisko w Tychach - 25 kotów czeka na DOM!
wandul 66 replied to kaja555's topic in Kotki już w nowych domach
a co z rudym czupiradłem? -
[quote name='Mysia_']wandul, wiosna idzie :cool3:[/quote]oczywiście , pamietam , moje SĘPY dawno świeżej , gorącej kiełabski prosto z grila nie jadły - marzec może byc jeszcze brzydki , proponuje kwiecień - jak będe miec juz grafik w pracy - zaraz napisze konkretna datę - będzie ciepło , posiedzimy na ogródku , a jak będzie lało - w domu ;););) Oczywiście promocja w postaci ,,kota w worku'' ale ode mnie -POZOSTAJE:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Teraz mam nawet urozmaicenie - koty w grzybkach!!!;););)
-
F.SOS! Miniaturowy prawie jamnik szuka domu.Już ma dom!
wandul 66 replied to jotka's topic in Już w nowym domu
u mnie w pracy szukaja malego psa - zapytam , oby sie zgodzili!!! -
to chyba siostra blizniaczka - dzikuska [URL="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74681&page=104"][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/2323/080105czbprzerazona1mmlu6.jpg[/IMG][/URL]
-
kurcze , dałabym sobie głowe uciąc , że to kotka z Żywca , która jest u mnie !!!
-
Kocurek, którego powinnam dziś uśpić. za tm [*]
wandul 66 replied to aganiechaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no coż , zadam smie4szne pytanie-Jak w Zoo podaję sie wobec tego kropłowki dzikim i pokaznym bestiom????? Skoro w zimnie i głodzie przeżył tyle czasu , trzeba dac mu szanse - zabawa w Pana Boga nie jest dobrym pomysłem!!!! Widziałam koty , które nie miały szans na zycie i zyją i takie , które kwitły a rano leżały martwe!!!!! -
OJ , MALUCHY TO RACZEJ NIE SĄ !!! Ustaliłysmy z Tweety , że pani będzie sie nazywała Klusia - jest prześliczna , przemiziasta , taka smieszna , krótka , futrzasta !!!Raczej nie jest w ciązy a jeżeli tak , to niskiej - sterylke możemy zrobić dopiero po zrobieniu porządku z żebami - do wyrwania będzie ich dużo więcej - kły sa połamane , silny stan zapalny dziąseł , od dzisiaj dostaje Augmentin w syropku i metronidazol w tabletach , zabieg będzie możliwy za 2 -3 dni !!!! Gorzej jest z kocurkiem , nie ma jąder i raczej jesr kastratem , wymacano go dzisiaj dokładnie - a że charakterek ma odpowiedni, to w znieczuleniu ogólnym -wyglada na domowego kota , wywalonego do schronu z powodu koszmarnej grzybycy - nie sierści na bokach , na szyji i świerze rany na łebku - dostał Stronhold , Imawerol i za 3 dni 1 szczepienie na grzybka , potem 2 kolejne !!! Nzawałysmy go Maniuś!!!!
-
KICIA w nowym domku w Katowicach... było gorąco...ufffff
wandul 66 replied to clockwork's topic in Już w nowym domu
super , ciesze sie , że kicia ma domek !!! Całą resztę pomijam milczeniem , zreszta nie bardzo mam czas na czytanie tylu stron;););):evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Biała Balbinka juz wysterylizowana - juz w nowym domku!!!!
wandul 66 replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tweety']Boże, nareszcie, uff!!![/quote]i klapa , domek twierdzi , ze jest płochliwa i dał jej jeszcze czas do niedzieli , jak sie nie oswoi , mamy ja zabrać :angryy::angryy::angryy: -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
wandul 66 replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Agnie Koty']Właśnie, zdradźcie tę tajemnicę... U mnie kwitną dwie tymczasowiczki, niby maja ogłoszenia, na jedną było dwóch chętnych ale cisza....A wydawało mi się ze umiem zareklamować koty, buuuu[/quote]wydaje mi sie , że to kwestia aglomeracji miejskiej - kto zna Śląsk wie , że kończy sie 1 miasto , zaczyna drugie , ludzi mieszka tu tez bardzo duzo a koty dla pracujacych od rana do nocy są mniej kłopotliwe niz psy - jak rozmawiam , to wiekszośc ludzi przerobila juz szczury , chomiki , swinki morskie i doszli do wniosku , że kontakt z nimi znikomy -wola kotA!!!!dLATEGO , MIMO , ŻE CZĘSTO KOLEŻANKI MAJA PRETENSJE , ŻE MAM GŁOWNIE KOTY Z ŻYWCA - tłumaczę , że w tych regionach maja małe szanse na adopcje i to się sprawdza!!!!! -
Zywieckie koty, 30 kotow czeka na dom. Dlug! Pora szczepien.
wandul 66 replied to Jola_K's topic in Kotki już w nowych domach
Koci Pan Niania nie zostal dzisiaj ciachnięty , ma jeszcze niska morfologie i podwyżaszona temp - dostał turbo dopalacze i idzie na ciach w piatek!!! Co do adopcji , to u nas zrobiła się ogolna współpraca- powiedziałabym , że mafia:evil_lol::evil_lol::evil_lol:wspólpracujemy ze soba ostro - Zabrze , Bytom , Katowice , Sosnowiec , Dąbrowa Górnicza - jak ktos ni8e ma kota na stanie , to wie , co kto ma i odsyła :lol::lol::lol: