ok, to zaczynam pisannie:) milutko, ze mam szanse sie z wami spotkac w Sopocie,Olsztynie i Gdyni...no i jak ktoś sie wybiera do Torunia to ja na 100% bede:) Asta ty mnie nie strasz B.J.'em, ok?? ja wychodze z zalozenia ze jest kochanym amstaffkiem i te wszystkie bajki ze to super grozne psy to zeczywiscie w jego przypadku bajki...dalej go chce kraść:) slyszalam od kilku osób, ze na ringu jest swietny:):) reklame ci robie,hehe;) no ok...w pol do 12 jest a ja mam jeszcze na 8.00 do szkoly...powariowali ci ludzie...:( aniołki do snu wszystkim:) buzka*