Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Popatrz, za kratami widać wychudłe ciałka o mądrych oczach... Pytasz śpią?...Odpowiem ... tak śnią o domu, który kiedyś był, lub którego nigdy nie miały, o porannych pieszczotach, o własnym panu, który przecież kiedyś mówił, że kocha, o wspólnych spacerach do lasu ... Nad tym mrocznym miejscem unosi się dziwna aura... Słyszysz? Słychać szczekanie, które co chwilę przecina bolesne wycie i skomlenie... Słyszysz? Co raz słychać odgłos walki toczonej na śmierć i życie. Ciężko obronić się przed ostrymi kłami... W tym mrocznym miejscu zamknięto wszystkie psie historie, z dala od ludzi, bo tak najwygodniej. Nie widzisz, więc nie ma... Sam się oszukujesz, że takie miejsce nie istnieje. Spoglądam tęskno w stronę każdego przechodzącego obok mojego boksu człowieka... Czekam od kilku miesięcy, kiedy trafiłam do schroniska w Elblągu. Ale choć tak bardzo chciałabym, aby ktoś zwrócił na mnie uwagę, nikt nie zechciał wziąć mnie ze sobą do domu... Jestem dość sporym psem, mam już ok roku i nie ukrywam, że w tym wieku w głowie mi miłość mojego Pana..! Wygodne miejsce na Twojej kanapie jest tym, o czym najbardziej marzę. Chcę czuć dotyk Twojej dłoni na moim łebku, chcę czuć, że ktoś mnie kocha, że mam dla kogo żyć. W schronisku nie przeszkadza mi moje szczekające głośno towarzystwo. Wiem, że Oni wszyscy starają się za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę. Są tu młode, piękne pieski... One mają szansę, dużą szansę na adopcję. A czy ja ją mam? Jestem przyjaznym zwierzakiem, nie ma we mnie cienia agresji. W schronisku jest tyle piesków, są tu z wini ludzi... Tyle się nasłuchałam o tym, co człowiek może zrobić psu w zamian za Jego wielką miłość i przywiązanie... Czy to jest sprawiedliwe? Ale ja chcę znaleźć człowieka, który będzie wspaniały i mądry, taki, jakiego sobie wymarzyłam. Kochający. Jestem zaszczepiona i za chipowana. Można mnie również za darmo wysterylizować w jednej z elbląskich lecznic. Zechciej zamienić kratę przede mną na bezkresny obraz tego świata z Tobą w roli głównej. Po prostu weź mnie stąd!... Czekam - Koma . Kontakt: Rybc!a GG 5722414 GSM 691364660 e mail[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Zdjęcia: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/23/8361d23973276819.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/386/25a1032a76e9024c.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/387/8b8ecd0618e3fa43.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/23/53e1242d44c6d2d2.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/23/cc52ee8da90d163c.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/302/8617f9b9c8da1e27med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/415/933e25f14a8f3854.jpg[/IMG][/URL]
  2. Ogłoszona na : kupiepsa.pl , mojpupil.pl, kupsprzedaj.pl, krakvet, spacerek.net , adopcjapsa.com , petworld , pupile.com .
  3. [quote name='madzia828']koss zrobię małej allegro może to coś da;)[/QUOTE] Koss, Ryba to umie, ale Ryba nie ma ostatnio za dużo czasu . A oprócz schroniskowych psów, mam też 3 swoje, które coraz częściej muszą dopominać się o długie spacery . Viverna, dom tymczasowy mógłby być wszędzie.
  4. Gdyby było coś wiadomo o goldenie- proszę o informację- zawiadomię ' Szansę ' .
  5. Maksa i tego ze sterczącymi uszami nie ma. Wyszły od razu po kwarantannie. Tydzień temu w sobotę był nowy- nazwałam go Tyson. Założę mu wątek, jak jutro też będzie. Ładny, zadbany, uległy i bardzo kochany .
  6. Jestem . Zaraz zapoznam się z tym, co zrobiła Lilith ( bardzo dziękuję ! ), potem dodam coś od siebie, jak mi jakieś strony jeszcze zostały :) Ona jest u mnie na Alegratce, wczoraj jej zrobiłam,a widzę że Lilith też- no nic, będzie miała dwa- nie zaszkodzi :)
  7. We wszystkich ogłoszeniach trzeba podawać miasto. Co mam podać ? Wrocław chyba, co ?
  8. Słuchajcie. Gdzie ona teraz jest ? Miejsce- województwo ? Jutro porobię te ogłoszenia . Dzisiaj padam na r.. :shake:
  9. Nie są, nie są- ale przy adopcji dostaje się ' papierek ' , który pozwala na darmową sterylizację w jednej z elbląskich lecznic .
  10. Sięga do kolana, nie wiem ile waży, może z 15-17 kilogramów. Trudno mi powiedzieć .
  11. Kilka ogłoszeń zrobię- mniej roboty dla Ciebie, a ja też chcę mieć jakiś wkład w szukanie jej domu :)
  12. Jasne- sory, zaraz zaktualizuję cały 1 post i w ogóle . Zakuwam do matmy .
  13. Nie wiem, ile ma w centymetrach, ale sięga tak do pół łydki. Mała z niej sunia . Jakie jest twoje podejście do sterylizacji ?
  14. W pierwszym poście masz zdjęcia i tekst . Dzięki . Kontakt może być do mnie .
  15. Kolejne wieści: [QUOTE]rysek jest zdrowym, lecz zaniedbanym psem. Może nie mieć nawet 6ciu lat, choć jest siwa bródka i lekki zarys srebrnej maseczki na buziolku. Strupy o których pisałam wczoraj to albo reakcja alergiczna albo wygryzł sobie bo miał pasożyty. W każdym razie nie jest to grzybica. Na ciele ma kilka śladów pogryzień. Zęby są bardzo zaniedbane, jak nabierze ciałka, to trzeba przeprowadzić zabieg usunięcia kamienia, na razie będę stosować gryzaki. Założyłam miśkowi książeczkę zdrowia, dostał Advocate, za tydzień jedziemy na szczepienie przeciw chorobom zakaźnym. Irys waży 20,5 kg. Psiurek mimo ewidentnej krzywdy jaką wyrządził mu człowiek jest bardzo przyjazny, do wszytskich podchodzi z machaniem ogona i wielką radością, weterynarz zalizany prawie na śmierć [IMG]http://www.setery-adopcje.pl/phpBB2/images/smiles/sz_usmiech.gif[/IMG] No, idziemy się schować przed żarłokiem Harutkiem i zjeść drugi z czterech codziennych posiłków [IMG]http://www.setery-adopcje.pl/phpBB2/images/smiles/usmiech.gif[/IMG][/QUOTE] [IMG]http://www.setery-adopcje.pl/phpBB2/files/dsc_0474_225.jpg[/IMG] [IMG]http://www.setery-adopcje.pl/phpBB2/files/dsc_0473_181.jpg[/IMG] [IMG]http://www.setery-adopcje.pl/phpBB2/files/dsc_0483_135.jpg[/IMG]
  16. On te skorupy ma na całym ciele :(
  17. Kurdę, nie wiem- chyba nie . Miała chyba jakieś z siostrami kiedyś . Ale teraz. Chyba nie .
  18. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/smiertelnie-przestraszona-dabi-juz-w-hotelu-szukamy-ds-100998/index68.html#post11109275[/url] Madziu- zrobiłabyś jej Allegro ? Tekst i zdjęcia w 1 poście . Dzisiaj przeszła sterylkę i jest gotowa do adopcji. Tylko chętnych brak, a szkoda, żeby zimę spędziła w budzie. Dzisiaj - z związku z moją obietnicą - poogłaszam Lori .
  19. Dzwonił pan, ale jak się dowiedział, jakiej Dabi jest wielkości- zrezygnował . Chce dużego psiaka, jest z okolic Pruszcza, mam jego numer, chyba podam dziewczynom z Trójmiasta, bo dość sensownie gadał . Poproszę Madzię o Allegro .
  20. Narja, skąd jesteś ? Niestety stosunek do kotów nie jest sprawdzony i nie będzie to możliwe na terenie schroniska. Ale wiesz, ona jest z tych suczek ' kochających wszystko ' . Jest tak przymilna, że aż nie chce mi się uwierzyć, by ganiała za kotami .
  21. Wieści: [quote] pieski się polubiły, choć Harley próbuje chudzinkę zaczepiać [IMG]http://www.setery-adopcje.pl/phpBB2/images/smiles/usmiech.gif[/IMG] Jesteśmy po kolacji, piesek wszamał michę mięska z ryżem i marchewką, teraz Piotr je kolację a rudzielce modlą się o kawałek kanapki [IMG]http://www.setery-adopcje.pl/phpBB2/images/smiles/sz_usmiech.gif[/IMG] Obwąchał całe mieszkanie, a kładzie się tam, gdzie się mu pokaże. Jest śliczny, charakter ma super. Jedyne co mnie niepokoi to zeskorupiały koniec ogona i kilka takich samych skorup na ciele, mam nadzieję, że to nie grzybica, no ale tego dowiemy się jutro u weterynarza. No i zaciął się - cały czas merda ogonkiem [IMG]http://www.setery-adopcje.pl/phpBB2/images/smiles/usmiech.gif[/IMG][/quote]I zdjęcia: [IMG]http://www.setery-adopcje.pl/phpBB2/files/dsc_0468_294.jpg[/IMG] [IMG]http://www.setery-adopcje.pl/phpBB2/files/dsc_0466_600.jpg[/IMG] [IMG]http://www.setery-adopcje.pl/phpBB2/files/dsc_0463_437.jpg[/IMG]
  22. Bokserka wątku nie ma, ale Agnieszkę poinformowałam osobiście i wiem że na BwP już o niej wiedzą.
  23. Ale Tosia już jest chipowana- na pewno!
  24. [quote name='madzia828']koss poprosiła mnie o allegro zajmę się tym ;) zrobię wyróżnione, koszty biorę na siebie;)[/quote] Dziękujemy, Madziu . :loveu: Elza. Słów mi brak ! Edytuję pierwszy post. Na jakie konto zbieramy kasę ? Na to stare ?
×
×
  • Create New...