Jump to content
Dogomania

Ania i Psy

Members
  • Posts

    455
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania i Psy

  1. Orsini, to u mnie w domu, to mój Kurek przecież.
  2. Mnie tu dawno nie było:) Wstawię zdjęcie paskudne, ale tylko takie udało się złapać. KURAYOGA: [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/5974/23zq.jpg[/IMG]
  3. Jeziuuuuuuuuuuuuuuuuu,BUUUUUUUUUKKKAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!! Jak ona pięknieje w oczach! I te ślipia z kreseczkami! Grucek, bardzo Ci zazdroszczę takich żywych psów, u mnie dziwny spokój:(Zdjęcia bomba, jak ja kocham ruchy! Dorota, toż on w tej chustce z miotłą jest bombowy!
  4. Ty,ale to miało lecieć hiperpresja,a Tyś przerobiła na hiperwersję, to ja się pytam,o czym Ty myślisz????????????????????????? Po nocach?????
  5. :crazyeye: Rysia została HIPERperwersem!!!!!!!!!!!!!!
  6. Nikt Cię nie odwiąże. Umrzesz z wycieńczenia, zaśmierdzisz się i psy Cię pożrą (albo Zuza).
  7. Masz rację,jacyś dziwni. Mam cztery łapy!!!!!!!!!!!!!!! Teraz przyszedł czas na parę uszu,oczy,nos i ogon (i czuprynkę na czubku).
  8. NIEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rysiu,natychmiast przywiąż się do łóżka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Licz owce-to uspokaja!
  9. [quote name='resuruss']Mimo tego ,ze powinnam sie cieszyc ,ze niektorym ludziom sie udaja zwiazki[/quote] Rysia,jak Cię kopnę w rzyć.............:mad: Mam przeczucie,że NAWET Tobie może się do zdażyć . PS. Odporny na objawy hiperpresji.
  10. Rysiu,Ty przy swojej hiperpresji maniakalnej powinnaś unikać cukru-strasznie pobudza.
  11. Kaucja..Hm...Dwie kupki i po sprawie?:)
  12. Proszę natychmiast uwolnić Bukę. A jak ona tam samobójstwo popełni????? Zuza w klatce...hm, to rozsądne...Jak się rozmnożę, to też kupię klatkę. A karmisz narzędziem na długim drągu i ochłapami? Surowe serca,wątroby,nerki, irytujący goście.... Ja jak znajdę sprawcę, który zjadł Wenetzji ucho, to też do klatki.
  13. Dla mnie bomba.
  14. Boa jest gładki i suchy, zimny,jeśli przebywał w chłodzie,ciepły,jeśli sie ogrzał pod lampką-bądż co bądz to zwierzę zmiennocieplne. Co do szarpka to :(
  15. A to Kamilka z dzisiaj:) Foty kiepski, bo bez lampy:( [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/6928/mae17yw.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/2856/mae20ku.jpg[/IMG]
  16. Waszka,utnę Ci kawałek i wyślę:evil_lol: Bądż też po prosztu jak już się zagnieżdżę w nowym domciu, to zaproszę Ciebie i Ryszardę i możesz go dotykać do woli:)
  17. Te świnki wymyśliła i sprowadziła jedna hodowczyni psów, kiedy szukała rasowej świnki dla dziecka:) Teraz większość miotów jest ulokowanych w różnych hodowlach psów. Ja uwielnbiam świnki, ale już mieć nie będę, bo i tak mi dnia brakuje na to , co mam, już nie mówiąc o takich przygodach, jak wczorajsza- półgodzinne wyplątywanie boa z choinki, na której kolce jestem uczulona. Maksio się zawziął,że nie wyjdzie i trzymał się ogonem.
  18. [SIZE=5][COLOR=darkorange]Wielkie gratulacje dla Sośka i jego Pani!!!![/COLOR][/SIZE]
  19. Ja w temacie meblowym powiem tyle,że jestem przekonana,że u mnie Szafa zadziałała na odwrót- otworzyłam drzwi i wyszedł Kuryś. Strach pomyśleć, co jeszcze może przypełznąć z tamtej strony :crazyeye: Czuję się, jakbym miała w domu Alfa.
  20. Moja BUKA :loveu: :loveu: :loveu: :cool3:
  21. Iwonka,bombowe fotki!!!!!:loveu:
  22. Trudno to wywnioskować z treści.
  23. No, niestety ja prostownicę użyłam raz i więcej tego nie zrobię- ślicznie popaliłam włos. Może kiedyś zainwestuję i takie cudo z nawilżaniem i regulacją temperatury, ale na razie niech sobie włoseczek rośnie spokojnie.
  24. Ja też nie, niestety, póki co ilealnie prostowłose pp można zliczyć na palcach jednej ręki, no może dwóch. Należy jeszcze odsiać wylizane prostownicą:) Cieszę się,że potomstwo Kamili jak na razie nie dziedziczy tej falistości i ma piękny ,prosty włos, nie yorczy, nie falisty.
×
×
  • Create New...