Jump to content
Dogomania

Ania i Psy

Members
  • Posts

    455
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania i Psy

  1. I jeszcze coś wrzucę- to jest moje domowe Grizzli: [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/1895/66jw.jpg[/IMG] Zabawa Wiśnią: [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/8447/21fr.jpg[/IMG] Ten Kura to psychol: [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/6261/76am.jpg[/IMG] Gluta dzień 3-rozpoznanie: [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/6893/58sz.jpg[/IMG] [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/7526/21pb.jpg[/IMG]
  2. Mnie wyskoczyło,że link zepsuty:(( Jestem rozczarowana:( A tak na marginesie na TVN siedem jest konkurs tańców latynoamerykańskich-zaraz lecę oglądać- już mi krew w żyłach wre!!!!!!!!!!
  3. AnkaW! Dziękuję! Jak dam radę to jutro wstawię. Flashka- KC śliczna pysiaczka! A z wycia grupowego, to ja mam świetny filmik. Filmy na zippy nie wstawiają się, jeśli są za duże, Zippy przyjmuje do 20 Kb.
  4. No:) Osoby jak wrócicie, chwalić się!!!!!:loveu:
  5. Seredeczne gratulacje dla wszystkich zwycięzców! Ten weekend można podsumować tak-TERAZ POLSKA:)
  6. Magu, moje maleństwo to [B]Jona Gold z Gangu Łysych[/B], po braciszku Camilki CH.Pl. Ch. BiH,Ch.Buł.Zw.Kl.Ro,3xCACIB Grand CH Bul. [B]Agencie z Gangu Łysych[/B] i Ch. BiH,Ch. Buł. Grand Ch. Buł 3 x CACIB [B]Dąbrówce z Gangu Łysych[/B], zwanej potocznie Mrówką. Fotki wstawię przy okazji następnej przepierki, bo go wypaćkałam olejem i wygląda paskudnie.
  7. Waszku, już 7 dni:) Na razie się rozkręca:)
  8. [URL="http://www.zippyvideos.com"]www.zippyvideos.com[/URL] tu możesz wrzucać. Rysia jedna zauważyła:) Nie mogłam się powstrzymać-muszę podzielić się przed światem tym, jak on ślicznie szczeka!
  9. A tak w ogóle to ja też cóś mam:) : [URL="http://www.zippyvideos.com/6658727604235096/dscn3142/"][COLOR=#0000ff]http://www.zippyvideos.com/6658727604235096/dscn3142/[/COLOR][/URL]
  10. Flashka, KC jest piękna i słodka jak landrynka-wstawiaj więcej jej zdjęć domowych!!!! A ten nowy nabytek też z Tobą mieszka?
  11. No czy to nie jest piękne stworzenie???????
  12. A myśmy dziś gościli kogoś szczególnie miłego naszemu sercu...Czułościom nie było końca:) [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/4095/12hp1.jpg[/IMG] [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/2905/24fk1.jpg[/IMG] [IMG]http://img58.imageshack.us/img58/4512/35ms1.jpg[/IMG] [IMG]http://img58.imageshack.us/img58/4350/44gf1.jpg[/IMG] [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/2580/55xe.jpg[/IMG]
  13. Hihi,jaki ten świat kynologiczny mały:) Czytam o tych Moroszkowych dysputach i dopiero imię Malta mi uświadomiłe,że my się z Joanną "Od Moroszki" znamy mailowo ze współpracy przy piśmie Dogobserver:)
  14. Germanika,najserdeczniejsze,choć spóżnione,gratulacje w pelni zasłużonego tytułu! Pozostając w temacie, chciałabym pogratulować Grucy tytułu najlepszej hodowli Opolszczyzny (już kolejny), Dafne z Gangu Łysych 3 miejsca w rankingu Najlepszego psa Opolszczyzny tudzież wielkiego pucharu dla Najaktywniejszego wystwacy Opolszczyzny:) Mam nadzieję,że nic nie przekręciłam:cool1:
  15. Ale tak w ogóle, to strasznie się cieszę również z tego,że ten mój mini miocik tak świetnie trafił. Ryśki to byłam pewna, ale wysłanie psa tak daleko, to był dla mnie horror emocjonalny i teraz fotki, jak on sobie tam żyje szczęśliwie to balsam na moją duszę. Taka mi się refleksja nasunęła. Lepszych ludzi nie mogłam chyba wybrać.
  16. Straszliwie dziękuję ponownie! Germanika, ja dopiero poznaję to uczucie , mam nadzieję,że nie po raz ostatni:) :loveu:
  17. Dziękuję :oops: Lothia, a jak Demoniś?
  18. A ja się chciałam pochwalić,że po minionym weekendzie brat Bułki,Shadow White Mystic Morning , ma [B]4 punkty major ( wziął rasę:))[/B] , co niniejszym oznacza,że do CH. USA brakuje mu tylko 11 " małych" punktów ( za zwycięstwo w klasie)! Zdjęć na razie nie mam:(
  19. Arktyczny Lis na tej fotce Rysi chyba jest w oleju?
  20. Rysiu, pokręciło Cię???????????????? Jeszcze więcej??????????????????? Co to za pies??????????? Ja bym się za taką szatę dała posiekać w plasterki i położyć na kanapki!!!! Ale bez pailotów to chyba nie możliwe,chlip! Co do Probata, jestem dumna i blada, bo podobną konsystencję szaty udało mi się prawie osiągnąć u Kamilki, niestety, na razie nie na całości, doszłam do wniosku,że ze mnie jednak fryzjerskie beztalencie i chyba muszę się nauczyć z tym żyć. Albo się przerzucę na łyse i po kłopocie:)
  21. Jaka piękna trzecia ręka:cool3: Już można je kupić?
  22. Wprawdzie już padam, ale wyjaśnię,że piesek ten jest jest prawdopodobnie mieszańcem grzywacza i BYĆ MOŻE peruwiańczyka lub Xolo. Pani miała dwa psy i dostała trzeciego, właśnie tego, w charakterze niechcianego prezentu. Został kupiony przez znajomego w trakcie podróży po Polsce jako nagi peruwiańczyk. Psiak nie posiada papieru, jest spory, ma ok 40 cm w kłębie, grzywka, skarpety i ogonsiwe, skóra kawowa. Problemy zaczęły się, kiedy piesek trochę wydoroślał,a jako,że w domu są dwie suczki, zaczęły się i problemy. Właścicielka nie ma czasu na trzeciego psa, z którym trzeba wychodzić oddzielnie i ten nieprzemyślany prezent zdecydowała się oddać, choć chyba nie jest do końca przekonana, gdyż, jak twierdzi, psa kocha, ale nie daje rady. Pies jest psychicznie w porządku, ma natomiast alergię pokarmową, może jeść tylko specjalną suchą karmę. Ja osobiście podobnie jak Agama podejrzewałam Pompeo, ale chyba nie o niech chodzi, bo oni wyrabiają papiery PKPR dla Xolaków, natomiast może to być w zasadzie dowolna mieszanka z grzywkiem-charakter ma zdecydowanie grzywaczowy. Piesek jest ponoć wielce urodziwy. ^Telefon do właścicielki jest w posiadanoiu moim , ale podałam go także Miniadze, która miała spytać potencjalną chętną.
  23. Germanika, Góral, wyrazy najwyższego szacunku za tak wspaniałe przygotowanie psów-mnie to się chyba nigdy nie uda:roll: Dodatkowo czuję się powalona przygotowaniem Liska, a nade wszystko kolorem, na jaki się wybarwił-jestem w szoku. Oddzielne i nie mniejsze gratulacje dla Rysia za fryzjerskie dokonania na Bułce:) Reszty nie powiem, bo mi jako babci nie wypada:)
×
×
  • Create New...