-
Posts
455 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ania i Psy
-
I jeszcze coś wrzucę- to jest moje domowe Grizzli: [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/1895/66jw.jpg[/IMG] Zabawa Wiśnią: [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/8447/21fr.jpg[/IMG] Ten Kura to psychol: [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/6261/76am.jpg[/IMG] Gluta dzień 3-rozpoznanie: [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/6893/58sz.jpg[/IMG] [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/7526/21pb.jpg[/IMG]
-
Mnie wyskoczyło,że link zepsuty:(( Jestem rozczarowana:( A tak na marginesie na TVN siedem jest konkurs tańców latynoamerykańskich-zaraz lecę oglądać- już mi krew w żyłach wre!!!!!!!!!!
-
AnkaW! Dziękuję! Jak dam radę to jutro wstawię. Flashka- KC śliczna pysiaczka! A z wycia grupowego, to ja mam świetny filmik. Filmy na zippy nie wstawiają się, jeśli są za duże, Zippy przyjmuje do 20 Kb.
-
Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Ania i Psy replied to Iwona's topic in Wystawy
No:) Osoby jak wrócicie, chwalić się!!!!!:loveu: -
Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Ania i Psy replied to Iwona's topic in Wystawy
Seredeczne gratulacje dla wszystkich zwycięzców! Ten weekend można podsumować tak-TERAZ POLSKA:) -
Magu, moje maleństwo to [B]Jona Gold z Gangu Łysych[/B], po braciszku Camilki CH.Pl. Ch. BiH,Ch.Buł.Zw.Kl.Ro,3xCACIB Grand CH Bul. [B]Agencie z Gangu Łysych[/B] i Ch. BiH,Ch. Buł. Grand Ch. Buł 3 x CACIB [B]Dąbrówce z Gangu Łysych[/B], zwanej potocznie Mrówką. Fotki wstawię przy okazji następnej przepierki, bo go wypaćkałam olejem i wygląda paskudnie.
-
Waszku, już 7 dni:) Na razie się rozkręca:)
-
[URL="http://www.zippyvideos.com"]www.zippyvideos.com[/URL] tu możesz wrzucać. Rysia jedna zauważyła:) Nie mogłam się powstrzymać-muszę podzielić się przed światem tym, jak on ślicznie szczeka!
-
A tak w ogóle to ja też cóś mam:) : [URL="http://www.zippyvideos.com/6658727604235096/dscn3142/"][COLOR=#0000ff]http://www.zippyvideos.com/6658727604235096/dscn3142/[/COLOR][/URL]
-
Flashka, KC jest piękna i słodka jak landrynka-wstawiaj więcej jej zdjęć domowych!!!! A ten nowy nabytek też z Tobą mieszka?
-
No czy to nie jest piękne stworzenie???????
-
Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Ania i Psy replied to Iwona's topic in Wystawy
GERMANIKA, gratulacje :multi: -
A myśmy dziś gościli kogoś szczególnie miłego naszemu sercu...Czułościom nie było końca:) [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/4095/12hp1.jpg[/IMG] [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/2905/24fk1.jpg[/IMG] [IMG]http://img58.imageshack.us/img58/4512/35ms1.jpg[/IMG] [IMG]http://img58.imageshack.us/img58/4350/44gf1.jpg[/IMG] [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/2580/55xe.jpg[/IMG]
-
Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Ania i Psy replied to Iwona's topic in Wystawy
Germanika,najserdeczniejsze,choć spóżnione,gratulacje w pelni zasłużonego tytułu! Pozostając w temacie, chciałabym pogratulować Grucy tytułu najlepszej hodowli Opolszczyzny (już kolejny), Dafne z Gangu Łysych 3 miejsca w rankingu Najlepszego psa Opolszczyzny tudzież wielkiego pucharu dla Najaktywniejszego wystwacy Opolszczyzny:) Mam nadzieję,że nic nie przekręciłam:cool1: -
Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Ania i Psy replied to Iwona's topic in Wystawy
Pani Myszo :eviltong: -
Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Ania i Psy replied to Iwona's topic in Wystawy
Ale tak w ogóle, to strasznie się cieszę również z tego,że ten mój mini miocik tak świetnie trafił. Ryśki to byłam pewna, ale wysłanie psa tak daleko, to był dla mnie horror emocjonalny i teraz fotki, jak on sobie tam żyje szczęśliwie to balsam na moją duszę. Taka mi się refleksja nasunęła. Lepszych ludzi nie mogłam chyba wybrać. -
Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Ania i Psy replied to Iwona's topic in Wystawy
Straszliwie dziękuję ponownie! Germanika, ja dopiero poznaję to uczucie , mam nadzieję,że nie po raz ostatni:) :loveu: -
Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Ania i Psy replied to Iwona's topic in Wystawy
Dziękuję :oops: Lothia, a jak Demoniś? -
Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
Ania i Psy replied to Iwona's topic in Wystawy
A ja się chciałam pochwalić,że po minionym weekendzie brat Bułki,Shadow White Mystic Morning , ma [B]4 punkty major ( wziął rasę:))[/B] , co niniejszym oznacza,że do CH. USA brakuje mu tylko 11 " małych" punktów ( za zwycięstwo w klasie)! Zdjęć na razie nie mam:( -
Arktyczny Lis na tej fotce Rysi chyba jest w oleju?
-
Rysiu, pokręciło Cię???????????????? Jeszcze więcej??????????????????? Co to za pies??????????? Ja bym się za taką szatę dała posiekać w plasterki i położyć na kanapki!!!! Ale bez pailotów to chyba nie możliwe,chlip! Co do Probata, jestem dumna i blada, bo podobną konsystencję szaty udało mi się prawie osiągnąć u Kamilki, niestety, na razie nie na całości, doszłam do wniosku,że ze mnie jednak fryzjerskie beztalencie i chyba muszę się nauczyć z tym żyć. Albo się przerzucę na łyse i po kłopocie:)
-
Jaka piękna trzecia ręka:cool3: Już można je kupić?
-
Wprawdzie już padam, ale wyjaśnię,że piesek ten jest jest prawdopodobnie mieszańcem grzywacza i BYĆ MOŻE peruwiańczyka lub Xolo. Pani miała dwa psy i dostała trzeciego, właśnie tego, w charakterze niechcianego prezentu. Został kupiony przez znajomego w trakcie podróży po Polsce jako nagi peruwiańczyk. Psiak nie posiada papieru, jest spory, ma ok 40 cm w kłębie, grzywka, skarpety i ogonsiwe, skóra kawowa. Problemy zaczęły się, kiedy piesek trochę wydoroślał,a jako,że w domu są dwie suczki, zaczęły się i problemy. Właścicielka nie ma czasu na trzeciego psa, z którym trzeba wychodzić oddzielnie i ten nieprzemyślany prezent zdecydowała się oddać, choć chyba nie jest do końca przekonana, gdyż, jak twierdzi, psa kocha, ale nie daje rady. Pies jest psychicznie w porządku, ma natomiast alergię pokarmową, może jeść tylko specjalną suchą karmę. Ja osobiście podobnie jak Agama podejrzewałam Pompeo, ale chyba nie o niech chodzi, bo oni wyrabiają papiery PKPR dla Xolaków, natomiast może to być w zasadzie dowolna mieszanka z grzywkiem-charakter ma zdecydowanie grzywaczowy. Piesek jest ponoć wielce urodziwy. ^Telefon do właścicielki jest w posiadanoiu moim , ale podałam go także Miniadze, która miała spytać potencjalną chętną.
-
Germanika, Góral, wyrazy najwyższego szacunku za tak wspaniałe przygotowanie psów-mnie to się chyba nigdy nie uda:roll: Dodatkowo czuję się powalona przygotowaniem Liska, a nade wszystko kolorem, na jaki się wybarwił-jestem w szoku. Oddzielne i nie mniejsze gratulacje dla Rysia za fryzjerskie dokonania na Bułce:) Reszty nie powiem, bo mi jako babci nie wypada:)