-
Posts
116 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ancia9898
-
Duża przytulanka Zeta za TM - a było tak blisko domu... :(
Ancia9898 replied to choba's topic in Już w nowym domu
Jestem :D -
Oki Pani Ania mówiła że w sobotę znów ktoś go chce zabrać, jak wróci z powodu agresji to pozmieniam na pewno, trzeba będzie uważać na akcjach
-
Zastanawiam się czy do opisu nie dodać notki o dzieciach, w sumie nie wiem czy chłopiec go czymś zdenerwował czy Bakster coś wymyślił bo na wybiegu było im fajnie, doradźcie :(
-
Co naglę to po diable, prosiłam, mówiłam że potrzebny jest czas ale nieee lepiej adoptować bo ma ładne futerko i lubi pieszczoty, a potem oddać. Nie wiem czy Bakuś zdaje Sb sprawę z tego co sie stało, ale moglo być gorzej, podobno przycxyna oddania był zly kontakt z synem, co on mu zrobił tego wole nie wiedzieć. Pod koniec dnia poszliśmy na szkolenie, skończyło sie jednak pieszczotami i drapaniem w kafelki. Jak nigdy wskoczenie do boksu poszlo sprawnie i bez szczekania za mną, chyba za dużo emocji dla niego jak i dla mnie.
-
Jutro dam pani mój numer i taka listę jak należy sie przygotować do adopcji jesli jutro wgl przyjadą
-
Zaproponuje to w sobotę oni byli tak podekscytowani że najlepiej by wszystko przemyśleli kilka razy :)
-
Jeśli pan Grzegorz (głowa rodziny) również będzie czuły na Bakusiowe zalety :D to myśle że moze sie udać ale nie zapeszam ;)
-
Wiem zawsze mogę pojechać jako tajniak adres mam ale jeszcze sie wstrzymam bo obecnie normus jest u rodziców tej pani
-
Oj ten Baksterowy urok, kto mu sie oprze? Dziś przykuł uwagę pewnej Pani, postanowiłam ze czemu by nie, niech się poznają i się zaczeło. Bakuś uradowany skakał podgryzał robił wszytko co potrafił. Bardzo miło rozmawiało mi się z Pania podczas gdy syn tej pani bawił się i prowadził Bakstera. Ze względu na brak doswiadczenia zaproponowałam by odwiedzali Bakusia podczas wolontariatu i ten pomysł bardzo się spodobał. Jaki jest ten mój kumpel każdy wie krótko mówiac baaardzo porywczy ale Bakuś pokazał wszytko włącznie swoją pozycje wobec suni Ady i to na oczach panstwa. Powiedzieli ze widzieli wiele psów ale określenie że " TO JEST TEN PIES INNEGO NIE CHCEMY" totalnie mnie rozbroiło. Pani poznała już wady i zalety wie że potrzebny jest czas i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa:) Od dziś Bakuś ma nowych ludzkich przyjaciół <3 Zdjęć nie mam bo Pani zabrała mu dziś chyba całą fotogeniczną cierpliwość, w sobote to nadrobie ^^
-
Temat zakończony Norma a właściwie Norka ma już swoje miejsce na ziemi. Mieszka w mieszkaniu i upodobała sobie spanie w łóżku (wie co dobre), Pani nie ma zbytniej ochoty na spotkanie, czuć było niepewnosc wobec mojej propozycji ale trudno nie będę naciskać... a i ogonek już bardzo ładny
-
Widzą wszystko, nic się przed nim nie schowa :D
-
Widziałam tą Cześkową radość ze sznurkiem, świetny jest;D
-
Spacerek dziś był krótki ale tylko dlatego że nadszedł czas na szkolenie :D Wspaniała sprawa, choć Bakster potrafi podstawowe komendy ale przyda mu się trochę dyscypliny i poznanie prawdziwego oblicza słowa NIE. Podczas przerw za wszelką cene chciał zwrócić na siebie uwagę potrącając albo zrywając się i biec z największą prędkością ( a ja za nim :). Takie sytuacje sprawiły że zaplątał się w smycz i przekoziołkował, zdziwiony podbiegł do mnie i poszedł w innym kierunku. Zdjęcia i ich ostrość idealnie pokazuje że spacerek i szkolenie kipiały od energii :D
-
On sie tak cieszy ze nie wie już potem sam co ma robić i zaczyna się wiercić szczekać i piszczeć i stąd ten pomysł. Komuś trafił się spacer pełeeen przygód ;)
-
uff ulżyło mi już sie bałam że cos w niego wstąpiło i nie chciał wyjść ale jak sie udało to bardzo się ciesze ;)
-
Rozmowny to on jest, czyli nie udało się by poszedł na spacer szkoda ale on zawsze szczeka najgłośniej, a wiadomo czemu nie poszedł tylko on?
-
Kolejny spacerek za nami. Wydaje mi się że bardzo się do mnie przywiązał i nie wiem czy to dobrze bo gdy tylko odchudzę zaczyna piszczeć i szczekać, chyba nie zostawał nigdy sam :( Baksterek nauczył się siadać i leżeć na komende bez dodatkowych gestów, mądra psinka. Nauczył się przytulać choć chyba wolał by gdybym dała rade całego go objąć ale nie dam rady, przytulam go na raty ;) Pozbyłam się też kołtunów za uszkiem i przy łapce. Choć wyjście z boksu przyprawia wielu trudów to powrót do niego jest łatwiejszy, gdyby tylko człowiek był obok:/
-
jestem :)
-
Witam ludzkich przyjaciół Bakstera Zapraszam do poznania mojego podopiecznego:) Choć nie wygląda Baksterek nie ma jeszcze roku, nie wykluczone ze został oddany z powodu swojego wzrostu bo innych wad nie dostrzegam, chyba że trzymanie za nogi ale to bywa na prawdę urocze. W kontaktach ze wszystkim jest bardzo ciekawski i jeeśli mozna tak określic to pozytywnie nastawiony do wszytkiego co sie rusza. Jedyne czego nie jest w stanie znieść to schroniska, nie rozumie jak to sie stało ze pare dni temu ktoś otaczał go miłością a teraz nic dosłownie nic w sumie ja też nie rozumiem dlaczego trafił do schroniska ale teraz bd robić wszytko by szybko z niego wyszedł :D Tutaj wstawiam opis psiaka i bardzo prosze o dodanie go na strone schroniska :) Bakster na pewno nie należy do psów kieszonkowych ale pieszczochów jak najbardziej. W kłębie mierzy 55 cm a waga nie przekracza 16 kg. Mimo takich rozmiarów wejście na kolana nie stanowi dla niego żadnego problemu. Spacer jest jedną wielką przygodą dla obu stron wymagającą ogromnej cierpliwości oraz konsekwencji, co nie oznacza że nie można pozwolić na odrobinę zabawy. Każda spędzona z nim chwila pozwala dostrzec , że nie jest tylko szczeniakiem ,lecz doskonałym kompanem do zabaw, spacerów i długich wieczorów spędzonych w domowym towarzystwie. Mądre oczy to nie tylko pozory, potrafi już wszytkie podstawowe komendy ale jego potencjał na pewno się nie zmarnuje. Każde spotkanie z człowiekiem jest ogromną frajdą a z psem, możliwością zabawy. Choć jego siersć wygląda bardzo efektownie to do pielęgnacji wystarczy regularne czesanie. Chwile poświęcone na pracę z nim wynagradzane są systematycznymi efektami. Kontakt w sprawie adopcji: 732 852 569 Oraz link z picasy: https://picasaweb.google.com/118380588009733343934/Bakster557159MscAniaKonopka#6191350809835677298 Zapraszam do śledzenia wątku
-
Trzymam ^^
-
A ja jak tyko wrócę do schroniska (czwartek) biorę numer i dzwonie. Cały wyjazd o niej myślałam musi być dobrze skoro jej nie oddano to tym bardziej :D
-
Od dziś Normuś moze sobie odpoczywać od mojej osoby choć poprosiłam by wolontariuszka ćwiczyła z nią wszystko co już potrafi. Bardzo mi zależy by cały układ czyli siad-łapa-ukłon-leżeć-zdechł pies- turlaj się były na takim samym poziomie jak dziś. Będę za nią strasznie tęsknić ale jest w dobrych rękach i krzywda jej się nie stanie :D
-
Cudna dziewczynka ^^
-
Nie wiem czy tak te upały na nia działają czy po prostu starość ale kolejny spacer bez ani jednego szczeknięcia, a powodów było wiele choćby parówki. Normuś polubiła Kiare i Rysia, a to oznacza kolejnych psich przyjaciół nie muszących się bać obok nas przechodzić, ktoś następny chce się sprawdzić? :D Teraz krótka zmiana tematu, kundelki są bardzo podobne ale Norma i Abi szczególnie ale Abi i Gacek ponoć też trochę, to teraz potwierdzenie tej teorii :D Wojna klonów o parówkę ^^ A tutaj piękne uśmiechy Mam nadzieje że Damianek nie będzie się kłócił o prawa autorskie ^^ Ale przyznacie że to sie nazywa bezinteresowna miłość