Chętnie tylko niewiem czy to dobre miejsce ;) Nio ale się pochwale bo po co zakładac new temacik :P
Moje sunie : Pierwsza to naguska Dygotka (tak jak moj nick) pochodzi z chyba mało znanej ,hodowli chińczyków Srebrnne Cisy :lol: Jest zupełnie sunią tylko do kochania (nie wystawowową) ma juz 4 latka .Jest uroczą "matroną" ale jak to grzywacz miewa napady szaleństwa wtedy z druga sunię Nescą (czyt.Neską) przewala cały dom do góry nogami :evil_lol:. Druga sunie jest roczną rozrabiaką PP. Od pewnego państwa którzy mają poprostu parke grzywiątek i tak powstała Nesia , niestety nie ma rodowodu . Ale jak mysle w pełni wygląda jak prawdziwy Powderek :cool3: A teraz kilka foteczek :
[IMG]http://foto.m.onet.pl/_m/ca2a3110847010737e7b00e84d8a51f1,14,19,0.jpg[/IMG]
Nesca przed fryzjerem :*
[IMG]http://foto.m.onet.pl/_m/5f92eb57f92719ad11b37258b7106ca3,14,19,0.jpg[/IMG]
Nio i po ;)
[IMG]http://foto.m.onet.pl/_m/90dd791c1f577017f5088332292d2022,14,19,0.jpg[/IMG]
Dygotka na spacerku :) Widac tylko czekoladową dupeczke , hihi
[IMG]http://foto.m.onet.pl/_m/8b97f11d150545677aaaf2898c1bfc7b,14,19,0.jpg[/IMG]
A naprawde jestem taka słodziacha .. :*
[IMG]http://republika.pl/blog_ua_477271/844545/tr/051201_172931.jpg[/IMG]
W trakcie sesyjki Dygusia & Nesiia ... (Dygotka zarosnietym pychem)
Nio i to koniec mam nadziej ,że się podobają :diabloti:
I sorki , jeśli to nie właściwie miejsce ... :oops: