Jump to content
Dogomania

grrrond

Members
  • Posts

    553
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by grrrond

  1. [quote name='drzalka']Dzięki :] Hej miał ktoś moze ot czyniena z taką piłką ?? Bo szukam jakiejs fajnej pilki z wytrzymalym sznurkiem :P [url]http://www.ipo-sklep.pl/images/c20.gif[/url][/quote] hmm jakoś mi ten sznnurek na wytrzymały nie wygląda :roll: . Dzisiaj w Anna zoo widziałam ringo przyczepione do takiego porządnego sznura...niestety tylko rzuciłam okiem, więc nawet firmy nie pamietam, ale jak gdzieś obok Ciebie jest sklep z tej sieci to można zawsze wstąpić :cool3:
  2. [quote name='drzalka']Dzieki.. tak tak do ziemnego :evil_lol::evil_lol:[/quote] piłki do tenisa ziemnego są bardzo tanie, w decathlonie jedna piłeczka mniej wiecej 3-4 zł w go sporcie może troszke wiecej :D proponuje kupic takie na sztuki, bo te pakowane w taką rolkę są zazwyczaj profesionalne:cool1: chyba że Twój psiak to Andre Agassi :D a ktoś może widział ringo na paszczę foxterierową? bo ja to albo na yorkową albo na mastifową widzę :lol:
  3. grrrond

    karma Brit

    mhm... więc ewentualnie pozostaje zamawianie... tylko ja wora 15kg nie kupię chyba dla foxa... a koszty przesyłki będą wtedy duże... Tygra możesz mi powiedzieć gdzie zamawiasz? przez telekarme? a może zająć się Purina Dog Chow w sklepach jest junior 3kg za 22 zł około :roll: czy zostać przy bricie? pomóżcie Kochani ludziowi w kropce :lol:
  4. Hehe niektóre człowieki zezwalają na takie testy :diabloti: w końcu od czego są przyjaciele rozumiejący Twoja psią manię :cool3: ale fajne zgrzebełko naprawdę :D na świce nie będę testować, bo go całego wyczesze (kudłak rasy CH teddy ;))
  5. A ja dzisiaj zakupiłam Karen Pryor "Kliker, skuteczne szkolenie psa" z płytą DVD. Więc dzisiaj mam już seans na wieczór ;)
  6. grrrond

    karma Brit

    Może ktoś się orientuje gdzie można dostać Brita normalnie w sklepie gdzieś na terenie Warszawy? Bo w Anna Zoo, ani Pyszczaku nie widziałam...
  7. [quote name='magda_drakkar']Fajnie, ciekawe, jak się sprawdzi:cool3: Bo sądząc po podpisie psiaka jeszcze nie masz?;)[/quote] Narazie jeździłam zgrzebłem po koleżace ;) powiedziała, że fajnie ciągnie :eviltong: tak, psiak równo za tydzień, musze zaktualizować podpis ;D
  8. [quote=AlderaanBC's;9322444]Polecam szampon WHITE. Biały wybieli, a czarnego nie zmyje ;) a nawet podkreśli! :cool3: Brązu też nie zmieni- zwłaszcza, że jak piszesz nie ma go za wiele. Dobry też będzie szampon z FLUFFY z serii niebieskiej. Pozdrawiam! Iwona[/quote] dziękuję za radę! Zastanowimy się i poczekamy na ewenutalny przypływ środków pieniężnych, bo narazie cała wyprawka to mnie z torbami puści :D EDIT: FLUFFY jest z serii niebieskiej... a to dla psób z dłuższą sierścią i jak się doczytałam zwiększa objętość włosa... nie spuszy mi mojego gładkowłosego potwora? Jak też patrzyłam szampony są w dosyć atrakcyjnej cenie bo ok 25 zł za butelke 250ml, więc może zakupiłabym dwa od razu. Ten white to już prawie na pewno, a ten Fluffy? Może podkreślający muskulaturę? Tak podpytuję znawców :D
  9. [quote name='magda_drakkar']grrrond, znalazłam jakieś zgrzebło dla teriera [URL]http://obywatelpies.pl/index.php?products=product&prod_id=1934[/URL] :lol:[/quote] dzięki! kupiłam własnie takie no, tylko że nie czarne :cool3:
  10. To ja również poprosze o jakąś poradę :loveu: Piesek - foksterier krótkowłosy trikolor (chociaż tego brązu to takie raczej znikome ilości ;)) bardziej dajemy na czarny i biały :cool3: cóż polecane? będę wdzięczna za radę, bo szukam akurat jakiegoś specyfiku w czym można wykąpać kuper psi i ładnie wyszykowac na wystawę :multi:
  11. Czy dla foxa krótkowłosego to jakieś zgrzebło?
  12. O proszę, to i ja się pochwalę moim księgozbiorem ;) Hans Raber "encyklopedia psów rasowych" tom I Hans Raber "encyklopedia psów rasowych" tom II Josep Subirana "mój przyjaciel pies" Janice Gardner "przygotuj psa na wystawę" Dorota Sumińska "trudne tematy" Brian Kilcommons, Sarah Wilson "mój pies świadczy o mnie" John Fisher "dlaczego mój pies?" Bimerlin "mądry pies" Petra Durst-Benning, Carola Kusch "Zabawy z psem" Adam Janowski "tajemnice wystaw psów" Pascal "Polska na czterech łapach" :eviltong: Dużo Autorów "Balsam dla duszy miłośnika psów" Kondrad Lorenz "i tak człowiek trafił na psa" Elżbieta Chwalibóg "Teriery" Klub Teriera "Teriery, wzorce ras" Kazimierz Ściesiński "Jamniki" Z serii pies na medal "Bokser" Jerzy Kapyś "Bokser" Joanna Zarzyńska "Foxterier szorstkowłosy" Małgorzata Sowińska "Dog niemiecki" Małgorzata Szmurło, Izabela Szmurło "Chart Polski" Stanley Coren "Jak rozmawiać z psem" Stanel Coren "Tajemnice psiego umysłu" J. Monkiewicz "Kynologia" Jan Fennel "Zapomniany język psów" Jan Fennel "Zapomniany język psów w praktyce" Państwo Kost "portrety psów" plus jakieś ksiązeczki z mojego psa ;)
  13. grrrond

    karma Brit

    o, niewiedzialam, dobra przejrze o ile nie umre w trakcie, bo trochę tych stron jest :P ;)
  14. grrrond

    karma Brit

    dzięki, a wiesz skąd mozna zdobyc probki? to znaczy czy jest opcja jakiegoś telefonu do nich, czy na wystawie muszę błagac ;)
  15. grrrond

    karma Brit

    dobra jeszcze pytanie :p czy na opakowaniu jest napisane dawkowanie? i czy są takie kubki - miarki? najbardziej interesuje mnie dla psa 7-8kg jako dorosły, dla foxteriera, jak ktoś wie, niechaj pomoże :D
  16. dobry temat! ja też zadam pytanie: co potrzebne do obsługi foxteriera krótkowłosego? :razz:
  17. =[quote name='Agasia']W takim razie wieeeele przydomkow to plagiaty [/quote] jeśli coś krótkiego i dla seterów angielskich to może coś związanego z ciapkami :>? z angielskiego: plama - spot plama na honorze :eviltong: - blemish wywabiacz - stain remover :lol: albo ace :D z niemieckiego: plamisty - fleckig, gefleckt plamka - Fleckchen ;)
  18. grrrond

    karma Brit

    coś czuję, że u mnie bedzie podobnie :eviltong:
  19. haha :lol: będę uważać zeby nie rozdwoic psa, bo z dwoma mi rodzina nie wytrzyma :evil_lol:
  20. słucham anetta :cool3:?
  21. chętnie bym wyciągnęła, ale jeszcze nie mam czego :lol: dlatego tak pytam kogoś z Was :D
  22. cześć, doradzicie mi proszę: legowisko dla foxterriera dorosły pies ma w kłebie do 39, a długośc od kłebu do nasady ogona ok 30cm... potrzebuje rozmiarów legowiska...:cool3:
  23. ok, dzięki ;) poszukam jeszcze klikerowych stron w necie
  24. dobre :D wpadne pooglądać Wasze bestie :loveu:
  25. grrrond

    karma Brit

    Dzięki ;) moje też nic nie je, bo go jeszcze u mnie nie ma, a ja zapobiegliwie siedzę po nocach i szukam karm! ;)
×
×
  • Create New...